امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسپولیس ثبات مدیریتی ندارد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرسپولیس ثبات مدیریتی ندارد 1

محرمی؛
پرسپولیس ثبات مدیریتی ندارد/ همین الان قرارداد برانکو را تمدید کنید
از قول یوهان کرویف جایی خوانده بودیم: «فوتبالیستی کامل است که دو پا باشد و بتواند هم با پای راست و هم پای چپ بازی کند!»
 پیدا کردن بازیکن دو پا کار سختی است اما جالب است بدانید مجتبی محرمی اعتراف کرده که راست‌پا بوده است؛ بازیکنی که خیلی‌ها حتی طرفداران دوآتشه پرسپولیس هم معتقدند مدافع چپ تاریخی سرخپوشان چپ پا بوده و... باور نمی‌کنید مصاحبه ما با خود محرمی را بخوانید:

** آقامجتبي كم‌پيدا هستيد. چه خبرها؟!

گوشه‌اي براي خودمان زندگي مي‌كنيم. خبرها هم كه دست شما خبرنگاران است.

** اين ماجراي زدن 8 گل توسط تاج سابق به پرسپوليس به گوش شما هم رسيده است؟

(با خنده) جوك جالبي بود!

** چطور؟

بيشتر از اين دوست ندارم حرف بزنم. اين قبيل كري‌‌خواندن‌ها بچگانه است. پرسپوليس و استقلال تيم‌هاي بزرگي هستند كه نيازي به داستان ساختن ندارند. من سر درنمي‌آورم چرا بعضي‌ها چنين قصه‌هايي درست مي‌كنند.

** راستي مسابقات پرسپوليس را تعقيب مي‌كنيد؟

مگر مي‌شود بازي‌هاي پرسپوليس را نديد؟!

** چرا بازي پرسپوليس مقابل پيكان در جام حذفي گره خورد؟

جام حذفي همين است. خودمان هم آن زمان جلوي تيم‌هاي كم‌‌نام و نشان به مشكل برمي‌خورديم. در خرم‌آباد پرسپوليس به خيبر خرم‌آباد باخت و به هر حال چنين تيم‌هايي با تمام وجود پاي به زمين مي‌گذارند. ضمن آنكه پيكان براي ليگ برتر بسته شده است. بازيكنان اين تيم نمايش خوبي برابر پرسپوليس ارائه دادند و گلر آنها هم عالي بود.

** حجت صدقي را مي‌گوييد؟

بله، اين دروازه‌بان اگر خودش را حفظ كند، مي‌تواند حتي به پيراهن تيم‌ملي برسد.

** عملكرد خط دفاعي پرسپوليس در بازي‌هاي گذشته را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟

به اعتقاد من در تيم‌هاي بزرگ خيلي نبايد به تركيب خط دفاعي دست زد. لوكا ماريچ تازه به پرسپوليس پيوسته بود و در چند بازي اول بازيكنان مختلفي كنار اين بازيكن آزمايش شدند، در حالي كه برانكو بايد يك تركيب ثابت براي دفاع مياني انتخاب مي‌كرد. با اين وجود فكر مي‌كنم در حال حاضر خط دفاع پرسپوليس با حضور محسن بنگر و مايكل اومانا به شرايط متفاوتي رسيده باشد.

** در مورد دفاع چپ پرسپوليس نظري نداريد؟

بابك حاتمي هم زحمت خود را مي‌كشد اما به نظرم بايد كادر فني پرسپوليس بيشتر از اين به او كمك كنند.

** ولي بابك حاتمي راست پاست و در پست غيرتخصصي دارد بازي مي‌كند.

اين چه حرفي است؟ خود من هم راست‌پا بودم!

** ولي همه فكر مي‌كنند چپ‌پا بوديد؟

من با دو پا بازي مي‌كردم ولي راست‌پا بودم. البته خيلي تمرين مي‌كردم تا پاي چپ خودم را تقويت كنم. به نظرم بابك حاتمي هم اگر مي‌خواهد موفق شود بايد بيشتر تمرين كند. او بايد پاي چپ خود را تقويت كرده و در نفوذها مشاركت بيشتري داشته باشد.

** همه تيم‌ها از ضعف پرسپوليس در سمت چپ استفاده مي‌كنند. آيا شما اين حرف را قبول داريد؟

اين نظر شماست. به هر حال هر تيمي نقاط ضعف و قوتي دارد اما همان‌طور كه گفتم كادر فني پرسپوليس بايد با حاتمي كار كند.

** خبر پيشنهاد فدراسيون فوتبال كرواسي به برانكو ايوانكوويچ به گوش شما رسيده است؟

برانكو مربي كاربلد و بادانشي است. تا همين الان هم ثابت كرده مي‌تواند پرسپوليس را به روزهاي اوجش برساند. به من باشد، مي‌گويم همين الان قرارداد برانكو را حداقل براي يك سال ديگر تمديد كنند!

** اين حرف را واقعاً زديد؟

بله، بزرگترين مشكل پرسپوليس، بي‌ثباتي در مديريت و كادرفني است. براي يك بار هم كه شده بياييم به يك مربي حداقل دو سال فرصت بدهيم تا نتيجه بگيرد. شما استقلال را در نظر بگيريد كه طي سال‌هاي گذشته چند مربي عوض كرده است. مشكل اصلي پرسپوليس اين است كه پشت سر هم و به سبك باشگاه‌هاي عربي مربي عوض مي‌كند!

** معمولاً پيشكسوتان مخالف مربيان خارجي هستند. چه شده كه شما از برانكو حمايت مي‌كنيد؟

من كاري به ديگران ندارم. اين پرسپوليس تيم دوست‌داشتني و هجومي است و بايد از كادر فني آن حمايت كنيم. نمي‌شود كه بي‌دليل از مربي خارجي يا داخلي انتقاد كرد. آدم بايد دليل منطقي براي انتقادات خود داشته باشد.

** بازي با سايپا را چگونه پيش‌بيني مي‌كنيد؟

پرسپوليس مي‌تواند برنده اين بازي باشد به شرط آنكه از تك موقعيت‌ها استفاده كند.

** فكر مي‌كنيد چه كساني براي پرسپوليس گلزني كنند؟

شانس مهدي طارمي و اميد عاليشاه بيشتر از بقيه است.
پاسخ
 سپاس شده توسط @فرینوش@ ، سارا.s
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان