امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رفع ارور 0xc1000007b

با سلام و درود فراوان خدمت تمام بچه های سایت فلشخور
بنده با نصب ویندوز 10 با یک سری مشکلاتی مواجه شدم که در هیچ سایتی راه حل آن را ندیدم به همین دلیل به سراغ نسخه قبلی آن یعنی ویندوز 8.1 رفتم
حال دلیل رو متوجه نشدم ولی تمام نرم افزار ها و بازی ها ( به ویژه بازی ها ) با یک ارور رایج به نام 0xc000007b روبه رو شدم
عکس از این ارور :
رفع ارور 0xc1000007b 1
در این تایپک قضد دارم طبق تجربه شخصی تمام راه حل های رفع این ارور را برایتان بگویم
اول از همه بیاید ببینیم که دلیل این ارور چیست و برای چه به وجود آمده است :
این ارور به خاطر ناتوانایی ویندوز در پردازش فایل هاست و یا تنظیمات لازم برای اجرای برنامه ایجاد نشده است . یکی از علت های دیگر در داخل ریجستری هست . این مشکل می تواند به خاطر برنامه ها و ویروس ها نیز ایجاد شود .
کمک از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
www.errorso.com

بقیه مطالب نوشته خودم هست و از جایی کپی نشده :
اولین راه حل :
بیاییدو ویندوز خود را فول اسکن کنید تا شاید تروجان یا ویروسی در کامپیوتر شماست که مانع اجرای صحیح بازی ها یا نر افزار ها میشود
بهترین آنتی ویروس را نصب کرده و اقدام اسکن کردن کامپیوتر خود کنید
از نظر بنده بهترین آنتی ویروس ها : nod32 و آویرا هستند
دومین راه حل :
directx را نصب کنید
با نصب دایرکت ایکس به احتمال زیاد هم این ارور و هم بسیاری از ارور های dll بر طرف میشوند
حال سومین راه حل :
تمام سری نرم افزار ها ++c و .netfream work را نصب کنید با نصب اینها به احتمال 90% ارور برطرف میشود
چهارمین راه حل : آپدیت ویندوز
ممکن است مشکل از خود ویندوز شما باشد یا نرم افزار های نصب شده در ویندوز مشکل داشته باشند حال با آپدیت ویندوز خود میتوانید بسیاری از ارور های ویندوزتان را حل کنید
البته اگر ویندوز اصلی را خریداری نکرده و از ویندوز های کرک شده استفاده میکنید آپدیت ویندوز اصلا پیشنهاد نمیشود !!
و اما آخرین راه حل :
اگر شما تمام راه حل های بالا را انجام دادید و هیچ کدام کار نکرد ویندوز خود را دوباره نصب کنید به این منظور سی دی را داخل درایو نوری قرار دهید و ویندوز را re_start کنید هنگام بالا آمدن
با فشار دادن کلید delete ( معمولا این کلید را باید فشار دا ولی ممکن است در سیستم های دیگر متفاوت باشد ) وارد فست بوت میشوید سپس بر روی اجرای دیسک درون درایو کلیک میکنید و سی دی اجرا میشود برای نصب مجدد ویندوز و رفع ارور پارتیشن یا درایوی که ویندوز بر روی آن نصب است را فرمت کرده و دوباره اقدام به نصب میکنید
با انجام این راه حل صد در صد ارور شما برظرف میشود
کپی فقط با ذکر سایت یعنی flashkhor.com
باز هم آموزش قرار داده میشود ...
رفع ارور 0xc1000007b 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط mama2
آگهی
سلام
منم ویندوز 10 دارم و اولش این مشکل برام یش اومده بود اما هیچ کدوم از این راه حل ها کمکم نکرد
من برای حل مشکلم تمام سری نرم افزار ها ++c رو پاک کردم و اخرین ورژنو دانلود و نصب کردم نه تنها این ارور درست شد بلکه ارور mcvsr100.dll و مشابه این ارور نیز رفع شد 
رفع ارور 0xc1000007b 1رفع ارور 0xc1000007b 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
(24-02-2016، 17:01)mama2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
منم ویندوز 10 دارم و اولش این مشکل برام یش اومده بود اما هیچ کدوم از این راه حل ها کمکم نکرد
من برای حل مشکلم تمام سری نرم افزار ها ++c رو پاک کردم و اخرین ورژنو دانلود و نصب کردم نه تنها این ارور درست شد بلکه ارور mcvsr100.dll و مشابه این ارور نیز رفع شد 

درود بر شما
ویندوز 10 به دلیل تازه بودن ارور های فروانی خواهد داشت که با آپدیت برطرف میشوند 
ولی بنده در صورتی گفتم که برنامه های c++ نصب نشده باشند 
در این صورت جواب خواهد داد 
بهتر است تا اواخر سال 2016 از ویندوز 8.1 استفاده کنین تا با آپدیت های متفاوت تمام مشکلات ویندوز 10 برطرف شود 
رفع ارور 0xc1000007b 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان