امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خداحافظ....

قاری عزیز کشورمان.....

خداحافظ.... 1

برای سلامتی حاج حسن دانش هم دعا کنید.....

آخرین لحظه خدا حافظی شهید حاج محسن حسنی بامادر

خداحافظ.... 1

امان از دل مادر
برادر مرحوم حاجی حسنی تقاضا کرد که تصویر برادرش در فضای مجازی پخش و منتشر نشود

خداحافظ.... 1

برادر مرحوم حاجی حسنی تقاضا کرد که تصویر برادرش در فضای مجازی پخش و منتشر نشود:
انتشار عکس پیکر حاجی‌حسنی‌ داغ خانواده را بیشتر کرد 

خیلی سخته هم قاری باشی هم حاجی هم شهید . . . آل سعود ملعون را فراموش نخواهیم کرد

خداحافظ.... 1

امروز خانه قاری قران...

خداحافظ.... 1
خداحافظ.... 1
خداحافظ.... 1
خداحافظ.... 1
خداحافظ.... 1

و تو رفتی..
خداحافظ.... 1

از صبح تا الان مدام در حال تماس و پیغام و پسغام به کسانی هستم که تصویر صورت محسن عزیز (پس از پر کشیدن) رو منتشر کردند... از همه خواهش کردم که حذف کنند... الان هم وقتی صحبت حاج آقا مصطفی (اخوی محسن نازنین) رو شنیدم که گفتند: "درباره ی انتشار تصویر پیکر برادرم در سایت ها و شبکه های اجتماعی به شدت نگران هستم. چرا که می ترسم به دست مادرم برسد" تصمیم گرفتم ازتون خواهش کنم عکس پیکر محسن را منتشر نکنید و به جاش عکس های مثل ماه محسن رو تکثیر بفرمایید...
چندتا خواهش دیگه هم دارم:
1) هرکسی این تصویر رو منتشر کرده با نیت کمک به تسلای خاطر مادر و خانواده ی محسن عزیز ، لطفا حذف کنه...
2) همه این پست رو با هشتگ های متناسب و مرتبط تکثیر و منتشر کنید...
3) امروز وظیفه ی ما رسوندن صدای این جنایت به اقصی نقاط عالم است... لذا هر کسی ، به هر مقدار ممکن و به هر طریق مقدور ، در جهت افشاگری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#بی_کفایتی_آل_سعود  اقدام کنه... پست بگذارید... مطلب بنویسید...
4) امروز ضرورت داره تا حرف هامون رو به زبان های مختلف (اما با وحدت رویه و وثوق در بیان) ترجمه کنیم... عربی ، انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیولی ، آلمانی ، ترکی و...
5) خواهش می کنم ، تمنا می کنم ، استدعا می کنم: تا زمانی که از موثق بودن خبری مطمئن مطمئن نشدید ، منتشر نکنید... احساسی برخورد نکنید... مثلا عده ای گفتند : من جزء کشته شدگان یا مفقودین هستم! من که اصلا امسال مشرف نشدم... من که هر روز دارم نوکری شما رو می کنم در برنامه های زنده! واعجبا!!! بگذریم... بسم الله بگید و به نیت تسلای قلب امام زمان علیه السلام، اقدام کنید... یاعلی
طفا متن را بخوانید

خداحافظ.... 1
خداحافظ.... 1

خداحافظ.... 1

قاری، بعید بود نفس کم بیاوری
از حج برایم آه دمادم بیاوری

سوغات ما تلاوت تو پای کعبه بود
رفتی که عطر سورهۦ مریم بیاوری

خواندی برایم آیهۦ "از آب کل شیء ..."
رفتی از آب چشمهۦ زمزم بیاوری

گفتم اگر برای تو زحمت نمی‌شود
لطفی کنی برام کفن هم بیاوری

حالا شنیده‌ام کمرت زیر تشنگی...
نشنیده‌ام به ابروی خود خم بیاوری

این حنجره چگونه لگدکوب شد، عزیز؟!
مادر بعید بود نفس کم بیاوری...

تقدیم به قاری شهید حسنی

خداحافظ.... 1
أَلسَّلامُ عَلَی الشِّفاهِ الذّابِلاتِ، سلام بر آن لب های خشکیده،

أَلسَّلامُ عَلَی النُّفُوسِ الْمُصْطَلَماتِ، سـلام بر آن جان های مُستأصل و ناچار،

أَلسَّلامُ عَلَی الاْرْواحِ الْمُخْتَلَساتِ، سـلام بر آن ارواحِ (از کالبد) خارج شده،

أَلسَّلامُ عَلَی الاْجْسادِ الْعارِیاتِ، سلام بر آن جسـدهای عـریان و برهـنه

خداحافظ.... 1

خداحافظ.... 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداحافظ.... 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Amir khan22 ، DAZZLING BOY ، Mr.Unnamed ، Son of anarchy ، L²evi ، nanali ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، دختر بارانی ، ریحون بنفش ، ._NeGiX_. ، serpent ، ЯΣΨΗΛΝЕH ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Thyme ، oprah vinfrey ، ḲℑℳℐÅ ، ÆҐÆŠĦ
آگهی
اولین عکست با نوشتش تکونم داد...
خداحافظ.... 1

خداحافظ.... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، Thyme
http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/M0TnsycFfPKM4EB_Gu8h1qbAk6osMZlyIHqLm28K8Q6JJK2yYKxXnA/s/w386/

قضیه این چیه؟.-.
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، Thyme
بهتر که مرد
آهای تویی که داری اینو میخونی چه چشای قشنگی داری
.
.
کور شه جفت چشات اگه سپاس ندی!
[b]
[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(03-10-2015، 21:16)سایه وحشت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتر که مرد

هیچ وقت راجع به مرگ یه انسان اینجورے حرف نزن حتے اگه از اون شخص متنفرباشے البته اینو بذار پاے مثال..!
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، ._NeGiX_. ، # αпGεʟ ، Son of anarchy
شهرداری یه مدت دوره افتاده بود سگ های ولگرد رو می کشت فعالان حقوق اجتماعی (تو خود حدیث مفصل بخوان ز این مجمل)  این حرکت رو راه انداختند  من سگ هستم!!!! اما تو این قضیه.......   مورد دوم :اما در مورد شهادت این قاری عزیز نظر ندی سنگین تری احترام هم فکرات رو این جوری کم می کنی باور کن
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Thyme ، ریحون بنفش
آگهی
(04-10-2015، 18:18)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهرداری یه مدت دوره افتاده بود سگ های ولگرد رو می کشت فعالان حقوق اجتماعی (تو خود حدیث مفصل بخوان ز این مجمل)  این حرکت رو راه انداختند  من سگ هستم!!!! اما تو این قضیه.......   مورد دوم :اما در مورد شهادت این قاری عزیز نظر ندی سنگین تری احترام هم فکرات رو این جوری کم می کنی باور کن

واو چه کارے
نشنیده بودم
اینجا یه سوال پیش اومده چرا سگا رو میکشتن؟! اگه هار هم باشن نباید هلاکشون کنن چون میشه اهلے کردشون مگه اینکه مریض باشن
میدونی هم از نظر زیست محیطی و هم فرهنگی کار درستے نیست
اگه میشه تو پ.خ جزییات رو بگو
حالا چرا این حرکتو راه انداختن:\ خیلے بهتر میشد این روبگن=|
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
اگه واقعا باطنشون هم مثل ظاهرشون باشه خدا رحمتشون کنه
منو فقط کسی میفهمه که کسی نمیفهمتش
پاسخ
(04-10-2015، 18:18)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا من فقط یه خظ فکری رو میشناسم که سگ رو نجس میدونه ولی تو حرم امام حسین به خودش قلاده میبنده خودشو سگ حسین میدونه =)))

دوما مغلطه محضه همون فعالان اجتماعی علیه این فاجعه منا هم موضع گرفتن و ب شدت واکنش نشون دادن...
اکثرا حرفات و قضاوت هات(بخوانید کپی پیس ها) ناشی از عدم آگاهی و تعصب فکری که کورت کرده داداش گلم

جون هموطنامون برای ما خیلی خیلی با ارزش تر از امثال شماست
همون فعالای اجتماعی بارها گفتن نرید ولی امثال شماها که فقط عقاید خودتون براتون مهمه نه جون انسان ها موضع گرفتید که حج فریضه الهیه واجبه و فلان بااااید بریم!!!!
کشتن سگ هام با اون وضع وجیح با گلوله و یا حتی اسید (فیلماش اومده بیرون) اگه دلتو بدرد نیاره و واکنش نشون نشون ندی به نظرم انسان نیستی یه تیکه سنگی...
خداحافظ.... 1
The music feels better
خداحافظ.... 1

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Son of anarchy
امام حسین سگ نمی خواد اگر فقط این یه خط باطل و ضد امام رو میشناسی شما متعصبی نه من فعالان حقوق اجتماعی یعنی احمد شهید شیرین عبادی صلح نوبل گرفته که برای هر هم جنس باز قاچاقچی و قاتل و متجاوز به عنف و ...... چه اباطیلی نمی بافن اینا توی این ماجرا خفه خون گرفتن و هر چند وقت یکبار مزخرفاتشون رو تکرار میکنن یعنی نوری زاده که زایران ایرانی رو وحشی  و تربیت نشده نامید یعنی طرفداران حاج آقا خاطره که واکنش در خور نشون ندادن چرا چون گفته بود ایران و عربستان دو بال اسلام اند فهمیدی منظورمو؟؟؟ در مورد سگ ها ننوشتم حق زندگی ندارن و رفتار وحشیانه و آزار حیوانات رو محکوم میکنم من آدمی را اشرف مخلوقات و از ملائک هم بالاتر می دونم چرا نگفتند من یک عزادار برای هم وطنم که بدست مزدوران آمریکایی شهید شد هستم چرا این موضوع داره فراموش می شه؟؟؟ چرا خط فکری شون از ریشه قطع کردن همه چیزه حج نرید؟؟؟ بهتره بیشتر ننویسم حوصله حرفای..... و تهمت شنیدن رو ندارم.                                                    و العاقبه للمتقین
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، ریحون بنفش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خداحافظ سردار .........
  خداحافظ کاروانت حسین...(علیه السلام)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان