امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اقا پسر ها از چه جور دختری خوشتون میاد ورود خانم ها ممنوع

دخترم باس بدون ارایش خوشگل باشه و شبیه عنچوچک نباشه

بعدم باس اقاشو حرص بده زجر کشش کنه
|:my nfc

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا پسر ها از چه جور دختری خوشتون میاد ورود خانم ها ممنوع 4

آگهی
(14-09-2015، 15:27)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا کلا دوس داشتنین....

یعنی مخ زنی تو این حد؟؟ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
  Wink  Heart
 سپاس شده توسط oprah vinfrey ، دخی فوتبالی
(30-09-2015، 19:58)میلاد.ف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 15:27)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی مخ زنی تو این حد؟؟ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

این ی حقیقته ....به افتخار هر چی دخترههههه :hje::hje::hje::hje:.....تا چشم حسودا کور بشه
 سپاس شده توسط ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، دخی فوتبالی ، ستایش***
درس خون
مهربون
با عاطفه
با اخلاق
2 رو نباشه
لش نباشه
حجابش معمولی باشه
ول نباشه
خانواده دار باشه.
(01-10-2015، 12:21)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2015، 19:58)میلاد.ف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ی حقیقته ....به افتخار هر چی دخترههههه :hje::hje::hje::hje:.....تا چشم حسودا کور بشه
تو فک کن من دارم مخ میزنم....آره اون دختری که بجای باباش میره سرکار تا ی لقمه نون دربیاره دوس داشتنیه....اون دختری که لباس پاره و کهنشو میپوشه تا داداش کوچیکش واسه مدرسه کیفو کفش داشته باشه دوس داشتنیه...اون دختری که با هزار جور بدبختیو خستگیش از مامانش مراقبت میکنه دوس داشتنیه....و در آخر ...اون دختری که 9 ماه زجر میکشه تا تو رو به دنیا بیاره...جوونیشو....عمرشم برات میده تا بزرگت کنه ...خیییلی دوس داشتنیه....آدم باید نوکری این دخترا رو بکنه....راسی ...همه ی دخترای ایرونی دوس داشتنین... حالا برو دستای مامانتو ببوس
Wink
 سپاس شده توسط دخی فوتبالی ، -samira- ، خوشگل خانوووم ، σνєяɗσѕ ، ستایش***
(02-10-2015، 15:34)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2015، 12:21)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو فک کن من دارم مخ میزنم....آره اون دختری که بجای باباش میره سرکار تا ی لقمه نون دربیاره دوس داشتنیه....اون دختری که لباس پاره و کهنشو میپوشه تا داداش کوچیکش واسه مدرسه کیفو کفش داشته باشه دوس داشتنیه...اون دختری که با هزار جور بدبختیو خستگیش از مامانش مراقبت میکنه دوس داشتنیه....و در آخر ...اون دختری که 9 ماه زجر میکشه تا تو رو به دنیا بیاره...جوونیشو....عمرشم برات میده تا بزرگت کنه ...خیییلی دوس داشتنیه....آدم باید نوکری این دخترا رو بکنه....راسی ...همه ی دخترای ایرونی دوس داشتنین... حالا برو دستای مامانتو ببوس
Wink

حاجی چرا فاز معنوی میگیری؟؟؟همه ی اینارو پسرام شده انجام بدن...فقط اونی که 9 ماه زجر میکشه و اینا دختر نیس که زنه...کامل توضیح بدم؟؟یا تا همین جا بسه؟؟

سپاس شده توسط دخی فوتبالی
آگهی
(02-10-2015، 17:11)Amir khan22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2015، 15:34)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wink

حاجی چرا فاز معنوی میگیری؟؟؟همه ی اینارو پسرام شده انجام بدن...فقط اونی که 9 ماه زجر میکشه و اینا دختر نیس که زنه...کامل توضیح بدم؟؟یا تا همین جا بسه؟؟
فاز معنوی نیس....این ی حقیقته... اینایی که گفتم خوبشون بود....تازه کجاشو دیدی...
 سپاس شده توسط دخی فوتبالی
(14-09-2015، 12:58)Sa Har Naz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 12:20)esteglal12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم که دختر جدی درس خون سن مهم نیس
خوشگل موها دراز حجاب معمولی
و عینک دودی با اخلاق عالی و
ماه تولد رو نمیگم چون سوء تفاهم میشه  
لطفا نظر بدین Tongue

دادم نجار برات بسازه Dodgy

خیلی بیشهوووری خیلی انگار امروز ----د بوده
من اونیم که سایه هم نداشت ...

(24-09-2015، 20:29)૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2015، 19:23)king javad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قدش بلند نباشه   پر رو جواب پس بده نباشه  و حجابشم رعایت کنه          این که مبینید همه دخترا ترشیدن به خاطر رعایت نکردن حجابشونه  پسرا این جور دخترارو فقط برای دوستی میخوان  ترشیده ها  بخونید

وااااايييي خخخخخخخ كلي خندونديم دستت درد نكنه25r3025r30
اخه اون كه اين موضوعو زده جه فكري كرده ابنجا همه بجه ان خداروشكر هبج كدوم به بلوغ فكري نرسيدن عزيزم تو برو بازيتو بكن به  اين جيزا كاري نداشته باش 

اوه اوه 
نیست که شما بلوغ فکری داری 
اصل شما مادر بزرگی 
راستی نوه هات کجان

دختر باید سیاست داشته باشه همهیشه اقاشونو عاشق خودش نگه داره 
دروغ گوهم نباشه 
با ادب باشه ................
.
.
.
.
.
.
خلاصه کنم الهه خانوم خودمون باشه  
خخخخخخخخخخخخ Wink

سپاس شده توسط Hanie......
خخخخخخ بانمک بود تاپیک و نظرات
۳پاااااس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن آهنگ به زودی میاد از اپیکور
Heart عشق دلیل نمی خواد یه داستان بسیار کوتاه بخون خوشت میاد
  بازگشت فوتبال به کشوری که استفاده از کلمه کرونا در آن ممنوع است
  سوتی خنده دار خانم مجری حین پخش اخبار! +تصاویر
  از چه دروغی بدت میاد
  از نفره قبلیت خوشت میاد
  چگونه دختری را اذیت کنیم [مخصوص پسر ها]
  بیشتر از چه کسی بدتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Heart عکس های دختری که در سفر دور دنیا توسط دوست پسرش گرفته شده!!
Video از کدوم پسر بدت میاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان