امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر امام بود کسی جرأت ساخت چنین برج و بارویی نداشت..

ولی خداييش بعضی ها باور دارن امام هست
دوستی داشتم باباش از روحانیون قم بود تو مدرسه معلم دینی داشت توضیح در مورد امام ها میداد میگفت آخرین اما حضرت مهدی هست بعد پسره بلند شد با جدیت گفت پس امام خمینی چی???:
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Black_Man
آگهی
برو بابا

زشته بخدا

یعنی چی 13 امامش کردین

? WHAT YOU KNOW ABOUT LOVE

? WHAT YOU KNOW ABOUT LIFE

? WHAT YOU KNOW ABOUT BLOOD
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.world8
ی زمانی امضا من  این بود!
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

بعضیا 14تا امام و 16 معصوم دارن عزیزم!13چیه

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

اگر امام بود کسی جرأت ساخت چنین برج و بارویی نداشت.. 3

پاسخ
 سپاس شده توسط ☮ VENOM VΛDΞR ☮
(22-07-2015، 20:38)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2015، 18:41)مهران004 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله ایشون کاری کردنند که میلیون ها نفر هم تلاش کنه بازم نمیتونند این طور یک کشور رو خراب کنند.
پس فک میکنید چرا تو این همه کشور فقط ماییم که 30 ساله تو تحریم و بد بختی هستیم؟
فک میکنید چرا باید یک ادامس موزی 500تومان و یا بیش تر هم باشه .
این کار هارا هیچکس نمیتواند بکند.

نگران نباش دلاور آذری الان دیگه توافق شده از یک عمر بدبختی و عدم امنیت و نبود غذا و نبود نون و آب و همه چی چون همه چیز مربو ط به تحریم هاست نجات پیدا کردیم

من نگرانم چون تو این کشور زندگی میکنم .دوم اینکه هیچوقت حتی اگر تحریم ها برداشته بشه(که هنوز نشده)
هیچوقت دلار قیمتش به 700 تومان نمیرسه چون دولت تو هر دلار دو هزار و خورده ای ضرر بده میدونی
چقدر میشه پس  دولت قیمت هارو پایین نمیاره .بله یکم میاد پایین اما نه بیش تر.
بییان الکی به این جور چیز ها خوش نشیم.
[b]قویماروخ آل جونشین رنگی سولا***قورخولوخ یوردوموزا کولگه سالا Cool
[/b]

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، L²evi
اسطوره سازی و بت درست کردن از ویژگی های بارز ملت ایران است...

حالا می خواد شاه باشه برای بعضی ها یا رهبریه یک انقلاب برای بعضی های دیگه!

(21-07-2015، 16:18)خسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا اين جارو برا كوري چشم دشمنان و امثال اون ها اينقدر زيبا ساختن
دوما دليل اين زيبايي اينه كه امام {ره} برا ما اهميت دارند وگرنه قبرهاي رضا خان و خيلي قبر هاي ديگه كه در ايران هستن هم سگم نمياد ازش ديدار كنه
سوما خيلي ها از بارگاه امام ديدار مي كنند و نياز به رسيدگي و جايي براي استراحتگاه دارند پس نمي شه كه هيچي نذارن و يه ديوار خالي برا مرقدشون بزارن!
يعني قبر ايشون نبايد با قبر يه آدمي مثل رضا خان يا امثال اين آقا فرق داشته باشه؟؟؟؟؟

[b]برا كوري چشم دشمنا اين كارا لازمه و اونا بدونن كه ما هنوز امام رو دوست داريم!!![/b]

من فقط به بخشی که در مورد رضا خان گفتی پاسخ میدم:
پس از فروپاشی شوروی و استقلال جمهوری های شوروی و ایجاد کشور روسیه هیچکس به آرامگاه رهبرای حزب کمونیست دست نزد. حتی نماد های اون دوران رو هم حفظ کردن.
ولی می دونی چه اتفاقی برای قبر رضا خان افتاد؟ کلا با بولدوزر و بیل و کلنگ خرابش کردن! برای گرتن انتقام! برای تعصب! بدون توجه به ارزش تاریخی و نمادین اون قبر و آرامگاه!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، sober ، Mr.Unnamed ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، Black_Man ، # αпGεʟ ، چه گوارا ، eNorto
(15-08-2015، 14:50)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسطوره سازی و بت درست کردن از ویژگی های بارز ملت ایران است...

حالا می خواد شاه باشه برای بعضی ها یا رهبریه یک انقلاب برای بعضی های دیگه!

(21-07-2015، 16:18)خسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا اين جارو برا كوري چشم دشمنان و امثال اون ها اينقدر زيبا ساختن
دوما دليل اين زيبايي اينه كه امام {ره} برا ما اهميت دارند وگرنه قبرهاي رضا خان و خيلي قبر هاي ديگه كه در ايران هستن هم سگم نمياد ازش ديدار كنه
سوما خيلي ها از بارگاه امام ديدار مي كنند و نياز به رسيدگي و جايي براي استراحتگاه دارند پس نمي شه كه هيچي نذارن و يه ديوار خالي برا مرقدشون بزارن!
يعني قبر ايشون نبايد با قبر يه آدمي مثل رضا خان يا امثال اين آقا فرق داشته باشه؟؟؟؟؟

[b]برا كوري چشم دشمنا اين كارا لازمه و اونا بدونن كه ما هنوز امام رو دوست داريم!!![/b]

من فقط به بخشی که در مورد رضا خان گفتی پاسخ میدم:
پس از فروپاشی شوروی و استقلال جمهوری های شوروی و ایجاد کشور روسیه هیچکس به آرامگاه رهبرای حزب کمونیست دست نزد. حتی نماد های اون دوران رو هم حفظ کردن.
ولی می دونی چه اتفاقی برای قبر رضا خان افتاد؟ کلا با بولدوزر و بیل و کلنگ خرابش کردن! برای گرتن انتقام! برای تعصب! بدون توجه به ارزش تاریخی و نمادین اون قبر و آرامگاه!

اى كاش بدوني توي اون قبر چه خبره! Sleepy Sleepy

(23-07-2015، 7:26)Mr.world8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خداييش بعضی ها باور دارن امام هست
دوستی داشتم باباش از روحانیون قم بود تو مدرسه معلم دینی داشت توضیح در مورد امام ها میداد میگفت آخرین اما حضرت مهدی هست بعد پسره بلند شد با جدیت گفت پس امام خمینی چی???:

منم قبول دارم كه نبايد ايشون رو جزء دوازده امام خطاب كرد ولي بايد به عنوان يك رهبر و يك اسطوره انقلاب يادش را براي هميشه نگه داشت
كاري به اون هايي ندارم كه ايشون رو امام سيزدهم مي دانند . خدا هدايتشان كند.
ولي ايشون هزار برابر از يك آدم عادي بالاتر بودند و البته خودشون هيچ ادعايي نداشتند و مي گفتند من خدمتگذار شما هستم
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
آگهی
هــه کاش به جای اینکه این همه خرج حرم کنن کمک مردم میکردن خیلیا هستن که به نون شبشون محتاجن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Mr.Unnamed ، FARID.SHOMPET ، # αпGεʟ
نکته جالب اینکه من چند ماه قبل به یک مکان زیارتی رفتم و وقتی فهرست کتاب دعاش رو باز کردم دیدم یه جا زده اذن دخول به حرم حضرت امام خمینی ره و یکی دیگش هم زیارتش بود، فکر کردم اشتباه شده،صفحه رو آوردم دعا بود واقعا.
بگذریم از پسوندو پیشوندها و فرستادن صلوات بعد از اسمشون که اغلب برای14معصوم عنوان نمیشه وبا پذیرفتن اینکه ایشون یک رهبر واقعاااا بزرگ بودن....دیگه فکر کنم بس باشه این کارا...من خودم بعد اون جایی رفتم دیگه ادعیه نخوندم و نخواهم خوند و اگر بخونم فقط آنهایی هست که از ائمه نقل شده سند داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Unnamed
هر ارمانی دیر یا زود منحرف می شود و هیچ خواسته ثابتی وجود ندارد

زمانی بود که مذاکره با امریکا و دیدار وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی با وزیر امور خارجه ایالات متحده یک امر غیرممکن بود و سخت محکوم میشد
دولت بازرگان به خاطر مذاکره با امریکا برای ادامه همکاری ها سرنگون شد و سفارت امریکا مورد حمله قرار گرفت
اما الان وزرای خارجه دو کشور هفته چندین بار با هم گفتگو می کردند و دو دولت با هم مذاکرات فشرده ای انجام دادند

هیچ ارمان ثابتی نداریم و خود ما انسان ها هم هیچ وقت نمی توانیم پایبند ارمانی ثابت باشیم
زمانی به شدت مذهبی هستیم و زمانی می رسد به ایین و رسم بی دینی را انتخاب می کنیم
زمانی خداناباور بودیم ولی حال ایمان به خدا داریم .

این وضع در عالم سیاست شدید تر و پیچیده تر است
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، oprah vinfrey ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science بیست سخن از امام رضا (ع)
  نظر امام علی راجع به عمر ابن خطاب
  بیست سخن از امام حسن (ع)
  بیست سخن از امام صادق (ع)
Star بیست سخن از امام حسین (ع)
Star2 بیست سخن از امام علی (ع)
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
  مناجات با امام زمان (عج)
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
  عکس های مذهبی از حرم امام رضا در مشهد مقدس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان