امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید

(14-09-2015، 14:50)karolin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 13:32)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 12:25)karolin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 10:01)ѦℳIℛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ما پسرا چه گناهی کردیم ؟ ها ؟ ها؟  3cy

ما دخترا هم چه گناهی کردیم؟ ها؟ Dodgy

والا همینو بگو  Sleepy

مرسی Heart
خخخخ فکر کن رو فردین انجام بدم 25r30

پاسخ
آگهی
نچ نچ ما بخوایم میتونیم کاری کنیم دخترا تا آخر عمرشون منت بکشن
بغض یعنی خنده های ساختگی
شکنجت بکننو تو مبادا آخ بگی
همه منتظرن یه جایی قاف بدی
بکوبنت زمین فردا نتونی راه بری
پاسخ
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اورین پسرای پر رو باید حرص بخورن 
Heart  زندگی بدون عشقم خر است Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
یعنی همتون ضایع شدید اگه توجه کنید،پسرا جواب دخترا رو میدن در حالی که میگن دخترا براشون مهم نیستن و دخترا هم بلعکس
به نظر من همتون برای جلب توجه دیگری این حرفا رو می زنید
البته قصد توهین ندارم لطفا ناراحت نشین Blush
کرتی‍م داآش :491:
چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید 3
پاسخ
اتفاقا این کارا رو اعصابشون نیست تازه کلی میخندن و هزار تا چرت وپرت با خودشون میگن
بهترین کا ر اینه که وقتی فوتبال میبینن کانال رو عوض کنیم Tongue
whatever
پاسخ
 سپاس شده توسط sama00 ، #lonely girl#
این پسر پسر می کنید چیه؟چه شکلیه؟مگه در دنیا فقط خانم و یه سری میمون وجود نداره؟ Huh :297:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید 3
پاسخ
 سپاس شده توسط sama00 ، #lonely girl#
آگهی
از بس خنگیتونو مسخره کردیم عقده دار شدید؟cry girlcry girlcry girl آخییییی4fvf. اشکال نداره بزرگ میشین یادتون میره . Big Grin حالا نمیتونین پارک دوبل کنین یا بدون آرایش ببیننتون باید برن دستشویی بالا بیارن که عیب نداره حالا به بزرگی خودمون میبخشیمAngelAngelAngelng2ng2ng2. لازم نبود انقد سخت مشکل های چرت و پرت تو ما پیدا کنید و مسخرمون کنید که.:ngh: انتقام کار ادم های ضعیفه . antisirkحالا اشکال نداره بزرگ میشین یادتون میره899899899 . بگو بابا عمو جون :ag54::ag54::ag54:. قربون بابا گفتنت برم من کوچولو موچولوی من .899899899

(08-11-2015، 14:42)مهسا کوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پسر پسر می کنید چیه؟چه شکلیه؟مگه در دنیا فقط خانم و یه سری میمون وجود نداره؟ Huh  :297:

از بس خنگیتونو مسخره کردیم عقده دار شدید؟cry girlcry girlcry girl آخییییی4fvf. اشکال نداره بزرگ میشین یادتون میره . Big Grin حالا نمیتونین پارک دوبل کنین یا بدون آرایش ببیننتون باید برن دستشویی بالا بیارن که عیب نداره حالا به بزرگی خودمون میبخشیمng2ng2ng2AngelAngelAngelAngel. لازم نبود انقد سخت مشکل های چرت و پرت تو ما پیدا کنید و مسخرمون کنید که.:ngh: انتقام کار ادم های ضعیفه . antisirkحالا اشکال نداره بزرگ میشین یادتون میره899899899 . بگو بابا عمو جون 495495495. قربون بابا گفتنت برم من کوچولو موچولوی من .899899899

ینی خوشم میاد عقده دارینا و دارین از حسودی هم میترکین . میدونین مافوق دختریم بعد همه زدن : پسرا عمرا به مابرسن Big Grin
ما بهتریم
پسرا هیچم خوب نیستن فقط دختر
دخترا رو دست کم نگیرید
یعنی عقده در حد لالیگا
عقدتون رو همینجا خالی کنید یهو از عقده و حسودی نتریکد حسودیتون بپاشه رو صورتم حسودی ای شم Angel :cool: :cool:
پاسخ
وقتی با دوس پسرتون رفتید پارک یا بوستان یا یه جای مثل اینجاها خیلی تیپ بزنید و از چن تا پسر دلبری کنید شماره بگیرید و وقتی ازاون جا رفتید تو ماشین یا پیاده دارید میرید زنگ بزنید و به دوست صمیمیتون و الکی مثلا جوری رفتار کنید که همون پسرس شاید هیچی نگه ولی خیلی خوب جواب میده تا دو سه روز تو هنگ میمونه
اینو بدونــــــــ منـــــ پا نمیدمـــــــــــ
وانمیدمــــــــــــــ
مثلــ تو بگانمیرمــــــ
تاوقتیــــ خدا پشتمهـــــــــ
با هر سگی راه نمیرمــــــ.
خیلی شاخ نباش من هستم در حد من نیستی
پاسخ
 سپاس شده توسط #lonely girl#
(14-09-2015، 12:25)karolin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 10:01)ѦℳIℛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ما پسرا چه گناهی کردیم ؟ ها ؟ ها؟  3cy

ما دخترا هم چه گناهی کردیم؟ ها؟ Dodgy

گناه کبیره25r3025r3025r3025r3025r3025r30
Idea کاراگاه خصوصی Idea
پاسخ
بگیم آشپزی بلد نیستسم
 دارد برفــــــ می آید

در گوش دانه های برفــــــــ نام تــ♥ــو را زمزمه خواهم کرد

تا برفــــــــ زمستانی از شوق حضورتــــــ بهــــــار را لمس کند …

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چگونه بهترین استایل را با کتونی کانورس داشته باشیم؟
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  مراقبت های بعد از عمل بینی چگونه است؟
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  متولدین هر ماه چگونه ناراحت میشوند ؟
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Smile کارهای مفید دخترای دبیرستانی تو دبیرستان....اخر خنده...
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان