امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمله به مجسمه رونالدو در زادگاهش واکنش تند خواهرش را در برداشت +عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمله به مجسمه رونالدو در زادگاهش واکنش تند خواهرش را در برداشت +عکس 1

شب گذشته در حالی که کریستیانو رونالدو در زوریخ پایتخت کشور سوئیس در مراسم توپ طلا سال 2015 شرکت کرده بود، تعدادی از افراد ناشناس به مجسمه وی در شهر فونچال حمله کردند تا خواهر رونالدو به این مسئاله واکنش نشان دهد.

به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، تعدادی از افراد ناشناس روز گذشته با حمله به مجسمه کریستیانو رونالدو در زادگاه این بازیکن در شهر فونچال در استان مادیرا در پرتغال، نام و شماره ی لیونل مسی را روی این مجسمه با اسپری رنگ نوشتند!! رفتاری که شهرداری این شهر را به زحمت انداخت تا سریعا اقدام به ترمیم این مجسمه کنند.

خواهر کریستیانو رونالدو که از این مسئله بسیار عصبانی شده بود اینگونه گفت:

-

این رفتار را نمی توان به هیچ چیز تشبیه کرد، به جز درماندگی و حقارت و حسادت! این برای من که یک پرتغالی هستم احساس شرم و خجالت دارد!

آن عده ای که دست به چنین رفتاری زدند باید بدانند که جزیره مادیرا به عنوان برترین جزیره جهان معرفی شده است، نه به خاطر آب و هوا و جاذبه هایش! بلکه به خاطر کریستیانو! او است که این شهر و استان را به تمام دنیا معرفی کرده است، او است که مانند یک افسانه نام مادیرا را در جهان شناسانده است.

ولی به عقیده من در این جزیره هنوز تعدادی انسان عقب مانده و درمانده زندگی می کنند! آنها باید در کشور جنگ زده ای مانند سوریه زندگی کنند، لیاقت آنها حضور در چنین شهر پر افتخاری نیست، مردمی که جنگ زده هستند من را ببخشند، اما چنین افرادی لیاقت زندگی در چنین شهری را ندارند.
-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمله به مجسمه رونالدو در زادگاهش واکنش تند خواهرش را در برداشت +عکس 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان