امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اهای دختر ها که مسخره پسر ها می کنید اگر راست می گید اینو جواب بدید

من نمیدونم رو چه حسابی چنین حرفی میزنی و یا مدرک پیدا میکنی
من نمیگم مدرکت اشتباهه یا قران اشتباهه وتفسیر تو غلطه

مرد از زن برتر است .میتونه به خاطر این باشه که مرد باید از زن محافظت کنه .
پسر همانند دختر نیست.هیچ کس تو دنیا مثل هم نیست و صد البته مانند هم نیستند چون دختر ظرافت .زیبایی و .... و مرد غرور و افتخار و... داره.نمیشه گفت منظورش از مثل هم نبودن مقام و رتیه هستش.
ارث.مرد وظیفه داره بعد ازدواج هزینه چند نفر دیگه رو بده و زن چنین وطیفه ای نداره.پس نمیشه گفت چون ارث مرد بیشتره از زن سر تر هست.
مکر و حیله. زن زیبا و باهوش هست و این باعث حیله گری زن میشه .به اینم توجه کن که حیله ای که میزنه برای تو هستش و تو ضعیف تر از زن محسوب میشی.هیچوقت یه زن مکر و حیله برای یه زن دیگه به کار نمیبره فقط گاهی اوقات حسود میشه

میتونی یه تحقیقی تو نت بکنی .نه این که یه عکس ببینی و با برداشت غلطتت بخوای نظرتو ترویج بدی 
البته احتمال داره برداشت های من غلط باشه .نمیگم درسته درسته 
اما میدونم هیچگاه زن ضعیف تر از مرد نیست و رتبه کمتری نداره.

اینو تو نت پیدا کردم.خواستی ادامشو پیدا کن برو بخون
در سوره ی مبارکه ی احزاب هم مفصلا مردان و زنان را کنار هم ذکر می کند: (إِنَّ الْمُسْلِمِینَ وَالْمُسْلِمَاتِ وَالْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ وَالْقَانِتِینَ وَالْقَانِتَاتِ ...). (4)بنابراین هرگز خطاب های قرآنی به مردان نیست، خطاب به مردم است.
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط آراگل
آگهی
مادرت این همه زجر کشید تا تورو بدنیا بیاره ...خون دل خورد تا بزرگت کرد...از جوونیش برای تو گذشت...اونوقت حالا شاخ شدی میگی من از زن برترم...کسی که وجودش تو خونه آرمش میده زنه...کسی که پشت شوهرش وای میسه ...و تکیه گاهی برای مرده..زنه...آره بچه جون...

إِنَّ الْمُسْلِمِینَ وَالْمُسْلِمَاتِ وَالْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ وَالْقَانِتِینَ وَالْقَانِتَاتِ ...). (4)بنابراین هرگز خطاب های قرآنی به مردان نیست، خطاب به مردم است.

ا اَیُّها النّاسُ اِنّا خَلقناکُم مِن ذَکَرٍ و اُنثی و جَعَلناکم شُعوبا و قَبائِلَ لِتَعارفُوا اِنّ اَکرمَکم عِندَ اللّهِ اَتقیکم» (3)؛ ای آدمیان، شما را از یک مرد و زن آفریدیم و شما را شعبه ها و قبیله ها گرداندیم تا همدیگر را بشناسید. گرامی ترین شما نزد خداوند باتقواترین شماست.
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . . ، ✘Nina✘
سر یه ............... الان شیشه هارو میشکونن Undecided
COME FLY WITH ME
پسرا کاملا سر به سر دخترا میزارن چرا ما نزاریم
موضوع رو عوض کردن وگرنه یه ................ چه معنیی میتونه داشته باشه ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ ʙғғ#]

اهای دختر ها که مسخره پسر ها می کنید اگر راست می گید اینو جواب بدید 5
(15-11-2015، 13:40)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی بسه دیگه فهمیدیم 

آگهی
(15-11-2015، 18:53)پسر غمگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2015، 13:40)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی بسه دیگه فهمیدیم 

من به اونایی گفتم که نفهمیدن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ ʙғғ#]

اهای دختر ها که مسخره پسر ها می کنید اگر راست می گید اینو جواب بدید 5
(15-11-2015، 19:15)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2015، 18:53)پسر غمگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی بسه دیگه فهمیدیم 

من به اونایی گفتم که نفهمیدن
ببینید خانم محترم من میدونم زنو مرد یک سان هستند حقشون اینا 
من فقط برای رو کم کنی گذاشتم 

(13-11-2015، 17:18)پسر غمگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2015، 17:10)ترنج 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2015، 23:04)پسر غمگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2015، 22:18)ترنج 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2015، 14:47)serpent نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ وقت نمیشه یه قسمت از ایه قران رو در نظر گرفت و تفسیر به رای کرد!!!!!!باید به شان نزول ایه ،ایات قبل، بعد،تفاسیرو روایاتی که در این باره امده اند رجوع کرد و این کار هرکسی نیست!کسی که چنین برداشتی کنه منظوری جز خراب کردن اسلام نداره!
مثلا ایه ای که درباره شلاق زدن زنان اوردید درباره زنانی است که وظیفه خودرا در قبال همسرانشان انجام نمی دهند و طغیان و سرپیچی می کنند و به اصطلاح ناشزه هستند امده است که البته تربیت آن مرحله به مرحله است:
مرحله اول نصیحت و موعظه ی انها می باشد
مرحله دوم اگر مطیع نشدند دوری از خوابگاه انان و به اصطلاح قهرکردن
اگر آن هم اثر نکرد در مرحله ی سوم تنبیه بدنی که البته آن هم نباید به مرحله کبودی جسم یا زخمی شدن بدن برسد و در نحوه کتک زدن گفته شده که با چوب مسواک که بسیار سبک و کوچک است صورت گیرد به علاوه مرد متخلف هم گاهی توسط قاضی تنبیه بدنی میشود.
به گفته روانشناسان بعضی افراد حالت مازوشیسم (آزار طلبی)پیدا می کنند که تنبیه مختصر بدنی برایشان همچون مرهم است و انهارا ارام می کند.
برتری مردان نیز نسبت به زنان از لحاظ قدرت بدنی،تولیدی و اراده بیشتر است و از آن جهت که از مال خود به زنان نفقه می دهند بر زنان تسلط دارند.تعقل و تدبیر در مردان بر احساسات و عواطف در زنان حاکم است و این حکم کلی است و اگرچه ممکن است بعضی زنان از نظر قدرت بدنی و تعقل بهتر از بعضی مردان باشد.
با توجه به همین خصوصیت مردان در امور اجتماعی و قضاوت و جنگ بر زنان مقدم اند و خداوند مهربان این بار سنگین را از دوش زنان برداشته و این دلیل بهتر بودن مردان از زنان نیست بلکه اختلاف در افرینش انهاست که موجب تکامل آنها در کنار یکدیگر است.(در مورد ایات دیگر نیز به همین ترتیب پاسخ داده می شود.)

با توجه به تفاسیر قرآن
هه جالبه چه غلطا تنبیه بدنی چیه دیگه؟
کسی حق نداره روی زنی دست بلند کنه.
مگه نظریه ی تنبه بدنی رد نشده؟
مگه تنبیه بدنی باعث اختلالات شدید روانی نمیشه؟اون شخصی کثه
یعنی چی که زن باید مطیع مرد باشه؟
همون تنبیه بدنی کوچک باعث کلی مشکلات بزرگ میشه.
این روزه دیگه نمیشه از روی قران زندگی کردو به این نصیحتا گوش داد دوره دیگه عوض شده مردم جور دیگه زندگی میکنن.
یه قول دکتر فضیلت:مردم دین دار هستند اما نوع دین داری تغییر کرده
شخصی که جملارت رو گفت کاملا درست بود
ببینید دلیل که شما اوردید خیلی مسخرست  ببینی بین زنه مرد هیچ فرقی نداره اینو من قبول دارم که حقمون یکی این پست رو فقط برای رو کم کنی گذاشتم
ولی شماردین رو قبول ندارید الکی این چرته پرت هارو نگید
به تو چه که من دین رو قبول دارم یا ن این نظر منه کاملا هم علمی
من نمی خوام به عقایدتون توهین کنن تنها چیزی که می تونن بگم اینه که این عقاید کاملا اشتباه است.

(13-11-2015، 17:10)ترنج 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2015، 23:04)پسر غمگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2015، 22:18)ترنج 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2015، 14:47)serpent نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ وقت نمیشه یه قسمت از ایه قران رو در نظر گرفت و تفسیر به رای کرد!!!!!!باید به شان نزول ایه ،ایات قبل، بعد،تفاسیرو روایاتی که در این باره امده اند رجوع کرد و این کار هرکسی نیست!کسی که چنین برداشتی کنه منظوری جز خراب کردن اسلام نداره!
مثلا ایه ای که درباره شلاق زدن زنان اوردید درباره زنانی است که وظیفه خودرا در قبال همسرانشان انجام نمی دهند و طغیان و سرپیچی می کنند و به اصطلاح ناشزه هستند امده است که البته تربیت آن مرحله به مرحله است:
مرحله اول نصیحت و موعظه ی انها می باشد
مرحله دوم اگر مطیع نشدند دوری از خوابگاه انان و به اصطلاح قهرکردن
اگر آن هم اثر نکرد در مرحله ی سوم تنبیه بدنی که البته آن هم نباید به مرحله کبودی جسم یا زخمی شدن بدن برسد و در نحوه کتک زدن گفته شده که با چوب مسواک که بسیار سبک و کوچک است صورت گیرد به علاوه مرد متخلف هم گاهی توسط قاضی تنبیه بدنی میشود.
به گفته روانشناسان بعضی افراد حالت مازوشیسم (آزار طلبی)پیدا می کنند که تنبیه مختصر بدنی برایشان همچون مرهم است و انهارا ارام می کند.
برتری مردان نیز نسبت به زنان از لحاظ قدرت بدنی،تولیدی و اراده بیشتر است و از آن جهت که از مال خود به زنان نفقه می دهند بر زنان تسلط دارند.تعقل و تدبیر در مردان بر احساسات و عواطف در زنان حاکم است و این حکم کلی است و اگرچه ممکن است بعضی زنان از نظر قدرت بدنی و تعقل بهتر از بعضی مردان باشد.
با توجه به همین خصوصیت مردان در امور اجتماعی و قضاوت و جنگ بر زنان مقدم اند و خداوند مهربان این بار سنگین را از دوش زنان برداشته و این دلیل بهتر بودن مردان از زنان نیست بلکه اختلاف در افرینش انهاست که موجب تکامل آنها در کنار یکدیگر است.(در مورد ایات دیگر نیز به همین ترتیب پاسخ داده می شود.)

با توجه به تفاسیر قرآن
این روزه دیگه نمیشه از روی قران زندگی کردو به این نصیحتا گوش داد دوره دیگه عوض شده مردم جور دیگه زندگی میکنن.
ببینید دلیل که شما اوردید خیلی مسخرست  ببینی بین زنه مرد هیچ فرقی نداره اینو من قبول دارم که حقمون یکی این پست رو فقط برای رو کم کنی گذاشتم
من نمی خوام به عقایدتون توهین کنن تنها چیزی که می تونن بگم اینه که این عقاید کاملا اشتباه است.
خب کجاش اشتباهه؟
(15-11-2015، 19:44)ترنج 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2015، 17:18)پسر غمگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب کجاش اشتباهه؟
تنبیه بدنی  که تو قران نوشته  منظورش  اینه که اگه تنبیه می خوای بکنی یه چی خیلی سبکه باشه که درد نداشته باشه بزنی 
خیلی از ادن های دنبال خوش گذرونی و فساد هستند اگه ماه عسل امسال دیدی 
یه شخصی ایرانی از دوران کودکی به امریکا رفت از دین هیچی نمی فهمید همش‌دنبال خوشگذرانی و فساد پارتی این جور چیزا بود 
اما یک بار فقط قران رو خوند توبه کرد  خیلی راحت رستگار شد
همین قرانی رو که شما می گید نمی شه نصیحتاش رو شنید اینا خیلی از ادم ها همین نصیحت ها رو شنیدند و دیگر دنبال فساد و گناه نرفتن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان