امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه با بازیگران جوان هری پاتر!

زندگی نامه دنیل رادکلیف

نام شناسنامه ای: دنیل جیکوب رادکلیف (Daniel Jacob Radcliffe)

نام کوچک (Nickname): دن

قد: یک متر و هفتاد سانتی متر

با سلام.
دنیل ردکلیف
دنیل ردکلیفنام اصل دنیل جیکوب ردکلیفزمینه فعالیتبازیگرملیت انگلندتولد۲۳ ژوئیهٔ۱۹۸۹(۱۹۸۹-07-۲۳) ‏(۲۱ سال)
لندن، انگلستانسال‌های فعالیت۱۹۹۹ - تاکنونوب‌گاه رسمیwww.danradcliffe.co.ukصفحه در وب‌گاه IMDb
دنیل "جیکوب" ردکلیف (به انگلیسی: Daniel Jacob Radcliffe) (زاده ۲۳ ژوئیه۱۹۸۹ در فولام، لندن) یک بازیگر انگلیسی است که برای بازی در نقش هری پاتر در سری فیلم‌های هری پاتر شناخته شده است. این فیلم‌ها از روی سلسله رمان‌هایی به همین نام ساخته شده که توسط جی کی رولینگ نوشته شده است.
زندگی نامه

کودکی

دنیل تک فرزند آلن ردکلیف و مارسیا گریشام (یک بازیگردان که در چند فیلم از بی بی سی نیز همکاری داشته است) است. در سن ۵ سالگی علاقه خود را به بازیگری ابراز کرد. در دسامبر سال ۱۹۹۹ اولین فیلم خود را در برای بی بی سی در نقش دیوید کاپرفیلد اجرا کرد.
فعالیتها

در سال ۱۹۹۹ او برای بازی در سری فیلم‌های هری پاتر انتخاب شد که از روی داستان موفقی از جی کی رولینگ نوشته شده بود. اولین فیلم او هری پاتر و سنگ جادو سال بعد از آن نمایش داده شد که از نظر مالی نیز موفقیت‌آمیز بود.
در سال ۲۰۰۱ در فیلم هری پاتر و تالار اسرار در همین نقش دوباره ظاهر شد. او همین نقش را در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ در فیلمهای هری پاتر و زندانی آزکابان و هری پاتر و جام آتش ادامه داد که در تمام دنیا موفقیتی دیگر در سری فیلم‌های هری پاتر بود.
فیلم دیگر ردکلیف هری پاتر و محفل ققنوس است که در سال ۲۰۰۷ به نمایش عمومی درآمد.
زندگی شخصی

دنیل رادکلیف دوران ابتدایی را در مدرسه خصوصی ساسکس درس خوانده است و در حال حاضر (سال ۲۰۰۶) در مدرسه همگانی شهر لندن (public City of London School) به ادامه تحصیل مشغول است. او از دو سگ به نامهای بینکا و ناگت نیز نگهداری می‌کند.
او گیتار باس مینوازد و از طرفداران سبک راک است و به گروه‌های بیتلز و آرکتیک مانکیز (The Arctic Monkeys) گوش می‌دهد. همینطور که از طرفداران کلوب فوتبال فولهام است از تماشای مسابقات ماشین رانی فرمول یک نیز لذت می‌برد. او برای گذراندن، تنیس روی میز و بازی رایانه‌ای همراه دیگر دوستانش استفاده می‌کند. هم اکنون، درآمد او در حدود ۳۰ میلیون پوند است که یکی از پولدارترین جوانان انگلستان است. دنیل در مکانی به نام خانه دلمزا عضو است تا طرفدارانش به جای کادو تولد به این مرکز کمک کنند.
او به تازگی اعلام نموده‌است که از کودکی دچار بیماری دیسپراکسیا بوده است[۱]

و این هم توضیحی کوتاه درباره ی هری پاتر شدن ان

.دان از سن پنج ساللگی بازیگری را تجربه کرد اگرچه اولین تجربه او محدود به این بود که نقش یک میمون را دریک نمایش مدرسه ای بازی کند(من امیدوارم که هیچ کس حتی یک عکس هم از آن پیدا نکند!).او به طور تصادفی وارد حرفه بازیگری شد.او یک آزمایش هنرپیشگی برای نقشی در یک برنامه تلویزیونی از چارلز دیکنز با نام الیور تویست را از دست داده بود.اما او مصمم بود که نقش کوچک دیگری را در یکی دیگر از آثار دیکنز با نام دیوید کاپرفیلد را بر عهده بگیرد ودر ان در کنار بازیگرانی چون مگی اسمیت(بازیگر نقش پروفسور مک گوناگل در فیلم های هری پاتر) و باب هاسکینز بدرخشد. "یکی از دوستانم پیشنهاد کرد که من در یک آزمون هنر پیشگی در نقش دیوید کاپرفیلد شرکت کنم.من هرگز فکر نمی کردم که بتوانم ابن نقش را تصاحب کنم چون من یکی از صدها پسری بودم که برای این کار داوطلب شده بودم بنابراین وقتی پذیرفته شدم حسابی هیجان زده شدم." نمایش نامه های سلانه کریسمس شبکه بی بی سی در بریتانیا خیلی محبوب است و این محبوبیت ادبیات کلاسیک در سال1999به خوبی حفظ شد.سازنده فیلم دیوید کاپرفیلد"کیت هاروود"بعد از کار کردن با دان گفت: "او خلق وخوی طبیعی و معصومی دارد.هر کسی از کار کردن با یک هنرپیشه کودک بیم دارد اما او واقعا حیرت انگیز بود.او بسیار شگفت انگیز و بی آلایش است." دان تجربه اش در فیلم دیوید کاپرفیلد را با شرکت در فیلم خیاط پانامساخته جان برمن که بر ساس رمانی از جان لکر در مارس2001 ساخته شد ادامه داد.او نقش مارک پندل پسر هری و لیزا پندل(با بازی جفری راش و جیمی لی)را ایفا کرد.در هنگام ساخت این فیلم جستجوی و سیعی در بریتانیا برای پیدا کردن کسی که یک شخصیت ادبی را به تصویر بکشد در جریان بود.کیورتیس(یکی ار دستندرکاران فیلم هری پاتر)تحت تاثیر شخصیت خاص دان قرار گرفته بود: "یک روز من داشتم به دان در حالی که کنار استخر شنا استاده بود نگاه می کردم.من برگشتم و به مادرش گفتم :دان می تونه هری پاتر باشه" این جذابیت و بی آلایشی دان بود که چشمان کریس کلمبوس و دیوید هیمن را که در حال یافتن یک هنرپیشه جوان بریتانیایی برای ایفای نقش موفق ترین اثر جهانی بودند را به خود جذب کرد.یاغتن چنین شخصیتی برای چنین شاهکاری حیاتی بود.کارگردان فیلم کریس کلمبوس فیلم دیوید کاپرفیلد را دیده بود و از دستیارش خواست که از این هنرپیشه جوان برای آزمون هنرپیشگی دعوت کند.والدین دان برای اینکه فرزندشان را در عرض آزمون طاقت فرسای هنر پیشگی قرار دهند بی میل بودند.اما خوشبختی غیر منتظره در یک بعد ازظهر در تیاتر به دان لبخند زد.تهیه کننده فیلم دیوید هیمن و فیلمنامه نویس استیو کلوس دان در میان والدینش هنگامی که نمایش نامه "سنگه در جیبش"را نگاه می کردند پیدا کردند.هیمن پدر دان را بواسطه شغلش می شناخت و در این فاصله او خودش را به دان معرفی کرد.در نیم ساعت دوم نمایش حواس او کاملا به دان وتوانایی اش برای نقش هری پاتر بود.روز بهد هیمن با وایدین دان تماس گرفت تا آنها را متقاید کند که به دان اجازه دهند تا در آزمون هنرپیشگی شر کت کند و دریافه که آنها نیز با او هم عقیده اند! آنها هنگامی که فمیدند در صورت پذیرفته شدن دان در آزمون از او به خوبی حمایت می شود به او اجازه ملاقات با هیمن و شرکت در آزمون هنرپیشگی را دادند.پس از هنگامی که یک شب دان در حمام بود صدای پدرش را که با تلفن صحبت می کرد شنید: "پدرم آمد وگفت که من برای نقش هری پاتر پذیرفته شده ام.من از شدت خوشحالی گریه کردم.من در ساعت دوی نیمه شب از خاب برخاستم و پدرم را بیدار کردم تا مطمین شوم که خواب نمی دیده ام.من واقعا قرار بود هری پاتر بشم." ,

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه با بازیگران جوان هری پاتر! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، mohsenniceboy ، ♥گل یخ ♥ ، hell girl ، kian. ، னιSs~டεனσή ، Lordlas ، RedSparrow ، ...Sara SHZ... ، thp ، best~boy ، yasamin_1994 ، The Ginkel ، baran.T ، Apathetic ، هیوا1 ، mojdeh1 ، SANY ، سیما777 ، helena ، kian007 ، J U S T I N ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
شناخته شدن در میان مردم خیلی خوب است
حالا دیگر بهتر می‌دانیم که منتظر چه چیزی باشیم .
خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس فرهنگ و هنر - سینما
در حالی که تبلیغات سری سوم هری پاتر با عنوان هری پاتر و زندانی زندان آزکابان در سینماهای لندن درحال نمایش است و ساخت سری چهارم هری پاتر با عنوان هری پاتر و جام آتش درحال انجام، مجله ”اسکای”، یک نشریه سینمایی و تلویزیونی، در شماره ماه آوریل خود مصاحبه‌ای اختصاصی با دانیل رادکلیف (هری) 14 ساله، اما واتسون (هرمیونه) 14 ساله، روپرت گرینت (رون) 15 ساله، هنرپیشگان نوجوان این فیلم انجام داد.
متن این گفت‌وگو که توسط خبرنگار ایسنا در لندن ترجمه شده است، به شرح زیر است:

سوال: هری پاتر چگونه بر روی زندگی شما تاثیر گذاشته است؟
دانیل (هری): زندگی من به طور شگفت‌انگیزی تغییر نکرده است؛ تنها تغییر عمده این است که گاهی مردم در خیابان به سراغ من می‌آیند و درباره فیلم با من صحبت می‌کنند. اما اصولا این موضوع خیلی خوب است، چون آن‌ها عموما مشتاق هستند و فقط می‌خواهند حرف‌های خوب بگویند.
اما (هرمیونه): زندگی من تغییر کرده است. من از محل زندگی‌ام خیلی دور شده‌ام و مردم من را در خیابان‌ها می‌شناسند. اما من تلاش می‌کنم تا آن‌جا که می‌توانم زندگی‌ام را عادی و معمولی نگه دارم.
روپرت (رون): من هم در خیابان‌ها توسط مردم شناسائی می‌شوم. عادت کردن به این موضوع کاملا برای من عجیب و سخت است؛ اما به هر حال خیلی عالی است.
سوال: بازی در فیلم دوم آسان‌تر بود یا نه؟
دانیل (هری): من با کریس کولومبوس (‌کارگردان) راحت‌تر بودم. اگر من نظری درباره کار داشتم، احساس می‌کردم که می‌توانم راجب آن با وی صحبت کنم. خوب عمده‌ترین تفاوت برای من در فیلم دوم، تغییر کارگردان است.
اما (هرمیونه): گذشته از این‌ها ما خدمه فیلمسازی و طرح را می‌شناسیم و کاری که ما در حقیقت انجام می‌دادیم، در دور دوم واقعا خوب بود.
روپرت (رون): من فکر می‌کنم ما همه کمی بیشتر راحت‌ شدیم؛ برای این‌که دیگر ساختار فیلم بعد از قسمت اول دستمان آمده است. حالا دیگر بهتر می‌دانیم که منتظر چه چیزی باشیم.
سئوال: دانیل، چه احساسی نسبت به شیرین‌کاری‌هایی که در فیلم دوم داشتی دارید؛ به خصوص که از ماشین پرنده نیز آویزان شده بودی؟
دانیل (هری): واقعا آویزان شدن من از پنجره ماشین پرنده با حال بود - ما حدود 25 پا از سطح زمین قرار داشتیم و احساس شگفت انگیزی داشت. تمامی جلوه‌های ویژه‌ای که من داشتم خیلی جالب بود؛ در آن زمان چند دوره آموزش بدنی مثل ژیمناستیک و سامر سالت نیز دیدم.
سوال: احساساتت را چگونه با انیمیشن جن خانگی، دابی به تصویر کشیدی؟
دانیل (‌هری): دابی تنها یک توپ نارنجی روی چوب بود! در فیلم اول جلوه‌های تصویری زیادی بود، ولی هیچ کدام به سختی دابی نبود. چون دابی دائم در حال حرکت و ورجورجه بود. خیلی سخت است که بدانی چه موقع توپ نارنجی در چه وضعیت بیان احساساتش است و من باید کاملا آشنا به کاراکتر دابی می‌بودم که کار زیادی برد.
سوال:‌ دانیل نظرت در مورد تبدیل هری پاتر به یک قهرمان فیلم‌های حادثه‌ای چیست؟
دانیل (هری): توسعه‌ی شخصیت هری به عنوان یک کاراکتر برای من بیشتر جذاب بود تا به عنوان فقط یک فیلم. اما اگر من به بازی در فیلم ادامه بدهم، ترجیح می‌دهم نقش یک شخصیت حقیقی را بازی کنم تا کارهایی که هری پاتر انجام می‌دهد.
سوال: از بازی در این فیلم چه احساسی دارین؟
دانیل (هری): برای من این بازی در نقش کسی است که الهام بخش برای تمام کودکان در سراسر دنیاست؛ بازی در نقش هری پاتر یک افتخار برای من است، من وفاداری هری را دوست دارم و مهمتر این‌که این وفاداری را بنای دوستی گذاشته است.
اما (هرمیونه): فکر می‌کنم هرمیونه واقعا بزرگ است. او در مدرسه مقاوم و با هوش است و با دیالوگ‌های خیلی جالبی در صحنه‌هایی در مقابل پسرهای همکلاسی‌اش می‌ایستد. او نمودی از قدرت زنانه است و این پیام بزرگی است.
روپرت (رون): برای من، جانور از گلو بیرون انداختن و راندن ماشین خارجی پرنده بهترین قسمت‌های فیلم بود. خیلی با حال بود.
سوال: ‌درباره رقابت با فیلم‌های ارباب حلقه‌ها چه احساسی داری؟
دانیل(هری): من فکر می‌کنم که فیلم ارباب حلقه‌ها یک تراژدی فوق‌العاده است؛ اما به نظرم هیچ رقابتی بین این دو فیلم نیست، تنها تشابه این دو فیلم وجود جادو و جادوگری در هر دو فیلم است.
سئوال: آیا از نقشی که در فیلم بازی می‌کردید چیزی یاد گرفته‌اید؟
دانیل (هری): من از هری یاد گرفتم که دوستی چه اهمیت زیادی دارد. گذشته هری نشان می‌دهد که خانواده‌اش اهمیتی برای او نمی‌دادند و بعد این‌که دوستانش در سطح خانواده او را دوست می‌دارند.
اما (هرمیونه): من چیزهای زیادی از این تجربه کاری‌ام یاد گرفته‌ام. مثل شخصیت‌هایمان در فیلم که با آن‌ها بزرگتر می‌شویم و به عنوان هنرپیشه و آدم‌های معملوی شخصیت‌هایمان را اصلاح می‌کنیم.
روپرت (رون): من فکر می‌کنم تنها چیزی که از رون یاد گرفتم این است که چه طور خوش بگذرانم.
سئوال: چه نوع موسیقی را بیشتر شما گوش می‌دهید؟
دانیل (هری) : من موسیقی اصیل راک را دوست دارم.
اما (هرمیونه): من موسیقی پاپ دوست دارم. در ضمن موسیقی‌های قدیمی‌تر را هم دوست دارم.
روپرت (‌رون): من چیزی را به طور خاص دوست ندارم؛ اما تقریبا همه چیز را هم دوست دارم.
سوال: تا حالا با درآمدتان از محل بازی در فیلم‌های هری پاتر چه چیزهایی خریده‌اید؟
دانیل (هری): تعداد زیادی فیلم و موسیقی به عنوان هدیه برای خودم؛ ولی بیشتر درآمدم پس انداز می‌شود تا بزرگتر شوم.
اما (هرمیونه): من دائم به خرید می‌روم و واقعا یادم نمی‌آید که چه چیزهایی خریده‌ام. در حقیقت پدر و مادرم تصمیم گرفته‌اند درآمد واقعی‌ام را به من نگویند تا وقتی که به سن 21 سالگی برسم.
روپرت (رون): من چیزهای زیادی مثل یک دستگاه تلفن یا دوربین خریده‌ام. البته من باید صبر کنم تا بزرگتر بشوم تا بتوانیم وسائلی که می‌خواهم خریداری کنم.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط noosha joon ، ..WonDerfull.. ، ღdorsaღ ، "K!nd~G!Яl" ، KATARA ، noora91 ، T N T ، هیوا1 ، سیما777 ، || Mιѕѕ α.η.т ||
مرسی اگه میشد هزار تا سپاس میدادم فقط غلط املایی زیاد داشت
حالا من هم عکس میزارم:
[img]www.dementor.ir/images/inpage/daniel.jpg[/img]
[img]irfamily.com/wp-content/uploads/2012/12/images-2f98b47a1b.gif[/img]
من به قلبم افتخار میکنم.
با آن بازی شد،
زخمی شد،
به آن خیانت شد،
سوخت و شکست،
اما به طریقی هنوز کار می کند.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط سیما777
دنیل 170؟
قدش 165
همشون لبخند زدن رو تو بچگى جا گذاشتن 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین هارت به جمع بازیگران فیلم Borderlands اضافه شد
  نقش هایی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران آن وارد کرده
  بازیگر فیلم RoboCop به جمع بازیگران فصل سوم سریال Jack Ryan پیوست
  روسیف ساترلند به بازیگران فیلم Orphan: First Kill پیوست
  جیم گافیگان به بازیگران فصل دوم سریال Stargirl پیوست
  بازیگر فیلم Top Gun: Maverick به جمع بازیگران The Falcon and the Winter Soldierپیوست
  سوفیا هاسمیک به بازیگران سریال Superman and Lois پیوست
  سوچیل گومز به جمع بازیگران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness پیوست
  فهرست بازیگران فیلم Don’t Look Up لئوناردو دی کاپریو تا جنیفر لارنس
  جان دیوید واشنگتن به جمع بازیگران فیلم جدید دیوید او. راسل پیوست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان