امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیش بازی منچسترسیتی- چلسی

قهرمان و نایب قهرمان فصل قبل لیگ برتر، خیلی زود و در هفته دوم باید مقابل هم قرار بگیرند.‏

پیش بازی منچسترسیتی- چلسی 1

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم نه تنها در هفته اول نتایج متفاوتی کسب کردند، بلکه وضعیت خارج از ‏زمین هم برای آنها در یک هفته اخیر متفاوت بود و این می تواند روی عملکرد آنها در دیدار امروز هم ‏تاثیرگذار باشد.‏

منچسترسیتی
در بین مدعیان قهرمانی، منچسترسیتی در هفته اول بهترین نتیجه را گرفت و توانست وست بروم با نتیجه ‏‏3-0 شکست بدهند. در آن دیدار یحیی توره دو گل زد و ونسان کمپانی هم دیگر گل سیتی را وارد دروازه ‏حریف کرد.‏

در دیدار هفته گذشته، سرخیو آگوئرو به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت و هنوز هم به طور 100 ‏درصد آماده نیست. گائل کلیشی، فابین دلف و فرناندو هم به دلیل مصدومیت شرایط بازی را ندارند. ‏
سیتی در 9 دیدار اخیرش در لیگ برتر مقابل چلسی، تنها 3 پیروزی کسب کرده و امیدوار است که بتوانند ‏در دیدار امروز، این رکورد را بهبود ببخشند.‏

چلسی
آبی های لندن در هفته اول مقابل سوانسی با تساوی 2-2 متوقف شدند و در پایان این دیدار بود که ژوزه ‏مورینیو با انتقاد از کادر پزشکی تیمش، جنجال زیادی ایجاد کرد. آقای خاص معتقد بود که کادر پزشکی ‏برای مداواری ادن هازارد نباید به زمین می رفت و آنها را مبتدی توصیف کرد.‏

البته او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی اعلام کرد که رابطه خوبی با کادر پزشکی باشگاه چلسی ‏دارد؛ هرچند این به معنای حضور جام فیرن و اوا کارنیرو روی نیمکت چلسی در دیدار امروز نیست.‏‎ 
‎ با توجه به اخراج تیبو کورتوا در دیدار مقابل سوانسی، آسمیر بگوویچ در دیدار امروز در ترکیب چلسی ‏قرار خواهد گرفت اما حضور اسکار که در دیدار قبلی آسیب دیده، هنوز قطعی نیست.‏
پاسخ
آگهی
ان شالاه من سيتى برندس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تبریک کنایه آمیز پدر هالند به منچسترسیتی (عکس)
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  کلودیو براوو در آستانه ترک منچسترسیتی به مقصد لالیگا
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی
  چلسی نباید این بازیکن را از دست بدهد(عکس)
  تری: پدرم گفت حق نداری با چلسی قرارداد امضا کنی
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  جورجینیو: لمپارد دلیل ماندن من در چلسی بود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان