امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

انقد بدم میاد میگن فلش 2012 و 2013 ی چی دیگه بود و قدیما بهتر بود :| خب ک چی ؟ نمیشه ک ب گذشته برگشت دو روز دیگه هم امروز براتون فلش قدیم میشه -_- ! حالا هی بشینی نوحه 2012 و 2013 رو بخونین  Dodgy
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، Jack Daniel'ѕ ، sober ، # αпGεʟ
آگهی
(10-09-2015، 18:24)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:23)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:18)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:16)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:14)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^ـــ-
میبینم که امروز خوبی
چه خوب  خدارو شکر 
 دیگه نماز خون شدم :|
 مثلا همین ظهر بود که غذای نماز صبحمو خوندم :|||
من همیشه خوبم (:
براوو نماز خیلی خوبه (:
من از وقتی ب سن تکلیف رسیدم خوندم
ولی بعضی وقتام درباره آدما فکر بد میکنی یا بد صحبت میکنی :/
آفریــن <:
خب اگه بعضی وقتا یه حرفایی میزنم از روی عصبانیته
شما ب بزرگی خودتون ببخشید
بزرگواری  (;
من برمـ شِل :|
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ
(10-09-2015، 18:25)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا آخرین قطره ارسالام در راه آبادانی فلش گام برخواهم داشت قسمنامه سُقراط :|

من قسمنامه سغراط خوردم که تک تک ارسالام در گام انحرافات بچه ها باشه :|
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
♪Rιнαηηα♪ نوشته است:انقد بدم میاد میگن فلش 2012 و 2013 ی چی دیگه بود و قدیما بهتر بود :| خب ک چی ؟ نمیشه ک ب گذشته برگشت دو روز دیگه هم امروز براتون فلش قدیم میشه -_- ! حالا هی بشینی نوحه 2012 و 2013 رو بخونین  Dodgy

خب اون موقع اینجا بودی این حرف و نمیزدی
نمیشه به گذشته برگشت اما نمیشه خاطراتشم فراموش کرد
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، PISHY
(10-09-2015، 18:25)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا آخرین قطره ارسالام در راه آبادانی فلش گام برخواهم داشت قسمنامه سُقراط :|

قسم نامه فلش: )
آره دلیل دیگه هم برای موندن هس
انشالله به صفحه400می رسیم Big Grin
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(10-09-2015، 18:29)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد بدم میاد میگن فلش 2012 و 2013 ی چی دیگه بود و قدیما بهتر بود :| خب ک چی ؟ نمیشه ک ب گذشته برگشت دو روز دیگه هم امروز براتون فلش قدیم میشه -_- ! حالا هی بشینی نوحه 2012 و 2013 رو بخونین  Dodgy

این یه نوع فخرفروشی به کاربرای 2014 به بالا هست !
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، ✘Nina✘
آگهی
(10-09-2015، 18:29)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:24)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:23)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:18)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:16)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینم که امروز خوبی
چه خوب  خدارو شکر 
من همیشه خوبم (:
براوو نماز خیلی خوبه (:
ولی بعضی وقتام درباره آدما فکر بد میکنی یا بد صحبت میکنی :/
آفریــن <:
خب اگه بعضی وقتا یه حرفایی میزنم از روی عصبانیته
شما ب بزرگی خودتون ببخشید
بزرگواری  (;
من برمـ شِل :|
برو خوش بگذره (:
منم برم دختر امپراطور نگاه کنم (:
فعلا خداحافظ همگی (:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 206

سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، sober
(10-09-2015، 18:23)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:14)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:13)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کیمیا
سلام ^ـــ-
میبینم که امروز خوبی
چه خوب  خدارو شکر 
من همیشه خوبم (:
براوو نماز خیلی خوبه (:

مسیحی نیستم و کافرنیستما ولی من فقط یه بارنمازخوندم اونم توی 9سالگی دیگه نمازنخوندم و یه بارم خواستم روزه بگیرم که نگرفتم 
بجون خودم اصن من خودمو میزدم به اون راه فکر نمازو دور میکردم ولی خُب دیگه نمـــآز   و اَقیمو الصلاة  برپا دارید نماز را   :[
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، sober
بسته شد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=244059
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ×ИамеLеsS× ، Faust ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان