امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتيجه تحقيق كامل در مورد جنگ جهاني اول+عكس

جنگ جهانی اول ساخته شد به دست کپیتالیستها(لنین)Smileامریکا هم جزو کپیتالیستها است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

نتيجه تحقيق كامل در مورد جنگ جهاني اول+عكس 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
نه من قبول ندارم. ولی دیدګاه شما ګرامی است.
بدبختی این جاست که جایی توی تاریخ سند انچنانی ای پیدا نمیشه که بګیم کدوم دقیقا باعث جنګ شد. بلکه باید خود ادم نتیجه بګیره.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
در واقع دست های پشت پرده جنگ جهانی اول کپیتالیست ها بودند ولنین با طرح خروج از جنگ قصد تبلیغ کمونیسم به عنوان ضد جنگ وضد کپیتالیسم را داشت تا بین مردم طرفدار پیدا کند ودر شرایط نابه سامان آن زمان کمونیسم را گسترش دهد وبه دلیل همین با آلمان صلح کرد(دلیل دیگر صلحش مبارزه با ضد انقلاب در جنگ داخلی بود)وگرنه روسیه با تدارک جدید کرنسکی داشت جنگ را می برد دلیل آن شکستش کمک آلمان به اتریش مجار در زمان حمله ارتش کرنسکی به اتریش بود که اتحاد قدرتمند متحدین(آلمان واتریش نه ایتالیا) را می رساند(یا زمان استعفای نیکلای دوم در آستانه پیروزی بود) ولنین مناطقی را به آلمان واگذار کرد ووقتی عده ای اعتراض کردند گفت:نگران نباشید رفقا آلمان در آستانه نابودی است (وارد شدن امریکا به جبهه وتانک های انگلیسی)وهمان مردم کشور های واگذار شده حقیقت را در می یابند ومی فهمند که خوهان صلح وسعادتشان بوده وبه نفع ما که صالح جنگ بودیم انقلاب خواهند کرد(وهمین شد ومردم آن کشور های واگذار شده مثل اوکراین واستونی ولتونی و ... خواهان کمونیست شدند که بعضی مثل اوکراین با جنگ هایی داخلی گسترده تری روبرو شد اما سرانجام به کمونیست ها پیوستند ودرسال1923اتحاد شوروی را بوجود آوردند(بعضی از مردمکشور هایی مثل لهستان هم خواستار کمونیست شدند اما در جنگ داخلیsoviet polish warکمونیست ها مغلوب ژنرال های لهستانی شدند ولنین استقلال لهستان به عنوان کشور غیر کمونیست پذیرفت(زیرا نمی توانست حمله کند وجنگ تمام اعتبارش را می گرفت به علاوه آسیب جنگ ازبین نرفته بود وجنگ داخلی بود در واقع سیاست او انقلاب جهانی بود یعنی تصرف دنیا از طریق انقلاب)درفنلاند هم جنگ داخلی شد ودر این کشور هم کمونیست ها مغلوب مردم میهن پرست فنلاند وژنرال های قدرتمند شدند ولنین هم با استقلال فنلاند به عنوان کشور غیر کمونیست موافقت کرد(لازم به ذکر است در این دو کشور کمونیست ها به خاک وخون کشیده شدند )اما صلح لنین وانقلاب لنین روی کشور های حومه مثل مجارستان تاثیر گذاشت وتمامی مردم خواستار کمونیسم شدند البته لنین بعضی عوامل کمونیسم را برای تبلیغ به این کشور فرستاد.رومانی ویوگسلاوی هم مانند مجارستان وحتی بر ایران هم تاثیر گذاشت وعده ای کمونیسم شدند اما ایران به شدت سلطنتی بود ومردم هم غیر شاه کسی را نمی شناختند پس امیدی به ایران برای کمونیسم نبود(غیر نهضت کمونیستی میرزا کوچک خان که رضا پهلوی قلع وقمشان کرد لازم به ذکر است نهضت میرزا رشت را گرفته بوده وبرای لنین تلگرام تبریک فرستاد اما کمی بعد بر اثر فشار های انگلیسی ها لنین ازکمونیست های ایران عدم حمایت کرد ورضا خان وانگلیسی ها آنهارا کشتند)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
مشكل از يك جاي ديگه است!
مشكل از اينجاست كه شما هنوز فرق كاپيتاليسم و سوسياليسم رو ندانسته ايد!
آخه شما كه مي نويسي كپيتاليست(لنين) آخه چه انتظاري مي توان از بحث كردن شما داشت؟؟؟
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
من کجای جمله هام نوشتم کپیتالیست(لنین)Big Grin چرا پرونده سازی می کنید درضمن من خیلی عالی در مورد کپیتالیسم(نه کاپیتالیسم)وسوسیالیسم می دانم واز روی تعصب وبی پولی از کمونیسم پشتیبانی نمی کنم.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(27-02-2012، 15:02)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کجای جمله هام نوشتم کپیتالیست(لنین)Big Grin چرا پرونده سازی می کنید د

د ميگم نمي فهمي همينه ديگه!
بعدش هم ناراحت ميشي
آقا اطلاعات شما در اين زمينه كافي نيست!!!!!تاكيد مي كنم!
پست قبلي خودت رو بخون ببين چي نوشتي:
نقل قول: جنگ جهانی اول ساخته شد به دست کپیتالیستها(لنین)Smileامریکا هم جزو کپیتالیستها است
ميدونم كه الان ميري ويرايش مي كني اون قسمت رو برميداري ولي اينم گاف اي هست كه خودت دادي

نقل قول: رضمن من خیلی عالی در مورد کپیتالیسم(نه کاپیتالیسم)وسوسیالیسم می دانم واز روی تعصب وبی پولی از کمونیسم پشتیبانی نمی کنم.
آخه من به تو چي بگم؟
ميري رو اعصاب من!آخه تو كه هنوز نمي فهمي اون كاپيتاليسم هست نه كپيتاليسم اومدي براي من داري از كمونيسم دفاع مي كني؟؟؟؟

شما به علت بي پولي از كمونيسم دفاع نمي كني شما به علت بي اطلاعي داري دفاع مي كني!
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، 1939
آگهی
منظور من این بود که این جمله جنگ جهانی اول ساخته کپیتالیست ها بوده را لنین گفته نه این که لنین کپیتالیسمه یعنی شما فکر کردی من به این راحتی سوتی می دم وویرایشش نکردم تاببینی گاف ندادم وضایع شویBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin .من عاقل تر از این حرفام که با یک جمله گاف بدم پس پست شما بیوده وباطل بود
ده هیچ به نفع منBig Grin
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
DodgyDodgyDodgy
درست بنویس تا بفهمیم چی میګی (منظورم این است که اګه جایی می خواهید برای نمونه بګید این ګفته رو فلانی ګفته جوری بنویسید که روشن بشه برامون که منظور شما است وګرنه اګه فقط نام شخص رو در پرانتز اون هم وسط جمله بګذارید معنی دیګری می دهد)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، 1939
(27-02-2012، 17:11)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظور من این بود که این جمله جنگ جهانی اول ساخته کپیتالیست ها بوده را لنین گفته نه این که لنین کپیتالیسمه یعنی شما فکر کردی من به این راحتی سوتی می دم وویرایشش نکردم تاببینی گاف ندادم وضایع شویBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin .من عاقل تر از این حرفام که با یک جمله گاف بدم پس پست شما بیوده وباطل بود
ده هیچ به نفع منBig Grin

آخه آقاي (نميدونم چي خطاب ات كنم)
شما اصول نوشتار نمي داني به من چه؟
شما كه هنوز هم نفهميدي اون كاپيتاليسم است نه كپيتاليسم!
شما كه هنوز نفهميدي اون كسي كه از كاپيتاليسم حمايت مي كنه كاپيتاليست است نه كاپيتاليسم براي من ميگي ده هيچ و فلان و فلان؟؟؟

حتي اگر رد كني حرف منو و الكي بگي كه سن ات چقدره ولي من مطمئنم
شما هنوز براي طرفداري از يك مكتب و يك جناح
بچه اي
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، 1939
به خاطر یه پرانتز ببین چه گیری افتادم
حالا هم که به من می گن بچه Big GrinBig Grin

درضمن تو تلفظ انگلیسی کپیتالیسم همین است نه کاپیتالیسم توی دیکشنری بزنید وببینید
آخه اینا شد بحثConfused
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظر شیخ فضل الله نوری در مورد تاسیس مدارس دخترانه به نقل ویکیپدیا
  نظرتون در مورد هیتلر چیه؟
  سندی در مورد شهادت پدر امام خمینی
  نکات جالب در مورد تاریخ ایران باستان
  مقاله ای کامل در مورد نقش زن در تاریخ معاصر ایران
  نهان‌کاری پهلوی در مورد جنگ ظفار
  اجتهاد معاویه در جنگ با حضرت علی و نظر اهل سنت در مورد معاویه
  استعمارگران ملت ما را در جنگ جهاني دوم ذبح كردند
  10 حقیقت جالب در مورد تمدن اسرارآمیز مایا!! (+تصاویر)
Video سخنرانی هیتلر در مورد دلایل حمله به شوروی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان