امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیمار: مثل همیشه، مسی روند بازی را تغییر داد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیمار: مثل همیشه، مسی روند بازی را تغییر داد 1

پس از پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید، ستاره برزیلی بارسا اعتراف کرد با ورود مسی به زمین، روند بازی کاملا تغییر کرد.

به گزارش کاپ، نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا پس از پیروزی 2 بر یک مقابل اتلتیکو مادرید با تمجید از هم تیمی آرژانتینی اش، تاکید کرد مسی با ورودش به زمین، روند بازی را تغیر داد و نتیجه را به سود کاتالانی ها رقم زد. در این بازی که در ورزشگاه ویسنته کالدورن برگزار می شد، شاگردان انریکه با دو گل نیمار و مسی موفقش شدند حریف را شکست دهند. پس از بازی، نیمار در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: از اینکه امشب گل زدم، خوشحالم اما مهم ترین مسئله پیروزی تیم بود. کسب 3 پیروزی از 3 بازی نتیجه خوبی است. خیلی زود در نیمه دوم توانستیم گل تساوی را بزنیم و این اهمیت بسیاری برای ما داشت.

زمانیکه مسی وارد زمین شد، مثل همیشه روند بازی کاملا تغییر کرد و توانستیم برنده بازی باشیم. با حضور مسی در زمین همه چیز آسان نمی شود، بلکه بهتر می شود. آنتوان گریزمان یک ستاره است و واقعا او را دوست دارم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  برچسب غیر قابل‌فروش پرز روی ستاره همیشه مصدوم
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
Clocket فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری
  AFC: احتمال تغییر میزبان‌ها به یک شرط وجود دارد
  فکری برای نیم فصل دوم تغییر چهره داد(عکس)
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان