امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هالووین و ارتباط آن با ریشه های شیطان پرستـی..!

(14-11-2015، 22:20)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2015، 7:36)ریحون بنفش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2015، 23:20)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2015، 20:24)ریحون بنفش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2015، 15:28)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مقایسه نکردم مثال زدم صرف پافشاری روی یک حرف دلیل بر درستی اون حرف نیست...

بقول مولیر: یک ابله تحصیل کرده از یک ابله بی سواد، ابله تر است. =)))
و یک سوال: ایشون چ رشته ای و در کدوم دانشگاه تحصیل کردن؟؟؟

علی اکبر رائفی پور  تحلیلگر، محقق و پژوهشگر ایرانی است.

او که از محققان حوزهٔ صهیونیزم پژوهی، فراماسونری و فرقه های نوظهور میباشد، به عنوان «سخنران عمومی و استراتژیست» نیز معرفی شده است.

تحصیلات علی اکبر رائفی پور:

وی فارغ التحصیل رشته ی حسابداری و استاد دانشگاه است.

به گفته خود ایشان به هیچ حزب و نهادی وابسته نیست و جنبشی کاملا خصوصی دارند که بوسیله خود ایشان ایجاد و رهبری میشود.

عجب... نمیدونستم حسابدارهام استراتژیست میشن =)))
اونوقت از کدوم دانشگاه؟؟؟ دانشگاهش ذکر نشده...

جدید ترین اظهار فضل ایشون درمورد سریال the walking dead و ارتباط اون با حادثه منا :|||||||||||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.aparat.com/video/video/one/videohash/Gjz9D/setdata

یعنی یه حسابدار نمیتونه استراتژیست باشه؟خوب؟چه مشکلی اظهاراتشون داره؟

داری شوخی میکنیدیگه، نه؟؟؟ مثل این میمونه استاد زیست بیاد علوم سیاسی درس بده .-.
گفتی تحصیل گرده هست گفتم شاید مدرکش در رابطه با ادعاهایی که مطرح میکنه هست...
دانشگاهشم در بیاری خیلی جالب تر میشه

از نظر شما که اون سریال دنبال نکردی و شاید طبیعی به نظر برسه ولی برای من که جز ب جز حتی تاریخ پخش اون سریال رو میدونم (پس فردا قسمت شیش از فصل شیش میاد) واقعا حرفاش مزخرف و خنده داره...
مشکل این اقا و امثال این آقا(عباسی و...) اینه که اکثر حرفا و بحثایی که مطرح میکنن مغلطه محضه
معروف ترین مغلطه هایی که ازش استفاده میکنن تعمیم تاروا(ازیتنباط یک حکم کلی از یک مورد جزئی) و استنتاج باطل از حق(نتیجه گیری غلط از یک اتفاق درست) هست

این سریال شش فصل ازش منتشر شده و شخصیت پردازیش برای سال ها قبله و تو همون قسمت( قسمت 3 از فصل شیش) خیلی اتفاقا میوفته که خلاف این نتیجه گیری شباهت این تیکه با حادثه منا رو اثبات میکنه! + خیلی صحنه ها در فصل های قبل(قبل از اتفاق منا) وجود داند که میشه ازشون نتیجه گیری کردن دارن حادثه منا رو پیشگویی میکنن!!!!!!!
این آقا میان ی صحنه کوچیک از یه سریال که هشتاد نود قسمت ازش پخش شده رو بولد میکنن تا اون چیزی که خودشون میخوان ازشون رو به خورد مخاطب بدن... میشینن کلی فیلم میبینن و از تخیل خودشون و شیوه بیان خاصی که دارن(تو فیلمم اول میگه خودتون ببینید ولی بعدش کلی توضیح میده تا بیننده رو به اون سمت هدایت کنه) از یک صحنه از فیلم نتایج فضایی و عجیب غریب استخراج میکنن...
اکثرشونم ادمای بیسوادین که اگه یک متخصص باهاشون بحث کنه چیزی جز سفسطه برای جواب ندارند...
در آخر:
پیشنهاد میکنم درباره مغالطه های که وجود داره یکم بیشتر تحقیق و مطالعه کنی.
خیلی فایده ش از نشستن پای صحبت های این افراد بهتره.

درسته من  اون فیلمو دنبال نمیکنم ولی حرف های آقای راعفی پور رو کاملا قبول دارم، اصلا ایشون آدمه مغلطه کار و هر چی شما میگی هست،قضیه ی آقای حسن عباسی چیه؟چقدر جالب هر کی رو من قبول دارم شماها قبول ندارید!
مظلوم تر از آقای راعفی پور گیر نیاوردید نه؟
منو فقط کسی میفهمه که کسی نمیفهمتش
پاسخ
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_
آگهی
هالوین کجاش به شیطان پرستی مربوطه؟؟؟؟ Huh Huh Huh
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
(31-10-2015، 16:30)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2015، 19:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا از این تاپیک خوشم نیومد ..
منبعش کجاست ؟
مثل اینه بیان بگن عید نوروز و رابطه ان با کدو حلوایی ..
یعنی دوتا چیز کاملا متفاوت ..
هالووین هیچ ربطی به شیطان پرستی نداره ..
در واقع این مراسم برای دور کردن ارواحی که به زمین میان و ترسوندن اونا برای همین لباس ترسناک میپوشن -_-
تعبیر دوم این مراسم هم بخاطر اقوام گذشته(سلتی ها ) بوده ک توی چنین روزی شکار میکرون و سفره های رنگین پهن میکردن تا ارواح جدشون با اونا غذا بخورن و توسط خداوند امرزیده بشن ..
تمام اون مصاحبه هام حس میکنم اشتباهن ..
امریکاییا عاشق هالویینن هیچوخت همچین چیزی نمیگن ..
|:
یادم نمیاد ..
مردم ایران سر سفره هفت سین با ارواح ارتباط برقرار میکنن؟|:
حرفایی که شما میگین منم در پست اول نوشتم ._.
منم نگفتم آمریکاییا از جشن هالویین بدشون میاد ..

من مثال زدم !
یعنی دوتا چیز نامروبط رو با هم مقایسه کردن !
منظورم آلمان بود تصحیح میکنم دقت نکردم !
کلا این هالووین برای این کشورا خیلی جشن مهمیه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، DAZZLING BOY ، ریحون بنفش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره+عکس
Brick شیطان به وسیلۀ زینت دادن متاع‌های دنیا در عقیدۀ انسان نفوذ می‌کند و..
  شیطان از چه موجوداتی بدش میاد
Tongue آیا انسان و شیطان خصلت مشترک دارند؟
  وقتی شیطان گریه می کند!
  چگونه می توانیم با امام زمان (عج) ارتباط داشته باشیم؟
  همه چیز درباره ی شیطان!!!
Star آیت‌الله نوری همدانی: ریشه‌های تربیتی را با تربیت اسلامی آمیخته کنید
  خصلت مشترک انسان و شیطان
  انسان بعد از مرگ کجا میرود آیا روح انسان بعد مرگ با ما ارتباط دارد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان