امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سخنان آیت الله طالقانی در مود حجاب در روزنامه اطلاعات

سخنان آیت الله طالقانی در مود حجاب در روزنامه اطلاعات 5

وقتی یک فاسق خبری برایتان آورد تحقیق کنید که مبادا تصمیمی بگیرید و به گروهی آسیب بزنید که از زیان کاران خوا هید بود از بنگاه های سخن پرا کنی شون فاسق تر سراغ ندارم
جالبه که با دژمن دژمن کردن قصد داری این امر رو بی اهمیت جلوه بدی که همین الان هم دارن رجز خونی می کنن چیزی که قصد داشتم حالیتون کنم این بود که در هر دولتی فساد هست هیچ مدینه ی فاضله ای وجود ندارد اما شما جماعت که فکرتون با صهیونیست های مسلمان خیلی نزدیکه کل دین رو ببرین زیر سوال  هر آخوندی بوگندو و جماعت مخالفتون جیره خورن شما بزرگ ترین سرمایخ دشمن توی کشورین با تمام قدرت با تفکر انحرافی تون مقابله می کنم که با یک ماسک فریبنده قصد تخریب دارین کاملا درکتون می کنم حرفامو نمی فهمین جالبه که ادعا هم دارین منابع دو طرف رو می بینین آقای باهوش من کجا نوشتم اون داستان بعد از جنگ جهانی دوم که به نظر همه برای انتقاد از استالینه رو مدرک آوردی سطح تون این قدر پایینه؟؟؟ که حرفامو نمی فهمین. اگر دوباره خواستی حرف بزنی همچین ادعا های قشنگ عوام فریبانه نکن و  به جای تعصب کورکورانه و استناد کردن به حرفای یک مشت فراری که از اون هایی که یک عمر این مملکت رو چاپیدن حقوق شون رو می گیرن دیدت رو وسیع کن از نوک دماغت جلو تر برو منت می زاری که آخرین پستته به جهنم. بازم می نویسم قرآن بخونید پیش یک روحانی آگاه مسئله هاتون رو بپرسید مسئله های شخصیتون با خدا رو هم کنار بزارین که فلان  دعام نگرفت دیگه همه چی بد من همه شبکه هایی که می گی دیدم از لس آنجلسی های هتاک تا بی بی سی و من و تو دام خوش آب و رنگیه  حواستون رو جمع کنین آخرش با اعتماد کردن به حرف های اینا نتیجه خوبی نمی گیرین دلم خیلی پره اما چه کنم هر چه بنویسم گوشها در و دروازه است می دونی میگن چرا امام متعصبین شیطانه چون زمان حضرت موسی اومد پیش ایشون گفت از خدا بخواه منو ببخشه خدا هم به موسی گفت اگر به قبر آدم سجده کنه بخشیده می شه وقتی موسی  گفت شیطان بر آشفت و گفت ای موسی وقتی آدم زنده بود او را سجده نکردم حالا که مرده او را سجده کنم یاد مردان بزرگ خطه مازندران به خیر آیت الله بهجت سرلشگر شهید شیرودی و هزاران ستاره درخشان دیگر در پایان هم دو جمله از شهید شیرودی (وقتی خبر نگاری از او در باره مرز های جغرافیایی پروازش پرسید گفت :بهتر است نقشه دنیا را نگاه کنید زیرا اگر امام خمینی دستور بدهد در هر جای دنیا با استکبار می جنگم) در سخنرانی بین مردم(هر کس که باشد برای من فرق نمی کند هر کس حتی در خانه ام علیه اسلام حرف بزند خفه اش می کنم {نقل به مضمون}) سر مزارش رفتی؟؟؟؟(حتی اگر خود رهبر کنار بکشه من با و جود تمام کسانی که قصد دارند این راه رو بد جلوه بدن و کثافت کاری هاشونو بهش نسبت بدن راهمو شناختم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
آگهی
(12-09-2015، 21:03)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی یک فاسق خبری برایتان آورد تحقیق کنید که مبادا تصمیمی بگیرید و به گروهی آسیب بزنید که از زیان کاران خوا هید بود از بنگاه های سخن پرا کنی شون فاسق تر سراغ ندارم
جالبه که با دژمن دژمن کردن قصد داری این امر رو بی اهمیت جلوه بدی که همین الان هم دارن رجز خونی می کنن چیزی که قصد داشتم حالیتون کنم این بود که در هر دولتی فساد هست هیچ مدینه ی فاضله ای وجود ندارد اما شما جماعت که فکرتون با صهیونیست های مسلمان خیلی نزدیکه کل دین رو ببرین زیر سوال  هر آخوندی بوگندو و جماعت مخالفتون جیره خورن شما بزرگ ترین سرمایخ دشمن توی کشورین با تمام قدرت با تفکر انحرافی تون مقابله می کنم که با یک ماسک فریبنده قصد تخریب دارین کاملا درکتون می کنم حرفامو نمی فهمین جالبه که ادعا هم دارین منابع دو طرف رو می بینین آقای باهوش من کجا نوشتم اون داستان بعد از جنگ جهانی دوم که به نظر همه برای انتقاد از استالینه رو مدرک آوردی سطح تون این قدر پایینه؟؟؟ که حرفامو نمی فهمین. اگر دوباره خواستی حرف بزنی همچین ادعا های قشنگ عوام فریبانه نکن و  به جای تعصب کورکورانه و استناد کردن به حرفای یک مشت فراری که از اون هایی که یک عمر این مملکت رو چاپیدن حقوق شون رو می گیرن دیدت رو وسیع کن از نوک دماغت جلو تر برو منت می زاری که آخرین پستته به جهنم. بازم می نویسم قرآن بخونید پیش یک روحانی آگاه مسئله هاتون رو بپرسید مسئله های شخصیتون با خدا رو هم کنار بزارین که فلان  دعام نگرفت دیگه همه چی بد من همه شبکه هایی که می گی دیدم از لس آنجلسی های هتاک تا بی بی سی و من و تو دام خوش آب و رنگیه  حواستون رو جمع کنین آخرش با اعتماد کردن به حرف های اینا نتیجه خوبی نمی گیرین دلم خیلی پره اما چه کنم هر چه بنویسم گوشها در و دروازه است می دونی میگن چرا امام متعصبین شیطانه چون زمان حضرت موسی اومد پیش ایشون گفت از خدا بخواه منو ببخشه خدا هم به موسی گفت اگر به قبر آدم سجده کنه بخشیده می شه وقتی موسی  گفت شیطان بر آشفت و گفت ای موسی وقتی آدم زنده بود او را سجده نکردم حالا که مرده او را سجده کنم یاد مردان بزرگ خطه مازندران به خیر آیت الله بهجت سرلشگر شهید شیرودی و هزاران ستاره درخشان دیگر در پایان هم دو جمله از شهید شیرودی (وقتی خبر نگاری از او در باره مرز های جغرافیایی پروازش پرسید گفت :بهتر است نقشه دنیا را نگاه کنید زیرا اگر امام خمینی دستور بدهد در هر جای دنیا با استکبار می جنگم) در سخنرانی بین مردم(هر کس که باشد برای من فرق نمی کند هر کس حتی در خانه ام علیه اسلام حرف بزند خفه اش می کنم {نقل به مضمون}) سر مزارش رفتی؟؟؟؟(حتی اگر خود رهبر کنار بکشه من با و جود تمام کسانی که قصد دارند این راه رو بد جلوه بدن و کثافت کاری هاشونو بهش نسبت بدن راهمو شناختم)

هی بحث رو عوض کن بلکه بتونی یجایی حرفتو به کرسی بنشونی
ولی من امثال تورو خوب میشناسم
یا جیره خور نظامی که در این صورت حق داری ازشون دفاع کنی و ایرادی بهت وارد نیست چون بهرحال نونت از این راه درمیاد
و یا مثل یه زمان خود من یه بچه فقیر بدبختی که فکر میکنی همه کمبوداتو میتونی توی مقدسات پیدا کنی و در برابر فهمیدن مقاومت میکنی چون اگه چشماتو باز کنی دنیای خیالی که برا خودت ساختی فرو میریزه. امیدوارم از این دست نباشی
شماها رو بعدها تو تاریخ به عنوان "دواخل" معرفی میکنن. یعنی کسایی که زیادی وارد دین شدن و به چشمشون بقیه مردم بهایی و وهابی همجنسباز و بیغیرت بودن
توی بحثها هم اینقدر از شهدا نقل قول نیارید. افرادی که در جنگ کشته میشن همه جای دنیا و همه جای تاریخ قابل احترام هستند ولی دلیل نمیشه هرچی گفتند درست باشه و دلیلم نمیشه همشون قبل از جنگ دور سرشون هاله قداست داشته باشند.
دیگم توی بحثها و تاپیکهای مزخرفت شرکت نمیکنم.
درضمن خیلی مودبم که بیشتر از اینا بهت چیزی نگفتم.
هراسهای بیهوده
تا بوده، همین بوده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://iraniangraphic.com/samples/larg_21449-4080628720.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock ، Mn_TaTa
من دیگه حرفی ندارم اگر هم خواستم حرف بزنم سعی میکنم با یک آدم اگاه و معنا گرا و عمق نگر باشه (اما شما بگو بازم بگو............

حسن ختام این موضوع

https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظر آیت الله وحید خراسانی در خصوص مقام معظم رهبری
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
Star آیت الله نوری همدانی: گرانی مشکل جدی مردم است
Star آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج کمتر از ۱۳ سال دارای مفاسد و باطل است
Star آیت‌الله یزدی: مخالف شادی مردم نیستیم/ د‌ر برخی کنسرت‌ها رقاصی را رواج می‌دهند‌
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
  آیت‌الله نوری‌همدانی: نیمی از مساجد کشور امام جماعت ندارند/ لزوم فعالیت مسجد در شبانه
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از انتشار اهانت به اهل سنت
Star آیت‌الله نوری همدانی: ریشه‌های تربیتی را با تربیت اسلامی آمیخته کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان