امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جک ضدحال(بیاتو تا حالتو بگیرم )

نگاهت همچون باران است و قلبم همچون كوير... و مي داني كه كوير بدون باران زنده است... پس برو بمير

---------------------------- پیامك های ضدحال . اس ام اس . جوك جدید ----------------------------

یه توپ دارم قلقليه ....... موهاي سرم فرفريه ..... مسیج جديد نداشتم سرت كلاه گذاشتم

---------------------------- پیامك های ضدحال . اس ام اس . جوك جدید ----------------------------

گلهاي خوشبوي دنيارو هم به پات بريزم بازم کمه چون پاهات خيلي بو ميده

دختره ميره تو كتاب فروشي ميگه آقا ببخشيد كتاب برتري زن بر مرد دارين؟ مرده نگاش ميكنه ميگه خانم شرمنده ما اينجا رمان تخييلي نميفروشيم

طرز تهيه دختر سالم مواد لازم . ...........اصلا ولش كن مواد رو حروم نكنيم

از من بپرسند بهترین، زیباترین، شجاع ترین، محبوب ترین، داناترین، عاقل ترین ادم کیه ؟ انگشتمو به طرفت تو دراز می کنم و می گم این نمی تونه باشه

دوست دارم يه سنگ بردارم و روي اون بنويسم:دلم برات تنگ شده و اونو محکم بکوبونم توي سرت تا بفهمي که فراموش کردن من چقدر سخت و دردناکه

می دونی چرا دوست دارم با تو برم ماهی گيری چون هيچ کس مثل تو کرم نداره

میدوني اگه يه اسب با يه سمور ازدواج کنه بچشون چي ميشه؟ . . . . من چميدونم.مگه من گفتم عروسي کنن؟مگه من گفتم بچه دار شن؟

يک گل خوشگل پشت ويترين گل فروشي ديدم!!! خواستم برات بخرمش. به فروشنده گفتم :اون گل چند؟ گفت:اون گل نيست........آينه ست

مي خواستم شمع باشم تا آخر عمر برات بسوزم... ولي نامرد اديسون برق رو اختراع كرد

چند وقته دلم هوس تاب بازی کرده. اجازه می دی بیام تو ذهنت؟ آخه شنیدم مخت تاب داره

معادله جالب: از سن خودت 20 سال کم کن. باقيمانده رو با 7 جمع کن. اگه عدد زوج بود با 1 جمع و اگه فرد بود از يک کم کن. اگه رنگ تيره رو دوس داري ضرب در 3 کن و اگه رنگ روشن رو دوس داري ضربدر 3.5 کن. نتيجه نهايي رو ول کن. حال خودت چطوره؟

اسمت را روي كاه نوشتم خراب شد اسمت را روي شمع نوشتم آب شد اسمت را روي قلبم نوشتم شكست ........بروبابا توهم با اين اسمت

از خـدا يـه گل خواسـتــم،اون بـه مـن يـه بـاغ داد من از خدا يه درخت خواستم،اون به من يه جنگل داد میترسم از خدا تو رو بخوام بهم یک گله گوساله بده

من سر راه تو دامي از عشق پهن کردم ولي تو به سرعت از کنار آن رد شدي و گفتي:ميگ ميگ

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::c​ool::cool:

با مزههههههههههههههه

از اینکه قبلا در این صفحه به برخی از اقشار جامعه اشاره شده بود متاسفیم

هیچ قصدی در کار نبوده جز اینکه لبخندی بر روی لبهای شما بنشانیم

به هر حال سعی کردیم تمام موارد را اصلاح کنیم و از واژه هایی مثل یه یارو ، یه نفر استفاده کنیم

---------------------------- مسیج خنده دار . اس ام اس جوك . طنز و سرگرمی ----------------------------

یه توپ دارم قلقليه ....... موهاي سرم فرفريه ..... مسیج جديد نداشتم سرت كلاه گذاشتم

---------------------------- مسیج خنده دار . اس ام اس جوك . طنز و سرگرمی ----------------------------

امروز سالگرد تولد پت و مته ! تو هم مثل من اين روز رو به خنگ ترين کسي که ميشناسي تبريک بگو!!! جنبه داشته باش واسه خودم نفرست

برداشتن قدمهاي بزرگ در زندگي باعث پاره شدن خشتك انسان ميشود

دو تا یارو داشتن تو يه ماشين بمب كار ميذاشتن يكيشون به اون يكي ميگه: اگه اين بمب الان منفجر شه چي كار كنيم؟ اون يكي ميگه نگران نباش من يكي ديگه دارم

یارو داشت گريه می کرد. باباش پرسيد چی شده؟ گفت: عاشق شدم! باباش گفت حالا عاشق کی هستی؟ گفت: هر کسی که شما صلاح بدوني

بند تمبونتیم، ولمون کنی هم ما میریم هم آبروتو می بریم

بچه یارو از پدرش مي‌پرسه: بابا، ماه نزديك‌تره يا اصفهان؟ یارو ميزنه پس گردنش و ميگه: آخه پدرسگ، معلومه ديگه، مگه تو از اينجا ميتوني اصفهان رو ببيني

اگر خسیسه برات يه اس ام اس (پیامک) داد ، بدون که به يادته ، اگردو تا اس ام اس (پیامک) فرستاد بدون که خيلي خاطرت مي خواد ، اگر سه تا اس ام اس (پیامک) فرستاد ، بدون که موبايل مال خودش نيست

مي دوني سر دره مطب جراحي پلاستيک چي نوشته؟لولو تحويل ميگيريم هلو تحويل ميديم

مي خواستم شمع باشم تا آخر عمر برات بسوزم... ولي نامرد اديسون برق رو اختراع كرد

به یارو ميگن چرا زنتو باچاقو كشتي ميگه والا وضع ماليمون خوب نبود كه تفنگ بخرم

یارو نشسته بود سر جلسه کنکور. سؤالا رو پخش می کنن و یارو اول یه پنج دقیقه ای مبهوت به سؤالا خیره میشه . بعد یه پنج تومنی از جیبش در میاره شروع می کنه تند تند شیر یا خط کردن و پاسخ نامه رو پر میکنه . بعد 50-40 دقیقه مراقب میبینه یارو خیس عرق شده و مرتب یه سکه رو میندازه بالا و زیر لب فحش میده . میره جلو می پرسه داری چیکار میکنی؟ یارو می گه همه سؤالا رو جواب دادم . دارم جوابامو چک میکنم

افسر داشته امتحان رانندگي ميگرفته. از یارو ميپرسه: اگه يه نفر وسط خيابون بود، بوق ميزني يا چراغ؟ یارو ميگه: برف پاك كن جناب سروان! افسر تعجب میکنه، ميپرسه: يعني چي؟ یارو ميگه: جناب سروان، يعني يا برو اين طرف يا برو اون طرف

بی غیرته پاي كامپيوتر جو گير ميشه زنشو سند تو ال ميكنه

اگه ديدی جوانی بر درختی تکيه کرده بدان بنزين نداره سکته کرده

از خـدا يـه گل خواسـتــم،اون بـه مـن يـه بـاغ داد من از خدا يه درخت خواستم،اون به من يه جنگل داد میترسم از خدا تو رو بخوام بهم یک گله گوساله بده

به یارو ميگن بچت حشيش مي‌كشه ميگه حشيش چيه؟ ميگن يه چيزيه كه آدم مي‌كشه و ميره تو فضا. شب پسرش مياد خونه و یارو بهش ميگه اصغر حشيش مي‌كشي؟ پسره ميگه نه بابا چطور مگه؟ یارو ميگه خفه شو پدر سگ، مردم تو آسمونا ديدنت

از یارو مي پرسن؟ چه طوري یارو شدي ؟مي گه: اولش تفريحي بود

به یارو ميگن علي يارت ميگه ما تيممون تكميله يار خودتون

يه روز به یارو مي گن : دو دو تا ميگه : 4 تا مي گن :اه اه جکو خراب کردي رفت

پاسخ
 سپاس شده توسط Mehrzad Zzz ، destiny ، بهرخ ، ana16 ، amir.beigi ، تراختور ، azary ، armit ، ~JaSmIn~ ، ناديا ، farzaneh17 ، saba75 ، میم بده ، فاطمه خانم ، بابامنم دیگه ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، n-e-g-i-n
آگهی
اهه اهه اهه :297: :89:

پاسخ
 سپاس شده توسط Mehrzad Zzz
چقدر لوسDodgyDodgy
پاسخ
باکی بودی gun
پاسخ
با تو Big GrinBig Grin
پایان رنگ آبی شبی سیاه و تاره ... عشق به رنگ ♥ قرمز ♥ همیشه افتخاره ... Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جک ضدحال(بیاتو تا حالتو بگیرم ) 1
پاسخ
(27-12-2012، 19:26)♥ ناهید جون ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو Big GrinBig Grin
ممنونم ممنونم Dodgy
پاسخ
آگهی
یکی شو فرستادم برای دوستم

SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
وقتی تنهاییم دنبال دوست می گر دیم.
پیداش که کردیم دنبال عیب هاش می گردیم.
وقتی که از دستش دادیم .
تنهایی دنبال خاطراتش می گردیم.

مراقب قلب ها باشیم.
هیچ چیز اسان تر از قلب نمی شکند.....

zZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
پاسخ
 سپاس شده توسط panita
بچه ها من خواهر مهیارم چرا با من حرف نمیزنید
پاسخ
بییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مزهggreAngrype52i8dcrazyp336Confuseds32:ggreggreggreggreggre:am4::am4::am4:
هميشه كسي رو دوست داشته باش كه دوستت داشته باشه
.
.
.
قانون زنده موندنcrying
پاسخ
مرسیp.k.2 جون.خیلی باحال بودن کلی خندیدم..
some love one,some love two,I love one,that is you,I love you...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Photo دختر قد بلند( دوستان اون مترو بیارید قدمو اندازه بگیرم)
  کشتی کج میبینی؟پس بیاتو...چرا نداره میگم بیاتوووو
  اگه به چشات اعتماد داری بیاتو (جدیده(سری دوم))
  عاغا کییا فردا باس برن مدرسه؟؟؟بیا حالتو بگو که همدردیم
  فقط سرتو بگیر بعد بیاتو.......
  ضدحال بسیار باحال( حتما بخونین)
Star ♣♣♣ حالتو با یه عکس به ما نشون بده ♣♣♣
  پ ن پ تصویری (بیاتو دم دربده)خیلی باحاله
  دلت گرفته..........بیاتو
  اگه ترکی به خودت افتخار کن< بیاتو>

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان