امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرقت با طعم خیارشور!/ پلیس به دنبال این سارق می‌گردد+عکس

پلیس به دنبال سارقی است که به بهانه خرید خیارشور اقدام به دزدی می‌کرد.

در مورخه 31/06/1394 و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره سرقت از یک مغازه سوپرمارکتی در خیابان پیامبر مرکزی به کلانتری 140 باغ فیض اعلام شد . 

با حضور مأموران کلانتری در محل سرقت و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که مردی میانسال در پوشش خریدار (مشتری) وارد مغازه سوپرمارکت شده ، در چند نوبت اقدام به خرید نموده و نهایتا زمانیکه صاحب سوپرمارکت در حال کشیدن خیارشور برای وی بوده ، اقدام به سرقت کارت عابربانک متعلق به صاحب مغازه نموده است . 

پرونده در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت مغازه و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 5 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 

اظهارات مالباخته : 
مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت : "حدود ساعت 23:00 ، مردی میانسال وارد سوپرمارکت شد . این شخص ابتدا درخواست خرید شارژ تلفن همراه کرد و من نیز با کارت عابربانک خود [ و در حالیکه این شخص کاملا مقابل من ایستاده بود ] اقدام به خرید شارژ تلفن همراه از طریق دستگاه Pozz داخل مغازه کردم . پس از آن ، مجددا همین شخص اینبار درخواست مقداری خیارشور نمود اما زمانیکه در حال کشیدن خیارشور بودم ، وی از غفلت من استفاده کرد و کارت عابربانک مرا که کنار صندوق مغازه قرار داشت ، سرقت کرد . 
سرقت با طعم خیارشور!/ پلیس به دنبال این سارق می‌گردد+عکس 1

تحقیقات پلیسی : 
با توجه به شیوه و شگرد سرقت ، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که سارق در زمان وارد شدن رمز کارت از سوی مالباخته اقدام به برداشتن رمز آن نموده است ؛ در ادامه و با بررسی تراکنش مالی حساب کارت عابربانک مالباخته مشخص شد که مبلغ 4 میلیون و 500 هزار تومان ( کل موجودی داخل حساب ) از حساب مالباخته و طی چندین مرحله برداشت شده است . 

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین مدرابسته پیش بینی در محل سرقت ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر متهم پرونده شدند و در ادامه رسیدگی به پرونده دستور انتشار بدون پوشش تصویر این شخص از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شد ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص را از طریق شماره تماس 21869044 در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند . 

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Shocked نامه عجیب سارق اموال به صاحب خانه!
Subarrow قدرت‌های جهانی به دنبال احیای برجام تا قبل از زمان انقضای توافق ایران-آژانس هستند
  مرد گرگ نما در خیابان بدست پلیس دستگیر شد ( عکس )
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  مردم اخبار مبتلایان و متوفیان کرونا را بیش از مطالب دیگر دنبال می‌کنند
Heart تظاهرات ماموران پلیس، دولت فرانسه را به واکنش واداشت
  ترامپ: به نیروی پلیس "قویتر" نیاز داریم
  چین به دنبال وضع قانون جدید امنیت ملی در هنگ‌کنگ
  مصباحی مقدم: امروز جریان مقاومت آزادی بحر تا نهر را دنبال می‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان