امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکُنــش‌ عـار‌ِف‌ بهـ اخــبار‌ در مـورد‌ ریاست‌ شورای‌ اصلاح‌ طلبان

رئیس بنیاد امید ایرانیان در واکنش به اخبار گوناگون پیرامون ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌ اگر بخواهیم رئیس شوم حتماً درخواست خود را ارائه می‌کنم.

محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان عصر امروز (سه‌شنبه) در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش فارس مبنی براینکه آیا برای ریاست شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان برنامه‌ای دارید، گفت: هرکسی که می‌خواهد رئیس شود باید درخواست خود را بدهد بنابراین بنده اگر بخواهم رئیس شوم درخواست خودم را ارائه می‌کنم.

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه نظرتان در مورد نامه 4 وزیر دولت به آقای روحانی چیست؟ گفت: این وزرا تشخیص داده‌اند نامه‌ای بنویسند و نظرشان را مطرح کنند.

عارف در پاسخ به این پرسش که آیا نامه سرگشاده وزرا به روحانی به معنای عدم انسجام در دولت تلقی می‌شود یا خیر، افزود: همانگونه که گفتم وزرا نظرشان را مطرح کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس پیش از این برخی رسانه‌ها از عارف به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان یاد کرده بودند.

علی صوفی عضو شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان نیز در واکنش به اظهارات علی محمد غریبانی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که گفته بود هنوز انتخاباتی برای انتخاب رییس شورای جدید برگزار نشده است و آقای عارف می‌تواند اعلام کاندیداتوری کند اظهار داشت که شأن آقای دکتر عارف بالاتر از این حرف‌هاست که بخواهد کاندیدا شود؛ شورای سیاست گذاری باید به آقای عارف پیشنهاد ریاست را ارائه دهند، نه اینکه خودش تصمیم بگیرد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Subarrow دعوت پارلمان سوریه از مجلس ایران برای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری این کشور
Heart روسیه بازگشت تحریم ها علیه ایران در شورای امنیت را منتفی دانست
  نشست امروز شورای امنیت درباره حمایت از غیرنظامیان در مناطق درگیر
  انتخاب اعضای جدید شورای امنیت به صورت الکترونیک برگزار نمی‌شود
  پژمانفر: قالیباف شرایط جلسات وفاق درباره ریاست مجلس را پذیرفت
  میرسلیم: نامزد ریاست مجلس نباید هدفش ریاست جمهوری باشد
Heart ترامپ پیشنهاد پوتین برای برگزاری اجلاس سران شورای امنیت را پذیرفت
Heart غفوری‌فرد: میرسلیم نباشد، شانس قالیباف برای ریاست مجلس بالا می‌رود
Heart ابراهیم فیاض: تعدد مدعیان ریاست مجلس، یعنی اصولگرایی مُرد
Heart مرتضی حاجی:الان زمانِ پرداختن به دعوای اصلاح‌طلبی _ اصولگرایی نیست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان