امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کسب در امد از بازیهای آنلاین

با سلام

امروز میخوام سایتی رو به شما معرفی کنم که یک نمونه از شهرک صنعتی مجازی هستش که برای اولین بار در جهان راه اندازی شده خلاصه کلام شما محصولات مجازی میسازید و میفروشید، یا فقط کار میکنید ( رایگان) و پول واقعی به دست میارید. درست مثل یه شرکت که شما هم میتوانید صاحب شرکت باشید یا برای شرکت های دیگر کار کنید و پول واقعی به ارزش دلاری دریافت کنید. بنده به عنوان اولین شخصی هستم که این سیستم جهانی در آمد را در ایران معرفی میکنم. اشتباه نکنید نه سایت پی تی سی هستش و نه از این سایتهای سرمایه گذاری متقلب و... سایتی تمام خودکار با صد ها راه کسب در امد که بصورت رایگان هم میتوان از آن کسب درآمد داشت . با پشتیبانی آنلاین . سایتی که هزاران دلار هزینه راه اندازی آن شده است . خلاصه کلام اگه مایل به در آمد بصورت رایگان یا صاحب کارخانه خود باشید به سایت زیر مراجعه کرده و به بنده ایمیل زده تا جروه کسب در آمد را در اختیار شما قرار دهم .لطفا پس از ثبت نام در سایت بنده اعلام فرمایید.

آدرس سایت بازی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
www.pipstycoon.com/?i=574

ایمیل بنده :majid.nemati90@chmail.ir

آدرس سایت بنده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://earncash.vcp.ir/
پاسخ
آگهی
این جور سایتها به ایرانی پول میده یا تحریمه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش آنلاین بازی کردن کانتر استریک 1.6 (جدید)
  گیم سنتر آنلاین و مجانی
  بازی آنلاین آرایش خرم سلطان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان