امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روز تنهایی برای بازی در «مردی که اسب شد

روز تنهایی برای بازی در «مردی که اسب شد»

برای یافتن نقشم در فیلم سینمایی «مردی که اسب شد» 15 روز در یک اتاق تنها بودم.

روز تنهایی برای بازی در «مردی که اسب شد 1
ملیسا ذاکر بازیگر فیلم سینمایی «مردی که اسب شد» در خصوص ایفای نقشش به خبرنگار سینما باشگاه خبرنگاران گفت: بعد از فیلم سینمایی «مردن به وقت شهریور»، «مردی که اسب شد» دومین کار من در عرصه سینما و اولین کار حرفه‌ایم بود.

وی در خصوص نحوه رسیدن به نقشش اظهار داشت: شخصیت راحله تفاوت‌های بسیاری با من داشت به همین خاطر امیر حسین ثقفی از من خواست تا چند روز جلوتر از زمان فیلمبرداری با گروه همراه شوم تا با حال و هوای فیلم و نقشم آشنا شوم حتی در هتلی هم که ما در آنجا اسکان داشتیم من در تمام طول کار در یک اتاق تنها بودم تا بتوانم این درونگرایی را به خوبی و قابل باور برای مخاطبان به تصویر بکشم.

وی افزود: کمک‌های امیر حسین ثقفی و لوکیشن‌هایی که در آن حضور داشتیم به خوبی توانست بر روی بازی و نقشم تأثیر بگذارد، شخصیت راحله یک شخصیت درونگرا و آرام بود که به دلیل مرگ مادرش محکوم به بودن در کنار پدرش شده بود و این پدر با خودخواهی‌هایش تمام آزادی‌ها را از او گرفته بود و من تجربه‌ای با این فضا‌ها نداشتم و باید در همان تنهایی‌ها به شخصیتم می‌رسیدم و این تجربه با وجود دشواری‌هایی که داشت برایم لذت بخش بود.

بازیگر نقش راحله در ادامه به دشواری‌های کارش اشاره کرد و گفت: زمانی که فیلمنامه را خواندم پلان‌هایی از آب داشت و ثقفی از من خواست که تا زمان فیلمبرداری شنا را یاد بگیرم و من فکر می‌کردم که نقشم با دشواری‌های بسیاری همراه است اما زمانی که به ایفای نقش پرداختم به قدری خوب این فضا از سمت کارگردان کار محیا شده بود که در این مدت به راحتی و بدون هیچ استرسی جلوی دوربین قرار گرفتم و امروز خوشحالم که در این پروژه حضور داشتم.

وی خاطر نشان کرد: «مردی که اسب شد» فیلمی خاص و برای مخاطبانی خاص است که امیدوارم در گروه هنر و تجربه بتواند رضایت مخاطبان خود را جلب کند و امیدوارم توانسته باشم با ایفای نقشم انتظارات کارگردان کار را برآورده کرده باشم.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سه بازیگر جدید برای بازی در نقش‌های اصلی به سریال Willow شبکه دیزنی پیوستند
  مذاکره دومینیک وست برای بازی در نقش شاهزاده چارلز در فصل پنجم و ششم سریال The Crown
  جرمی استرانگ برای بازی در فیلم Maestro به کارگردانی بردلی کوپر مذاکره می‌کند
  بندیکت کامبربچ برای بازی در نقش دکتر استرنج به فیلم Spider-Man 3 پیوست
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  پدی کانسیداین برای بازی در نقش ویسریس تارگرین به سریال House of the Dragon پیوست
  جیمی فاکس برای بازی در نقش الکترو در فیلم Spider-Man 3 باز خواهد گشت
  زندیا در حال مذاکره برای بازی در نقش رانی اسپکتور، خواننده مشهور آمریکایی است
  ساموئل ال جکسون برای بازی در نقش نیک فیوری در سریال جدید مارول باز خواهد گشت
  بازیگر سریال Lovecraft Country برای بازی نقش منفی اصلی به فیلم Ant-Man 3 پیوست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان