نظرسنجی: چه قدر این پست رو دوست داشتین؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خیلی زیاد
33.33%
1 33.33%
زیاد
33.33%
1 33.33%
کم
0%
0 0%
خیلی بد
33.33%
1 33.33%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدو بیا تو وگرنه از دستت میره

(20-09-2015، 17:15)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بیشترشون رو من گذاشته بودم توی پستام اسمشونم اینه: خخخ. چیه؟ خنده داره خو < 4 تا نسخه> ولی مرسی
ببخشید نمیدونستم که این جک رو شما تو پست هاتون گذاشته بودین واسه بابت نصفه بودنش هم ببخشید موقعی که داشتم می گذاشتم  دستم خورد یکمش پاک شد
به هر حال از همه عذر میخواهم Blush Sad Confused

[url=http://www.asemoona.com/1394/02/18/photo-nahalsoltan-2015/][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬
آگهی
تنکیلو...
 Big Grin Wink
پاسخ
(22-09-2015، 10:40)parmida11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2015، 17:15)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بیشترشون رو من گذاشته بودم توی پستام اسمشونم اینه: خخخ. چیه؟ خنده داره خو < 4 تا نسخه> ولی مرسی
ببخشید نمیدونستم که این جک رو شما تو پست هاتون گذاشته بودین واسه بابت نصفه بودنش هم ببخشید موقعی که داشتم می گذاشتم  دستم خورد یکمش پاک شد

چه عجب یه نفر تو انجمن به جای دادو بیداد انتقاد پذیر بود!!!! :84: ایشالله دفعه ی بعدی از پستای منم بهتر میشه Blush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
بدو بیا تو وگرنه از دستت میره 2

پاسخ
(22-09-2015، 14:41)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2015، 10:40)parmida11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه عجب یه نفر تو انجمن به جای دادو بیداد انتقاد پذیر بود!!!! :84: ایشالله دفعه ی بعدی از پستای منم بهتر میشه Blush
ان شاءاللهShy
.
.
.
.
.
.
.
خخخخخخخخBig Grin

[url=http://www.asemoona.com/1394/02/18/photo-nahalsoltan-2015/][/url]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up کدوم صدا بیشتر رو اعصابت رژه میره؟
Tongue اینجاس که معلوم میشه دخترای خشکل فقط با آرایش خوشکلن!!وگرنه.......!!؟؟(عکس)
  ویدیو های جالب چالش تیک تاک .....نیای از دستت رفته (قسما اول)
  بدترین ویزگی یه پسر که رو اعصابت میره چیه
  شغل آینده شما بدووو بیا از دستت رفت
  بیا اگه بره از دستت رفته بدوووووو منو نگاه نکن بیا
  روانشناسی سایز پا بدو بیا از دستت نرهههه
  پولدارترین دختران ایرانی + عکس... بدو بیا ک از دستت میره
  نظر سنجی! بدو بیا نیای از دستت رفته
Heart دختر واژه ایی عجیب (بسیار جالب نخونی از دستت رفته)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان