امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^_^مسابقه جدید فلشخور ^_^ با جایزه !

× . . . سلام . . . ×

این مسابقه با اقا صابر هماهنگ شده و مشکل خاصی نداره !!!!! 

توضیحات اولیه مسابقه :
1. مسابقه اصلا کار سختی نیستش  و بستگی به خلاقیت و استعداد هر کسی داره!!

2.بستگی به هیچ سن و علاقه و .... نیستش.

توضیح مسابقه : 

مسابقه به این ترتیب هست که هر کس اسم فلشخور و درست میکنه ، به استعداد هر کسی بستگی داره که عکس و چجوری درست بکنه .(با خوندن مثال ها بیشتر متوجه میشید)
چند تا مثال مینویسم که کاملا متوجه بشید منظورم چیه !!!

1 .مثلا کسی که کار فتوشاپ بلده میتونه یه عکس طراحی کنه و اسم فلش خور و بنویسه  . !

2.یا مثلا با چوب کبریت ، کاغذ و .... اسم فلش خور و مینویسن و عکس میگیرن میفرستن (کاردستی خودمون ) . !

3.یا میتونه (برای دخترا) درست کردن یه غذا باشه که باهاش اسم فلش خور نوشته و تزئین کرده ، عکس بگیره بفرسته 

4.و یا تو بازی هایی که میشه زمین طراحی کرد (مثل جنگ های صلیبی) فلش خور بنویسن و عکس بگیرن بفرستن

5. یه نقاشی باشه که اسم فلشخور و بنویسه و خوشگل رنگش کنه .

6. و هر چیز دیگه ای مثل اینا.....

فکر کنم کاملا متوجه شدید که چجور چیزی میگم و اگه نه تو پ . خ بپرسید. Sleepy 

قوانین مسایقه :

1.مدت زمان مسابقه به طور کلی ( 1 ماهه ) که سه هفته وقت برای ارسال عکس ها هست و یه هفته رای گیری مسابقه !!!(9/14 تا 10/14)

2.هر کسی که میخواد شرکت کنه عکس و حاضر کنه و برای من بفرسته . (اگه تو پ.خ به من ارسال نشه و پاسخ نگیره قابل قبول نیست از الان میگم )

3 . درست کردن عکس با استفاده از حروف های حاضر انگلیسی(حروف های آنلاین اینترنتی که اسم و مینویسی و ویرایش شده تحویل میگیری ) قبول نیستش.

4 . عکس ها باید با کیفیت و قابل مشخص باشه .

5. هر کس میتوه 1 یا 2 عکس ارسال کنه.

6. عکس هایی که میندازید و میفرستید فقط عکس کارِتون اشه (کنارش عکس گلدون و خودتون پ و... نباشه مگه اینکه خودتون جزئی از تشکیل اسم باشید)

7.عکس ها تا موقع رای گیری نشون داده نمیشه (همه عکس ها رو هم برای من بفرستید) .موقع رای گیری اسم فرد هم نوشته میشه که مال کیه.

8. فقط  فلش خور رو طراحی کنید نه انجمن فلشخور نه انجمن ما و..... هر چی ، فقط و فقط فلش خور

جایزه :

جایزه به برنده ی مسابقه ( نفر اول ) تعلق میگیره که  15 تومن شارژ از طرف آقا صابر هستش.!!!!!

الانم همتون بشتابید ببینم چه میکنید . امیداورم تعداد کسایی که شرکت میکنن بیشتر از 30 نفر باشه .

موفق باشید ....!
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط sober ، omidkaqaz ، М Δ ђ ΐ ą ، # αпGεʟ ، ÆҐÆŠĦ ، *VENUS* ، گریس ، eɴιɢмαтιc ، Apathetic ، Berserk ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، هدیه 20 ، mozhi fafa ، ♥Haniyeh♥ ، M.AMIN13 ، Dead Silence ، ( lιεβ ) ، ḲℑℳℐÅ ، Faust ، SABER ، Jack Daniel'ѕ ، Tɪɢʜᴛ ، mr.destiny ، ραяα∂ιѕє- ، Ֆℋ£¥∂α ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Titiw ، eNorto ، نیلوفر 2000 ، tan!a ، ( DEYABLO ) ، …Reyhaneh… ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، an idiot ، MS.angel ، CTG ، 83 pooneh ، serpent ، ЯΣΨΗΛΝЕH ، Thyme ، vampire whs ، *محمد طاها* ، F A R D I N ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، km83 ، ѕтяong ، فرانه ، яešρıиα
آگهی
سلام عالیه.. من شرکت میکنم سعی میکنم تا 2 هفته دیگه کارمو اراعه بدم ممنون از مسابقه ی خوبتونSleepygrougrou
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، mozhi fafa ، Jack Daniel'ѕ
دنگ و فنگش زیاده اما قبوله ی کاریش میکنم ._.
 سپاس شده توسط mozhi fafa ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ ، Jack Daniel'ѕ ، Tɪɢʜᴛ ، mozhan.arb20@gmail.cam
به نام خدا

یا ابلفرز

سعیمو میکنم :| 

( اسکی از سخنرانی محسن رضایی تو مناظره ریاست جمهوری  ) :777
^_^مسابقه جدید فلشخور ^_^ با جایزه ! 1
 سپاس شده توسط †cυяɪøυs† ، mozhi fafa ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ ، Jack Daniel'ѕ ، Tɪɢʜᴛ ، Son of anarchy ، Meteorite
بااینکه حوصله ندارم اماسعیمومیکنم:/
اگه قرار باشه من هرکاری رو که دوس دارم انجام بدم
و بعدش برام هیچ عواقبی نداشته باشه
دیگه زندگی چه معنیی میده؟

Breaking Bad
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Jack Daniel'ѕ
من فقط خطم خوبه ._. ولی اگه شعری چیزی بود شاید قشنگ میشد .-. یه اسم خآلی زیاد رای نمیاره :|
شرایطُ خیلی سخت کردی -__-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، Jack Daniel'ѕ ، Tɪɢʜᴛ ، spent †
آگهی
ی حسی بهم میگه اهورا برنده میشه :| ..

و شارژُ میده به من  gun !

منم هستم دوشیزه .. !
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ ، Tɪɢʜᴛ ، ✘Nina✘ ، Dead Silence ، spent † ، Son of anarchy
منم هستم
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Faust ، کیوان دربندی(ترافیک)
منم هستم Sleepy
Heart Heart گرگ هم که باشی,عاشق بره ایی خواهی شد,که تو را به علف خوردن وا داشت........و رسالت عشق این است :شدن انچه نیستی
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Faust
منم که مث همیشه پایه ام

داورا کیان؟ کیا برترین اثر رو انتخاب میکنن؟؟ خودت؟ صابر؟
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  بھترین رفیقت تو فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان