امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چوب لباسی

چوب لباسی

چوب لباسی 1

دقت کردید وقتی بعضی از لباس ها رو روی چوب لباسی میذاریم از لبه چوب لباسی سُر میخوردن ؟ امروز میخوایم یه راه حل برای این مدل چوب لباسی ها براتون بگیم .

بعضی چوب لباسی های ساده هستن که مانعی برای سر نخوردن لباس از روی اونها براشون تعبیه نشده .. شما میتونید با سه روش از این چوب لباسی ها استفاده بهینه کنید .

اولین روش استفاده از پیپ پاک کن هست . پیپ پاک کن یه سری طنابهای سیم مانند هست که روی اون با الیاف پرز مانندی پوشش داده شده و برای پاک کردن پیپ از اونها استفاده میشده .. امروزه این سیمهای رنگی و قابل انعطاف برای درست کردن کاردستی زیاد به کار میره ..

یک رشته از این سیمها رو برداشته و اون رو کمی خم کنید و دور میله چوب لباسی بپیچونید . این سیمها به خاطر قابلیت انعطاف پذیریشون محکم سرجاشون قرار میگیرن ..

چوب لباسی 1

روش بعدی استقاده از چسب حرارتیه . شما به راحتی میتونید مطابق تصویر زیر با زدن کمی چسب حرارتی روی بدنه چوب لباسی ، از سر خوردن لباس جلوگیری کنید .

و روش آخر استفاده از کش ! با چند تا کش کوچیک میتونید این مشکل رو به راحتی حل کنید .

چوب لباسی 1

تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط هدیه 20 ، …Reyhaneh…
آگهی
ممنون به درد خورد بی کیفیت هم نبود
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چوب لباسی 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
(02-12-2015، 16:10)هدیه 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون به درد خورد بی کیفیت هم نبود

میدونم میدونم Big Grin
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان