نظرسنجی: کدوم مدل؟
این نظرسنجی بسته شده است.
سونی
13.24%
9 13.24%
اسکای
0%
0 0%
اپل
29.41%
20 29.41%
سامسونگ
33.82%
23 33.82%
هوآوی
7.35%
5 7.35%
اچ تی سی
14.71%
10 14.71%
نوکیا
0%
0 0%
سونی اریکسون
1.47%
1 1.47%
در کل 68 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدوم موبایلو دوس داری؟

(09-08-2015، 15:53)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 15:02)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینم کسی آیفون 6 رو که 3 میلیون و 500 هزار تونه رو تحویل نمیگیره!!!!!!!!

مطمئنی قیمتش اینه

اره مطمئنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
کدوم موبایلو دوس داری؟ 2

آگهی
(09-08-2015، 15:57)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 15:53)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 15:02)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنی قیمتش اینه

اره مطمئنم

ولی من مطمئن نیستم Big Grin

پیش ما دو تومنه
(09-08-2015، 15:58)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 15:57)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنی قیمتش اینه

اره مطمئنم

ولی من مطمئن نیستم Big Grin

پیش ما دو تومنه

اونوقت پیش شما کجاس؟اصن کدوم مدلشه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
کدوم موبایلو دوس داری؟ 2

من طرف داره سامم

(09-08-2015، 15:00)Amir0800 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوب معلومه اپل اس 6

اپل اس نداره احمق اسم اونی که تو میگی ایفون سیکسه 

ازگل تو هنوز اسمشو بلد نیستی بعد ایفون داری؟؟؟

ناموسا دارم از خنده میمیرم 

همه سیگار و ناس میزنن تو شاس میزنی خوشگل

دمت گرم خندوندیم

(09-08-2015، 17:40)8zahra1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من طرف داره سامم

من دیروز قیمت کردم دومیلیون و شصد
 سپاس شده توسط یلدا930 ، DAZZLING BOY
حواسم نبود ایفون 6 Big Grin
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

آگهی
آقا شمام اینجوری شدین؟من الان نمیتونم لیست دوستای خودمو با بقیرو ببینم.چرا؟
✘ JOKER ✘
کدوم موبایلو دوس داری؟ 2

هوآوی Angel
کاش همه می فهمیدن...
دل بستن به کلاغی که دل دارد،
بهتر از دل بستن به طاووسیست که
تنـــــــــــها زیـــــــــــــــــــــــــــبایی دارد . . .
کدوم موبایلو دوس داری؟ 2
همین گوشی خودمو سونی زد3
ببین خواهرم....
اوسکوله عشق لَـش
به نفعته ازاین بیشتر ندی کش که تش
میــ ـرینم بهت جوری که بشه سرتیتره خبر
جوری که جرعت نکنه جوگیر شه طرف !
اچ تی سی816
موبایل خودمونو باهیچی عوض نمیکنم
اره داداش
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان