امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایمان دارم پرسپولیس تیم خوبی می‌شود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایمان دارم پرسپولیس تیم خوبی می‌شود 1

یعقوب فاطمی مقدم:
ایمان دارم پرسپولیس تیم خوبی می‌شود
پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: ایمان دارم پرسپولیس تیم خوبی می‌شود، اگر آنها از این مقطع به سلامت بگذرند، یکی از بهترین تیم‌های لیگ خواهند بود.
 یعقوب فاطمی مقدم در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: پرسپولیس تیم خوبی است. آنها خوب فوتبال بازی می‌کنند و وقتی در چند بازی شرایط اینگونه است یعنی پتانسیل لازم در تیم وجود دارد. در بازی‌های گذشته، هیچیک از حریفان برتر از پرسپولیس بازی نکردند، اما آنجا که باید نتیجه رقم می‌خورد یا توپ‌ها توی گل نرفت یا اشتباهات داوری مانع شد.

وی ادامه داد: مگر در یک بازی فوتبال چند موقعیت به وجود می‌آید؟ پرسپولیس در بازی‌هایش، به ویژه این بازی آخر برابر تیم خوبی مثل ذوب آهن بیش از حد معمول فوتبال ایران، موقعیت ایجاد کرد اما فوتبال که بسکتبال نیست. وقتی چند موقعیت از دست می‌رود و چند فرصت هم به واسطه اشتباه داوری سلب می‌شود، نتیجه دلخواه نیست، ولی من اعتقاد دارم این تیم می‌تواند تیم خیلی خوبی بشود، به شرط آنکه بتواند از این مرحله به سلامت بگذرد.

سرپرست تیم امید پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم پرسپولیس الان به کمک و همراهی نیاز دارد. آنها زمان می‌خواهند هر چند با همین شرایط هم اگر مسائل داوری نبود، همین حالا هم شرایط به مراتب بهتری داشتند. تیم جوان شده است. اگر این نفرات در تیمی مثل نفت بودند به آنها دو سال فرصت می‌دادند ولی در پرسپولیس این امکان وجود ندارد. من امیدوارم در بازی‌های بعدی توپ‌ها توی دروازه برود. الان فشار روحی و روانی و همچنین ترس از اشتباهات داوری خود جزو عامل بازدارنده است.

فاطمی مقدم در پایان درباره وضعیت تیم امید پرسپولیس هم تصرح کرد: ما هم تیم خوبی داریم. بدشانس نبودیم تعداد پیروزی‌هایمان الان روی عدد 3 بود ولی بچه‌ها در نیمه دوم مشکل دارند و تقصیر کسی هم نیست. ما خیلی دیر شروع کردیم و بدنسازی لازم انجام نشد و حتی تا یک روز مانده به مسابقه، در حال تست گرفتن از نفرات بودیم، اما این تیم و نفراتش آینده روشنی دارند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان