امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4 تا سوال در باره ی شکلک های فلش خور!

سلام Blush

قراره اینجا از تریق جواب دادن به سوالات من احساساتتون رو نسبت به شکلک های فلشخور بگین:

سوال اول: از کدوم شکلک بیش تر از همه خوشتون میاد + چرا؟
.
سوال دوم: از کدوم شکلک بیش تر از همه بدتون میاد + چرا؟
.
سوال سوم: دلتون برای کدام شکلک بیش تر میسوزه + چرا؟
.
سوال آخر: فکر میکنید کدام شکلک ها به شخصیت شما بیش تر میخورد + چرا؟

قوانین مخصوص تاپیک:

1: لطفا به هر چهار مورد پاسخ دهید.

2: لطفا پس از پاسخ دادن چرای آن هم بگویید تا تاپیک اسپم زا نشود.

حالا برای مثال من خودم سوال هارو از دیدگاه خودم جواب میدم:

1: 129f و :29dz: اونم چون که اولی موجود فیلم مورد علاقمه و دومی علامت چهار استقلال رو نشون میده (:
2: Dodgy درسته که گاهی به درد هممون میخوره ولی چون اخمو هستش بدم میاد
3: ggre چون حالش بده دلم میسوزه!
4: :cool: و 501 اولی چون همیشه خوشتیپ هستم< برداشت من از این شکلک خوشتیپ بودنه> و دومی چون داره کار میکنه و من هم اهل کار هستم

حالا نوبت شماست. شروعــــــــ1ــــ2ـــــ3ـــــــ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
4 تا سوال در باره ی شکلک های فلش خور! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ( DEYABLO ) ، @پوریا@ ، ♪neGar♪ ، omidkaqaz ، امیدییی ، **zeinab** ، ✘Nina✘ ، ✖ηιяναηα✖ ، . . . P oo R ! A . . . ، яešρıиα ، آیسو خانوم ، ѕтяong ، فرانه
آگهی
:4chs: 25r30 برای خودشون شادن جالبه
2i8d Angry اولیه خیلی داغونه و دومیه عصبانی خوشم نمیاد
:tnp: داره کار میکنه پول دربیاره دهنش سرویس میشه
ute فک نکنم لازم باشه چیزی بنویسم
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط امیدییی ، آیسو خانوم
سوال اول: از کدوم شکلک بیش تر از همه خوشتون میاد + چرا؟   Dodgy  چون اخمالوعه باحاله دوسش دارم :297: دستای اینم نازه کوشولوعه

سوال دوم: از کدوم شکلک بیش تر از همه بدتون میاد + چرا؟ 157f خیلی زشته اخه
.
سوال سوم: دلتون برای کدام شکلک بیش تر میسوزه + چرا؟. :hlp: نالاحته
.
سوال آخر: فکر میکنید کدام شکلک ها به شخصیت شما بیش تر میخورد + چرا؟  cof   خیلی ریلکسه

پاسخ
 سپاس شده توسط امیدییی
نظراتون خیلبی جالب بود! :84:
✘ JOKER ✘

پاسخ
اين كه4ناشد Dodgy

سوال اول: از کدوم شکلک بیش تر از همه خوشتون میاد + چرا؟   Tongue  خيلي بامزس دلم ميخواد زبونشو بخورم :183: عاشقشم  :ngh:

سوال دوم: از کدوم شکلک بیش تر از همه بدتون میاد + چرا؟ 2i8d زشته
.
سوال سوم: دلتون برای کدام شکلک بیش تر میسوزه + چرا؟. :hiccp: اروره
.
سوال آخر: فکر میکنید کدام شکلک ها به شخصیت شما بیش تر میخورد + چرا؟  p329   بيخيال
  _____ _____ 
پاسخ
(19-09-2015، 16:01)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظراتون خیلبی جالب بود! :84:
ببخشید اشتباه شد
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
آگهی
4fvf و  Confuseds32:   : یه حالت مرموز دارن واس همین با حالن

khosh    : جالب نیس

:ggr:  : فقط تو کار التماسه

:89:  و  Angel  و  497   : زیاد فک میکنم . بیخیالم.مثل بچه هام گاهی اوقات
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
خوشم میاد عاشقشم:29dz::9lp:

بدم میاد:tnp:3ztzvalfs10khosh:am4:

بیچارهuteudo:ess:ggre

بیش از حد کپی همیمHeartnky:494:

هیچ پسری هیچ دختری رو واقعا دوست ندارهcrying384:
پاسخ
Big Grin 
129fkhoshاولی برای اینکه خیلی خنده داره و دومی بخاتر اینکه نمیخاد برا کسی که تازه اومده بنویسی خوش اومدی اون شکلک رو میذاری

:L28:pe5چون که هر دو تاشون خیلی زشت هستند

bathtimeچونکه منم مثل اون ریلکسم
:tnp: elec fs10 udo چونکه خیلی بدبختن
پاسخ
(19-09-2015، 16:19)Sa Har Naz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين كه4ناشد Dodgy

سوال اول: از کدوم شکلک بیش تر از همه خوشتون میاد + چرا؟   Tongue  خيلي بامزس دلم ميخواد زبونشو بخورم :183: عاشقشم  :ngh:

سوال دوم: از کدوم شکلک بیش تر از همه بدتون میاد + چرا؟ 2i8d زشته
.
سوال سوم: دلتون برای کدام شکلک بیش تر میسوزه + چرا؟. :hiccp: اروره
.
سوال آخر: فکر میکنید کدام شکلک ها به شخصیت شما بیش تر میخورد + چرا؟  p329   بيخيال

آخ آخ ببخشید اولش میخواستم سه تا سوال بزارم اشتب شد Blush

(19-09-2015، 18:03)p.a.r.y.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشم میاد عاشقشم:29dz::9lp:

بدم میاد:tnp:3ztzvalfs10khosh:am4:

بیچارهuteudo:ess:ggre

بیش از حد کپی همیمHeartnky:494:

حتما دلیلشو برای هرکدوم بنویسید تا تاپیک اسپم زا نشه

(19-09-2015، 19:19)(*پوریا*) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

129fkhoshاولی برای اینکه خیلی خنده داره و دومی بخاتر اینکه نمیخاد برا کسی که تازه اومده بنویسی خوش اومدی اون شکلک رو میذاری

:L28:pe5چون که هر دو تاشون خیلی زشت هستند

bathtimeچونکه منم مثل اون ریلکسم
:tnp: elec fs10 udo چونکه خیلی بدبختن

لطفا سوال هارو به ترتیب جواب بدین تا اشتباه نشه!با تشکر Blush
✘ JOKER ✘

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up تمام شکلک های کیبورد! -_^✌
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
Question چند تا سوال ازتون دارم؟_؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  دوتا سوال
  این دو محاسبه تمام علم را زیر سوال بردندO_O
  10 سوال از پسر ها؟محظ خنده
  شکلک های مخصوص
  شکلک برای کامنت گذاری ≧✯◡✯≦

پرش به انجمن: