امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولدت مبارك مرد من.....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولدت مبارك مرد من..... 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يک سال گذشت...
یک سال با همه دلتنگی ها و دلشوره ها و بی خبری ها گذشت...

یک سال تو داغ عشقت اتیش گرفتم اما تو هرگز نفهمیدی...

یک سال با خدا خدا کردن و ناله و هق هق تا نیمه های شب گذشت...

یک سال با بغض فرو خورده و امید و ارزو و انتظار گذشت...

یک سال از اون شبی که ارزو کردم کاش سال دیگه شب تولدت کنارت باشم گذشت...

یک سال از اون شبی که ارزو کردم کاش منم تو عکسا کنارت بودم و با تو به لنز دوربین لبخند میزدم

گذشت...

اره گذشت...به راحتی گفتن جمله یک سال گذشت...گذشت و تموم شد حالا تو یک سال بزرگتر شدی

یه سال دیگه رو هم شرمنده وجودت شرمنده کردی...

اما من همچنان تو حسرت نداشتنت پر پر میزنم ارزوم اینه کاش از دست من کادو تولد بگیری من اولین

کسی باشم که بهت میگم

گل من تولدت مبارک...اما تو نیستی و من تنهای تنها با گلوی پر از بغض با یه چشم به اشک نشسته و

دل پر امید و انتظار واست

جشن تولد میگیرم و ارزو میکنم یه روزی پیشم باشی یه روزی فقط منو تو ومریم سه تایی تولد بگیریم...

حالا تو یه مرد به تموم معنا شدی یه مرد موفق که احساس میکنم داری روز به روز ازم دورتر میشی اما

خب خدا رو چی دیدی یهو دیدی واقعا سال دیگه جشن تولد سه نفره داشتیم...

عزیزم از ته دلم ارزو میکنم امسال بهترین سال زندگیت باشه...هرجا هستی سلامت و موفق باشی

عزیزم تولدت مبارک...

خدایا امسال روز تولد عشق من با روز میلاد بهترین و بخشنده ترین بنده ی تو مصادف شده...خدایا به

حق شادی همه ی فرشته های اسمون واسه همچین روزی قسمت میدم عیدی منو مریم رو تو این روز

مبارک عشقمون قرار بده...

عزیز دلم تو چه با من باشی چه نباشی تو رویا و واقعیت تنها مرد من هستی...روزت مبارک
پاسخ
 سپاس شده توسط farnam22 ، Silver Sun ، محمدرضا.. ، †cυяɪøυs† ، serpent ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Amir*1377* ، هلی ، ▪неизвестный▪ ، +K!nd~G!Яl+ ، sara joooooooon
آگهی
kheili ali bood
merci+sepas
٭تــکـلــــــــیــفــم٭بــا ☜٭خـودمــم☞ ٭مـــــــــــعـلــوم ٭نــیــســت ٭تــو ٭دلـم٭دَردِه ، ٭رو ٭لــبــام ٭خـ✘٭ــــــــــــنــده *
پاسخ
 سپاس شده توسط alone hasti
خیلی قشنگ مرسی(:
اولی وضعیت منه(:
پاسخ
گریم گرف
بغض یعنی خنده های ساختگی
شکنجت بکننو تو مبادا آخ بگی
همه منتظرن یه جایی قاف بدی
بکوبنت زمین فردا نتونی راه بری
پاسخ
ای کاش بودش...دستاشو میگرفتم...بغلش میکردم....خیلی بده که نتونی تو آخرین لحظه پیش عشقت باشی...کاش بیشتر بش میگفتم

دوست دارم:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط sara joooooooon
شاید باورت نشه......این دقیقا وضعیت سومین سال منه...ب خاطر همینم با خوندنش دارم گریه میکنم p336
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
پاسخ
آگهی
(10-12-2015، 15:34)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید باورت نشه......این دقیقا وضعیت سومین سال منه...ب خاطر همینم با خوندنش دارم گریه میکنم p336

الهي
ايشالا سال بعد بتوني پيشش باشي Blush
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان