امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما از چه جور پسرایی خوشتون میاد (ورود اقا پسرا ممنوع)

(06-11-2015، 20:45)آراگل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 13:47)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما از چه جور پسرایی خوشتون میاد ؟

من که خودم از پسرایی خوشم میاد :297: که لاغر و قد بالند باشن . سبیلو ریشم نداشته باشن . مرتب و تمیز باشن . ساده و متواضع باشن و همچنین غیرت 5 داشته باشن . Big Grin

شما چطور ؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سپاس و نظر ندی مدیونی که خوندی ... مدیــــــــــــــــــــون  Sleepy

من دوست دارم پسر قد بلند باشه وهیکل ورزشکاری داشته باشه و ریش هم داشته باشه

(14-10-2015، 23:52)شیطون بلای سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 8:33)...lili نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 8:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرايي ك قدشون بلند باشه هيكلي باشن....موهاشونو اسگلي درس نكنن....ته ريش داشته باشن.......دماغشونو عمل نكنن....
مودب باشن
در هر شرايطيم اخلاق داشته باشن همينkaffe2

جووووووووووون من ؟ فقط همین؟25r3025r3025r30

(14-09-2015، 17:58)شیطون بلای سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافش جذاب باشه
غیرتی باشه
ریش و سیبیل تر و تمیز داشته باشه
پوستش سبزه باشه
هیکلش رو فرم باشه
من هزارمین دختری نباشم که لمسش میکنه
صدای خوب داشته باشه
شیطون و خوش صحبت باشه
چشماش خاکستری باشه و موهاش و ابروش هم مشکی پر کلاغی باشه
منو واس خودم بخواد نه خوشگلیم
تا حدودی مغرور باشه
با جذبه باشه و همه ازش حساب ببرن

حالا من گفتم از چه پسری خوشم میاد ولی مطمئنم آخرشم فقط یه سمندون خسته گیرم میاد Big Grin  Big Grin  Big Grin
عزیزم این الان چه جور موجودی بود؟ میشه نام ببری25r303fs

خخخخخخ من فقط معیارامو گفتم ولی یه همچین پسری اصن وجود نداره
ولی اگه وجود داشتم من از اون شانسا نداشتم که بیاد خاطرخواه من بشه

(15-09-2015، 8:33)...lili نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 8:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرايي ك قدشون بلند باشه هيكلي باشن....موهاشونو اسگلي درس نكنن....ته ريش داشته باشن.......دماغشونو عمل نكنن....
مودب باشن
در هر شرايطيم اخلاق داشته باشن همينkaffe2

جووووووووووون من ؟ فقط همین؟25r3025r3025r30

(14-09-2015، 17:58)شیطون بلای سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافش جذاب باشه
غیرتی باشه
ریش و سیبیل تر و تمیز داشته باشه
پوستش سبزه باشه
هیکلش رو فرم باشه
من هزارمین دختری نباشم که لمسش میکنه
صدای خوب داشته باشه
شیطون و خوش صحبت باشه
چشماش خاکستری باشه و موهاش و ابروش هم مشکی پر کلاغی باشه
منو واس خودم بخواد نه خوشگلیم
تا حدودی مغرور باشه
با جذبه باشه و همه ازش حساب ببرن

حالا من گفتم از چه پسری خوشم میاد ولی مطمئنم آخرشم فقط یه سمندون خسته گیرم میاد Big Grin  Big Grin  Big Grin
عزیزم این الان چه جور موجودی بود؟ میشه نام ببری25r303fs

خخخخخخ من فقط معیارامو گفتم ولی یه همچین پسری اصن وجود نداره
ولی اگه وجود داشتم من از اون شانسا نداشتم که بیاد خاطرخواه من بشه

عاقا من یه چیزی بگم؟
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
باید به شیطون بلای سایت بگم اون مواردی که گفتی رو فقط یه پسر داره
.
.
.
.
.
.
.
اونم پسره رو باید بدی بسازن...........هه هه ههه

خخخخخخخ والا رفتم بدم بسازن بهم گفتن باید برم از چین وارد کنم
دیدم ارزششو نداره
گفتم نمیشه همینجا بسازین حالا؟بهم گفتن که اصن ما تو ایران پسر خوشگل نداریم آخه اونوقت اگه اینو بسازیم فکر میکنن خارجیه از کشور پرتش میکنن بیرون
بلهههههههههههههه اینطوری شد دیگه قسمت ما نبود انگار
سکوت و صبوري مرا به حساب ضعف و بي کسي ام نگذار
دلم به چيزهايي پاي بند است که تو وفـــايت قد نمي دهد
پاسخ
آگهی
(13-09-2015، 13:47)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که خودم از پسرایی خوشم میاد :297: که لاغر و قد بالند باشن . سبیلو ریشم نداشته باشن . مرتب و تمیز باشن . ساده و متواضع باشن و همچنین غیرت 5 داشته باشن . Big Grin

شما چطور ؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

این سلیقه ای هست من دوستدارم صورتش 6تیغه باشه بدن 6تیکه غیرتی شدید احساسی مرتب تر تمیز Blush
پاسخ
پسرایی که هیکلی قد بلند سفید مو مشکی چشم مشگی باشن بازو داشته باشن خوش اخلاق و خوشگل باشن مثل خودم
پاسخ
اغا من يه سوال داشتم شما كه انقد درخواست دارين پس چرا اصن پسرا رو محل نميذارين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوتفاهم نشه هاااا من نظرم رو گفتم در ضمن من اينم بگم كه من اصن از اون پسرايي كه تو خيابون ول ميگردن خوشم نمياد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://webinarteam.ir
پاسخ

شما چطور ؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

شما چطور ؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پسر باس سیکس پک و پشت بازو داشته باشه قدش 1 و 85 باشه چشم ابرو سیاه با موهای لخت یه خالکوبی کوچولو هم داشته باشه
اردبیل اوشاغی Sleepy
پاسخ
وجدانا دختر خانومها با اين ويژگي هايي كه مي خوان پسر ها داشته باشن هيچ وقت شوهر نمي كنن... Blush Tongue
مگر تو خواب هاي صادقانشون... Sleepy اينقدر از اين فيلم خارجيا ديدن كه... :cool: آخه يه نفر همه ويژگي هاي رويايي رو نداره كه!!!!! HuhHuh
شما از چه جور پسرایی خوشتون میاد (ورود اقا پسرا ممنوع) 10
پاسخ
 سپاس شده توسط اکشن فلش
آگهی
:|
ايشالا پسر آرزوهاتونو با اسب سفيد پيدا ميكنين :|
hi i'm a loser
پاسخ
(14-09-2015، 9:07)❤ ANISــــــــICE ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسر ؟؟؟؟؟!!!!!

من اصلا از پسرا خوشم نمیاد  2mo5

معلومه بچه کوچولو هستی
همه جا دروغه ........             نمیدونی به کی اعتماد کنی؟
سوال روزانه ی من.....معنی زندگی چیست؟
پاسخ
(28-01-2016، 21:34)اکشن فلش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 9:07)❤ ANISــــــــICE ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسر ؟؟؟؟؟!!!!!

من اصلا از پسرا خوشم نمیاد  2mo5

معلومه بچه کوچولو هستی

هل هل هل هل
خنـــــــــدیـــدم ... تـــورو خدا یــــــــــکی منو بگــــــــــیره !!! Dodgy
زندگی دوروزه نباس این دو روزو غمگین باشی
پاسخ
همه جورهBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  از کدام عدد خوشتون می آد ؟؟
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  ↓☼به نظرت نـــــام کاربری نفر قبلــیت به شخصیتش میاد؟(◕‿◕)
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
  روش هایی موثر در ضایع کردن پسرا
Biggrin تَرین هـــایِ فلشخوری ! ( پسرا )
  دخترا بگید کدوم احلاق پسرا بیشتر رو مخه؟؟
  ب امضای نفر قبلیت میاد چه جور آدمی باشه ؟ |نسخه 3|
Rainbow از چه چیز نفر قبلیت خوشت میاد؟؟
  از کی خیلی بدت میاد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان