امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قهر یک روزه "مهرداد میناوند"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قهر یک روزه "مهرداد میناوند" 1

قهر یک روزه "مهرداد میناوند" از اینستاگرام!
مهرداد میناوند تمام پست هایش را از اینستاگرام پاک کرد و پس از یک روز، دوباره تصمیم گرفت در این شبکه اجتماعی فعالیت کند.
 مهرداد میناوند بازیکن سابق پرسپولیس که به خاطر فحاشی های کاربران صفحه اینستاگرامش تصمیم گرفته بود تمام پست های خود را پاک کند، دوباره به این شبکه اجتماعی برگشت؛ آن هم پس از گذشت یک شبانه روز! میناوند عکسی از خودش منتشر کرده بود که در شب، عینک آفتابی به چشم داشت و همین باعث شد بعضی از کاربران صفحه او فحاشی کنند و بگویند چرا شب عینک آفتابی می زند. فردای آن روز میناوند عکسی از عمل جراحی چشم خود منتشر کرد و نوشت که مجبور است شب هم عینک آفتابی بزند. اما چند ساعت بعد همه پست هایش را پاک کرد.

حالا و با گذشت فقط یک روز از این اتفاق، میناوند دوباره به اینستاگرام برگشته و در پست جدید خود نوشته است: «سلام، ممنونم، متاسفم! نمي دونم چي شد كه تصميم گرفتم دوباره برگردم، شايد مهمترين دليلش شماها بودين كه بيشترين اظهار لطف رو اين چند روزه به من داشتيم، ممنونم، ممنونم ازتون كه نمي ذارين يكي مثل من از رفتارهاي وحشيانه بعضي ها سرخورده بشه و من هم فقط اميدوار بودم و هستم به محبت شماها. فكر مي كنم ديگه همه مي دونن كه من همه پست هاي اينيستاگرامم رو پاك كردم! به خاطر رفتار خلاف عفت عمومي و وحشيانه بعضي ها كه هيچ جوره نمي شه بهشون يه كم فرهنگ وصل كرد، متاسفم براي هركسي كه تمام فكرش خالي كردن عقده هاي درونش، اونهم جايي مثل فضاي مجازيه كه پير تا كودك، از زن تا مرد به اونجا سر مي زنن.

من كاملا غيرمنتظره تمام پست هام رو پاك كردم در اعتراض به اون همه پستي و پلشتي كه نمي دونم چطور توي يه مثلا آدم جمع مي شه! من اون توهين هاي بي مقدمه رو پي گيري كردم و رسيدم به جايي كه دلم نمي خواد اسمش رو بيارم، اصولا نمي فهمم چطور كه چطور مي شه جايي كه دم از اخلاق مي زنه چطور ممكنه اينقدر ناجوانمردانه رفتار كنه. فهميديم اونايي كه توهين كردن به من رو از سر گرفتن تحت نام استقلالي بودن اين كار رو مي كردن، اولا اگه تو استقلالي هستي و از من خوشت نمياد اينجا چيكار مي كني؟ ثانيا دو آتيشه ترين هواداراي استقلال هم بارها و بارها من رو تشويق كردن چون مي دونن منش من نهايتا يه كري خوندن باشه نه توهين. بهرحال من بازم برگشتم تا با شما كيف كنم.»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  توجیهات سرمربی الاهلی بعد از باخت به استقلال/از داور تا روزه‌داری
  اینستاگرام میناوند و انصاریان بسته شد(عکس)
Heart پرسپولیسی ها عذار شدن مرگ مهرداد میناوند
  احتمال برگزاری مسابقات لیگ برتر در فاصله 4 و 5 روزه
  جنجال‌سازی جدید مهرداد میناوند 
  قتل مشکوک مهرداد اولادی (خوراندن سم به اولادی)
  يوگرافي مهرداد اولادي
  شمارش معکوس 9 روزه تیم‌های بدهکار
  آخرین وضعیت مهرداد پولادی/ اینترپل به دنبال مدافع چپ ایران!
  پولادی برای همیشه با ایران و تیم ملی خداحافظی کرد؟! /کی روش به دنبال جانشین مهرداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان