امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩ تمین ۩ஜ

(14-11-2015، 20:08)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2015، 19:44)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2015، 16:35)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاینی : (  sherlock به معنی همون شرلوک) و ( LUCIFER به معنی شیطان) و ( dazzling girl به معنی دختر درخشنده ) و ( hello helloمعنیش واضحه) و ( view به معنی چشم انداز) و (  Married to the Music  به معنی ازدواج باموسیقی)

سوپر جونیور : (  Sexy, Free & Single به معنی سک/سی و تنها ) و (sorry, sorry به معنی متاسفم متاسفم ) و (Evanesce  به معنی اروم اروم ناپدید شدن ) و (   this is love به معنی این عشقه ) و ( Blue World به معنی جهان آبی)

اکسو : (Wolf به معنی گرگ ) و (MAMA ینی اعلی حضرت) و (  Heart Attack به معنی  حمله ی قلبی ) و (history به معنی سابقه) و (call me baby به معنی بامن تماس بگیر عزیزم) و (my lady به معنی بانوی من )

من اصن بیگ بنگو نمیشناسم =| . از این سه تا گروه بهترین اهنگاشون از بهترین البوماشونو انتخاب کردم . اکسو یه اهنگ جدید به اسم لایت صیبر داده بیرون .
(Light Saber)

و معنی هر اهنگو نوشتم چون همه ی ام وی ها ترجمه ندارن و  و بیشتریاشون مثل ماما به یه زبان دیس خواسم بفهمی که قضیشون چیه =))

پیشنهاد منم اینکه آهنگای اکسو رو به خصوص هیستوری و ماما و اوردوز رو حتما بازیرنویس فارسی یا انگلیسی ببین چون معنی آهنگاشون فوق العادس... Big Grin

تازه برا اکسو
آهنگ های :   اوردوز     365    پرامیس        baby don't cry        open arms       Xoxo    رو هم ببین عالین اینااااااا خیلی بیشتر از بیگ بنگ
از شاینی هم
آهنگ های:   colorful.      ring ding dong.      رو هم ببین اینام ترکوندن

از بیگ بنگ هم
آهنگ های :  Gara Gara.   .   haro haro    من اسم اینارو میدونم و بنظرم قشنگ اومده ولی اصلا به پای اکسو هم نمیرسن چون سبکشون از نظر من داغونه...

بازم میگم بنظرم ام وی های اکسو رو حتما با زیرنویس انگلیسی ترجیحا یا فارسی ببین... Tongue

من چیزایی رو گفتم که جایزه داشه و بهترین بودن .بیگ بنگو نمیدونم.....

ولی من کاملا از نظر خودم گفتم... Tongue Big Grin

اگه به جایزه باشه بعله ...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
آگهی
بازم عکساشونو بزار
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
خخخخخ قیافش خیلی گوگولیه
ولی منک نفهمیدم دقیقا چیش شبیه هیچوله جز دماغ کوچیکشون
Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن و ترجمه آهنگ Goodbye از تمین
  متن و ترجمه آهنگ جدید تمین به نام Crimina
  اهنگ press your number از تمین و متن اهنگ + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان