امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخذ دیپلم دبیرستان پس از 79 سال

Margaret Thome Bekema که اکنون 97 ساله است در سال 1932 در سال 1932 مجبور شد مدرسه را رها کند و به مراقبت از خواهر و برادر و مادری که سرطان داشت بپردازد  اما به لطف یکی از بستگان دورش، اکنون یعنی 79 سال پس از زمانی که باید فارغ التحصیل می شد، دیپلم افتخاری دریافت کرده است  مارگارت گفت: “من از ته قلبم از شما سپاسگزارم  من بخاطر خانواده ام مجبور شدم مدرسه را ترک کنم، شما نمی دانید که چقدر این کار سخت است  من عاشق مدرسه بودم و دوستان زیادی داشتم  رئیس دبیرستانی که مارگارت در آن تحصیل می کرد افزود: “او زندگی خود را فدای خدمت به خانواده اش کرد  این برای جامعه ما بسیار دلگرم کننده و الهام بخش است زیرا انتخاب او نماینده همه ارزش های انسانی است که ما به دانش آموزانمان آموزش می دهیم

اخذ دیپلم دبیرستان پس از 79 سال 1

پاسخ
 سپاس شده توسط !...@dors ، MS.angel ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Sadaf 2014
آگهی
خدایا خداوندا پس چرا من انقد از درس بدم میاد  چه آدمایی پیدا میشن
ایول دمش گرم
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخذ دیپلم دبیرستان پس از 79 سال 1 [/img]

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان