امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از پدر نیمار اصرار، از خودش انکار!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از پدر نیمار اصرار، از خودش انکار! 1

با اینکه پدر بازیکن برزیلی بارسلونا از تمدید قریب الوقوع قرارداد فرزندش با این تیم خبر داده است، خود نیمار خیلی عجله ای برای این کار ندارد.

به گزارش بخش بین الملل ورزش 11، موضوع تمدید قرارداد نیمار جونیور به بحث داغ این روزهای باشگاه بارسلونا تبدیل شده است. پس از بروز مشکلات مالیاتی برای این بازیکن و احتمال جریمه شدن وی و حتی زندانش شدنش، پدر این بازیکن که مدیر برنامه هایش نیز محسوب می شود، از احتمال جدایی پسرش از بارسا گفت.

در آن زمان خود نیمار بارها به ماندن در بارسلونا ابراز علاقه کرده بود؛ اما به تازگی پدر او برای تمدید قرارداد با باشگاه آماده است و در کمال تعجب این نیمار است که عجله ای برای این کار ندارد!

سه سال قرارداد نیمار با بارسلونا انتهای این فصل به پایان می رسد و گفته می شود یکی از تیم هایی که به شدت خواهان اوست، منچستریونایتد است. پدر نیمار، امروز هم مانند روزهای قبل به طرفداران بارسلونا قول داده که بزروی قرارداد پسرش با باشگاه تمدید خواهد شد و او در نیوکمپ خواهد ماند.

پدر نیمار در باره وضعیت ماندن یا رفتنش گفته:

-

او در بارسلونا خوشحال است و از بازی کردن در کنار هم بازیان خود لذت می برد. در هر صورت باید صبر کنیم تا همه جوانب یک قرارداد خوب را در نظر بگیریم. تصمیم آخر را در مورد ماندن و یا رفتن خود او می گیرد، اما من احساس می کنم، بارسا می تواند تا چند سال دیگر هم خانه نیمار باشد.
-

نیمار به تازگی به عنوان یکی از سه نامزد دریافت توپ طلا انتخاب شده است و دو شب پیش هم توانست عنوان بهترین بازیکن آمریکایی لا لیگا را به خود اختصاص دهد. وی همچنین با 14 گل زده در جدول گلزنان لا لیگا در جایگاه نخست قرار دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  دژاگه: چرا برخلاف دنیا عده‌ای اصرار به ادامه لیگ ایران دارند؟
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است
  ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان