امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متولد کدوم ماهی ؟! بدو بیا بگو ، ببینم چشمات چه شکلیه ؟!

اول سپـــــــــــــــــــــــآس

.
.
.
.
.
.
..
اصرار نکن نمیگم

.
.
.
..
.
.
حالا که قبول کردی سپاسو بدی بهت میگم  Sleepy

.
.
.
.
.

.
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متولد کدوم ماهی ؟! بدو بیا بگو ، ببینم چشمات چه شکلیه ؟! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، سایه وحشت ، Nike 2 ، الوالو ، nanali ، Silver Sun ، ._NeGiX_. ، 3420 ، مانیا مانیا ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، افسرده3 ، Matin Dj ، amir521 ، ×ИамеLеsS× ، ♪neGar♪ ، ............faezeh............ ، طناز79 ، صنوبر ، SANY ، فرانه ، رکسانااااا ، mahdi.ir ، الکسا 2 ، یاشگین جون ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، alone hasti ، nazanin-a ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، esteghlali girl ، ترنج 15 ، **elmira** ، Jєιяαη ، علیرضا.ف ، .مانیا مانیا ، hosna^_^ ، Amir*1377* ، esiesi ، -samira- ، sara006 ، K33 ، narges 021 ، مگنالیا ، ηἔ∂Δ ، !...@dors ، Hanie...... ، sober ، هلی ، ッChineese Dollッ ، جلسا ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، karolin ، هدیه 20 ، نیلوفرجون.باهوش انجمن ، alibalii2000 ، aysutb ، ▲ℐяυηℐє ҡι∂ƨ▲ ، طهورا84 ، oprah vinfrey ، nazanin@sagede810 ، خوشگل خانوووم ، reyhaneh 937 ، majid001 ، чернаяЛуна ، ЯΣΨΗΛΝЕH ، Cute+Girl ، funny girl... ، ♥Haniyeh♥ ، М Δ ђ ΐ ą ، عشق خداوچادر ، روژیا ، Cigarettes.at.daybreak ، 021nima021 ، yegi200180 ، *ماهـ شبــ* ، beyond birthday ، اوچارو سیمیدا ، roshanak17 ، ی دخی عاشق ، ستایش*** ، Nafas Alpha ، ○°łåmýå°○ ، ناز خوشگله ، aylin:) ، The End ، Shaparak24 ، maholly ، جوجه کوچول موچولو ، ✿miss.kim✿ ، mbi//- ، sama00 ، M.AMIN13 ، فاطمه خانومم ، nazanin jon ، vampire whs ، عاشق دل شکسته ، محسن جون ، setayesh.1D ، زینب رهبر ، ყ_ʍ ، elsa queen ، نیلوفر 2000 ، محمدرضا.ر ، *مونا* ، ѕтяong ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ATENA♥♥♥ ، گل آی ، み£∂ɨע£ ، نرسا ، ®ã¥ŀā ، saba 3 ، shab gard6 ، rf50 ، ЯFдη£ ، n.leito ، ßяɪcε ، A lover ، sardar20 ، ⍣Raha⍣ ، zahrabayat ، an insane ، mnhh ، [ SouL ] ، teresa ☆ ، shakiiiba ، Shamimgol ، Doory ، ☆єℓαнєн✮ ، elahe_atash ، @پوریا@ ، رها جوووون.لپتاپ ، ارزوخواجه ، nastaran 123 ، ♡Nazanin♡ ، arezoo-2019 ، kitana ، *Tamana ، LOVE next love ، هلنا جوووووووون
آگهی
این که  فقط مخصوص دختراس
پاسخ
 سپاس شده توسط Hanie...... ، М Δ ђ ΐ ą ، حسن CR7
(07-09-2015، 15:59)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که  فقط مخصوص دختراس

خوب من فقط ماله دخترا رو پیدا کردم Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط Hanie......
ااادیبههششتتت Heart Heart
عکاسی ینی زندگی من ینی رویای من ینی دنیای من ینی من Heart  Heart
پاسخ
چرا چشا من یه رنگ دیگس؟
پروردگارا
ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،  شاکر داشته هایم نبودم . . .

پاسخ
چشای من این رنگی نیست|:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط zahrabayat
آگهی
اردیبهشتیم اما چشام رنگ اون بهمنیست.

✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘                                                         

♚سَـــلامَـتــی♚ ⇦لَـبخــツـندی⇨ کـه←← ‡بِـهِـت کُـمَــک مـیـکُنه‡ ↓↑ بــه هَــمــه↓↑ ✘تـــوضیـح نَــدی✘ ⇦داغــ↭ــونــی..,..

✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘
پاسخ
age arayesh konan dorost hesabi cheshashun in shekli mishe?man kasi in juri nadidam Undecided
چیزی که عقاب رو پیر میکنه غم قفس نیست پرواز زاغ بی سر وپاست
پاسخ
من آبانیم ولی پسر Big Grin ولی ممنون
✘ JOKER ✘

پاسخ
 سپاس شده توسط امیدییی ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، sara006
من اذرم  ولی  نه رنگ  چشمم  نه  حالت چشمم به هیچکدوم از اینا شبیه نیست

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دخترا بگین کدوم^_^
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  کدوم خوشمزه تره؟!
Tongue کدوم خوراکی؟
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  کپی سریال باری ماهی مرکب از برنامه ایرانی !
  با کدوم کارتون دوران کودکیتون خاطره دارید؟
Wink بیا بگو پیری ب کدوم میاد
  فروردین ماهی که باشی …
  این موضوع رو بخاطر یکی از دوستان بهمن ماهی میزارم .عکس نوشته برای متولدین بهمن .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان