امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین وضعیت فیلم «رسوایی2» و فیلم جدید اکبر عبدی

آخرین وضعیت فیلم «رسوایی2» و فیلم جدید اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر از شروع اجرای تئاتر «ننه خاور» از پنجم مهر خبر داد.

اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت تئاتر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در خصوص اجرای تئاتر «ننه خاور» گفت: فیلم «ننه خاور» که تهیه کننده و کارگردان آن خودم هستم سال آینده ساخته می‌شود. در آن فیلم علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی عهده‌دار چند نقش پیرزن خواهم بود.

وی افزود: قبل از ساخت فیلم سینمایی «ننه خاور» تئاتری با همین نام قرار است در سالن جام جم از روز یکشنبه 5 مهر روی صحنه برود.

عبدی با بیان این مطلب اظهار داشت: در این تئاتر هم در نقش 3 زن به روی صحنه می‌روم. این نمایش قرار است از 5 مهر تا آغاز ماه محرم روی صحنه باشد.

این بازیگر با اشاره به حضورش در «رسوایی‌2» عنوان کرد: امسال در «رسوایی 2» به کارگردانی ده نمکی هم ایفای نقش داشته‌ام که در همان نقش روحانی بازی کردم که در حال حاضر در مرحله مونتاژ قرار دارد و قرار است برای سی‌و‌چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

گفتنی است؛ نمایش تئاتر «ننه خاور» پیش از این قرار بود در فرهنگسرا اندیشه اجرا شود که عبدی در آخرین خبر محل آن را سالن جام جم ساختمان جام جم اعلام کرد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  آخرین فیلمی که دیدین چیه ؟؟
  بررسی مادران موازی – آلمودوار مجموعه‌ای از شادی را به جشنواره فیلم ونیز ارائه می‌کند
  معرفی فیلم یک جن زده ی آمریکایی - An American Haunting 2005
  معرفی فیلم Knives Out 2019 (چاقوکشی)
  معرفی فیلم بلوند (Blonde 2022)
Photo معرفی برترین فیلم های انگیزشی(پارت 2)
  معرفی فیلم قلب های شیمیایی ( Hearts Chemical)
Photo معرفی برترین فیلم های انگیزشی(پارت 1)
  فیلم های خارجی که میشه راحت با بچه ها دید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان