امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش تند راموس به بنیتز:” از اشتباه من صحبت می کنی، از تعویض های خودت هم بگو!”

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش تند راموس به بنیتز:” از اشتباه من صحبت می کنی، از تعویض های خودت هم بگو!” 1

حس می کنی که توسط بنیتز مورد انتقاد شدیدی قرار گرفته ای؟” ترجیح می دهم این صحبت ها رو در رو انجام شوند. نه نگران هستم نه ناراحت. همه اشتباهاتی انجام می دهیم و هیچ کس دوست ندارد تا این ماجرا علنی شود. کیلور یک واکنش عالی در این بازی داشت. اشتباه من نتیجه را تعیین نکرد. همه از اشتباهاتمان درس می گیریم ، چه مربی باشیم چه بازیکن. از اشتباهاتم در دوران فوتبالم چیزهایی یاد گرفته ام. مسلما اشتباه رونالدو با اشتباه راموس فرق دارد. باید دقت بیشتری داشته باشیم. اشتباه من بچگانه بود اما دیگر نمی خواهم در موردش صحبت کنم. خوشبختانه ناواس آن پنالتی را گرفت و اشتباه من روی تیم اثر منفی نگذاشت. چیزی که ناراحتم کرد اشتباهم نبود ، سه امتیازی بود که از دست رفت.”

دفاعی بازی کردن تیم:” در زمانی که نتیجه 1-0 بود، باید بازی را دست می گرفتیم و با حمله کردن به دنبال زدن گلهای بیشتر بودیم. به جای آن بیشتر دفاع کردیم و این به ضررمان شد. رئال همین است. بهتر است که همان طور که از اشتباهات من صحبت می شود از تعویض های مربی صحبت شود. باید آماده هر اتفاق خوب و بدی بود. کسی که نتواند این شرایط را بپذیرد یا باید تیمش را عوض کند یا حرفه اش را.”

مسی:” بازیکنانی که تفاوت ایجاد می کنند بهترین های دنیا هستند و نبودشان همیشه مشهود است.”

تیم در این بازی عقب کشید یا بنیتز؟”باید تلاش کنیم تا نتایج مثبت و سازنده ای بگیریم. نیمه اول بی نظیری داشتیم و می توانستیم کار بازی را یکسره کنیم اما شرایط بازی در دقایق پایانی آن طور که می خواستیم پیش نرت. در نیمه اول دقت کافی را برای زدن ضربه پایانی نداشتیم. در نهایت تلاشمان را کردیم اما بیش از حد دفاع کردیم.”

کاسیاس و پیکه:” همان طور که پیکه در کنفرانس مطبوعاتی گفت ، در حال حاضر رابطه خوبی داشتیم. هرگز مشکلی با همدیگر نداشتیم. هیچ مشکلی وجود ندارد. ما افرادی هستیم که هر چیزی که به ذهنمان می رسد را می گوییم.”
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
  خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان