امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دو عروسک همزاد روح زده:آنابل و چاکی|18+

سلـآم :ag54: 

خوب فک کنمـ از این جور خبراوداستانا خوشتون بیاد

دو عروسک همزادهم و روح زده به اسم انابل و چاکی معرفی میکنم((:

........................

چــــاکی:

دو عروسک همزاد روح زده:آنابل و چاکی|18+ 1

سمت راست عروسک واقعی و سمت چپ تصویر سینمایی از عروسک میباشد

اسم عروسک چاک میباشد
در سال 1902 در شرق فلوریدا آمریکا ، رابرت عروسکی در زمان خود زیبا را پیدا میکند و با خود آن را به خانه میبرد و خیلی زود به آن وابسته و به زودی از کار خود پشیمان میشود....
پدر و مادر رابرت او را چندین با هنگام صحبت کردن با عروسکمیبینند وضعیت عادی پیش میرود تا زمانی که رابرت دیگر با دوستان خود قطع رایطه میکند و بسیار منزوی میشود دیگر مثال قبل خندان و شیطان نبوده .
پدر و مادر وی نگران رابرت شده و وی را زیر نظر میگیرند .
رابرت تمام روز مشغول صحبت کردن با عروسک است . مادر وی عروسک را هنگام خواب گرفته و بالای کمد لباس ها میگذارد اما ..... صبح با صدای رابرت از خواب بیدار میشود و با کمال تعجب رابرت را در حال صحبت کردن با عروسک میبیند .... عروسکی که رابرت به هیچ عنوان امکان دسترسی به آن نداشت است ... چند وقتی میگذرد هر دفعه عروسک را از رابرت قایم میکنند و دوباره عروسک را در دستان کودکانه و معصوم وی پیدا میکنند .
کمی میگذرد و اتفاق عجیبی می افتد ...
روزی مادر پسرک در حال گوش دادن به صحبت های رابرت و عروسک بوده و صدای کلفت و زیری را میشنود در را باز میکند و گمان میکند که پسرش مثل همیشه در حال صحبت با خود بوده ....!! اما اشتباه میکند و چیز وحشتناکی در حال جریان است . چند روز بعد مادر که از گوشه گیر شدن پسرش ناراحت بوده عروسک را به انباری برده و در ان را قفل میکند ... بعد از چند ساعت باز صدای پسرش را میشنود که در حال صحبت کردن است ... مو به تنش سیخ میشود ، رابرت را میبیند که عروسک رابغل کرده و با زبانی عجیب در حال سخن گفتن با عروسک است ....
عروسک در انباری بوده !! در قفل بوده !!! چگونه اکنون در بغل پسرش است ؟؟!!!
از رابرت درباره ی این موضوع سوال میکند ولی رابرت پاسخی ندارد...
پس از آن شاهد موارد عجیبتری شدند که همسایهها قسم میخوردند هنگامی که کسی خانه نبوده عروسک را بارها دیدهاند که پشت پنجرههای اتاق ایستاده است. بعدها خود خانواده یوجین ( خانواده ی رابرت ) چندین بار صدای خندههایی مرموز را از عروسک شنیدند و همچنین در لحظاتی بسیار کوتاه شاهد بودند عروسک در خانه راه میرفته.

در یکی از شبها پدر و مادر رابرت صدای جیغ او و شکستن شیشه های خانه را میشنوند و به سرعت به اتاقش میروند، در حالی که مبلمان اتاق به هم ریخته و رابرت از ترس صورتش برانگیخته بود، از او میپرسند چه اتفاقی افتاد، رابرت پاسخ میدهد: کار عروسکم بود.
یک روز خانواده ی یوجین مهمانی گرفته بودند یکی از فامیلهای پدر رابرت که فردی مذهبی بود نیز به این مهمانی دعوت شده بود ولی عروسک رابرت اصلا از آمدن آن فرد به داخل خانه خوشحال نبود ، پس از آن میهمانهای خانوادهٔ یوجین قسم میخوردند احساسات چهره و چشمان این عروسک تغییر میکرده.

رابرت بعد ها اعلام کرد که این عروسک را از یک خدمتکار باهامایی که ادعا داشته جادوی سیاه بلد است گرفته ...
رابرت در سال ۱۹۷۴ در گذشت اما عروسک او در زیرزمین خانه ماند و خانه مجدداً به خانواده دیگری که یک دختر ۱۰ ساله داشتند فروخته شد. چندی نگذشت که دخترک شبها با جیغ و فریاد بیدار میشد و مدعی بود که عروسکی در خانه به دنبال اوست و گفته قصد کشتنش را دارد. این زن حتی هنوز در مصاحبههای خود میگوید هنوز باور دارم که این عروسک به دنبال من است. در اکتبر همان سال عروسک به موزه قدیمی اداره پست و خانه آداب و رسوم (کی غرب، فلوریدا) فرستاده شد. که کارمندان موزه هم پس از آن ادعاهای عجیبی در مورد این عروسک کردهاند. این عروسک بعدها به نام خود رابرت معروف شد.
امروزه عروسک رابرت در این موزه در یک کمد شیشهای نگهداری میشود که کنار آن نوشته شده "به هیچ وجه لمس نشود" و در حالی که عکسبرداری در موزه برای عموم آزاد است: تابلوی دیگری در کنار این عروسک است که نوشته شده: "هشدار، طبق باور قدیمی ابتدا قبل از عکاسی باید مودبانه از عروسک اجازه گرفته شود، اگر سرش را تکان داد اکیداً عکس نگیرید، عواقب بدی دارد."

...........................

آنابـــل:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک

برید به این لینک (: و درباره ی انابل  بخونید(:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Shaparak24 ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، omidkaqaz ، Spell † ، Apathetic ، sober ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، Son of anarchy ، Faust ، мoвιɴα т ، Cigarettes.at.daybreak ، FARID.SHOMPET ، Roxanna ، 8zahra1 ، DAZZLING BOY ، mr.destiny ، sina.mo ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، *!hasti!* ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، eɴιɢмαтιc ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، mahdi.ir ، mahsa._.abd ، чернаяЛуна ، دریای بی موج ، CiBHaWpH ، mobin@ ، تینا45 ، funny girl... ، حسن CR7 ، Teen ager ، نیلوفر 2000 ، n.leito ، ⍣Raha⍣ ، @پوریا@ ، mnhh ، -Demoniac- ، sa.sa79 ، •SAYDA•
آگهی
واووو O_O

مو سیخ کن بود :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، L²evi ، FARID.SHOMPET ، DAZZLING BOY ، -Demoniac-
(10-08-2015، 0:49)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واووو O_O

مو سیخ کن بود :|

اگه تنهام بخونی بدتر
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، DAZZLING BOY ، omidkaqaz
لحظات خوشی را برایتان آرزومندم....
(به وسط تصویر 30 ثانیه نگاه کن)

245

@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
мøяνα.għ
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ʜᴇαʀᴛℓᴇss

..

[ ᴇvɪʟ ]

..
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Spell † ، Son of anarchy ، Faust ، мoвιɴα т
بی کیفیت P: 

ن خـوبه :| 

فقط |: حوصلم نمیگیره 40 خط داستان بخونم ._.
صپاث .-. 
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
وآهــآي چ بـآحـآل ._.

از اين عروسكــآ ^__^
Cats are answer to everything                           

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، FARID.SHOMPET ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، -Demoniac-
آگهی
(11-08-2015، 22:05)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وآهــآي چ بـآحـآل ._.

از اين عروسكــآ ^__^

عارفه جان؟  Confused
دیوانست این یکی دیگه! 

-------------------------------------------------

میگما نمیشه از این چیزا نذارید؟  Big Grin من خوندم ولی الان دچار توهم شدم! 
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، DAZZLING BOY ، -Demoniac-
(14-08-2015، 1:16)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگما نمیشه از این چیزا نذارید؟  Big Grin من خوندم ولی الان دچار توهم شدم! 

همین توهماش خوبه دیه 25r30

من میخونم توهم میزنم 245
-----
اون دفه تا یه هفته تو خونه تنها بودم هی رمان ترسناک میخوندم 
چار چشمی وسایلای خونه رو دید میزدم

متاسفانه ادم نمیشم :ag54:

اون دفه سر این ماجراها تو پ.خ دعوا کردیم فرید :moi: :4chs:
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، DAZZLING BOY ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Son of anarchy ، -Demoniac-
عروسک انایبل فیلمشم اومده ... the conjuring !
فقط سه شب نتونستم بخوابم ._.
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، DAZZLING BOY
اه ای کاش نمی خوندم
حالا من تنها با چنتا عروسک پشت سرم
اییی

پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پدری که فرزندش را عروسک دید و مثله کرد
  این دو دختر شبیه به عروسک شدند! +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان