امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلایل خودکشی برخی از بازیگران کره ی جنوبی+عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلایل خودکشی برخی از بازیگران کره ی جنوبی+عکس 1
لی یون جو بازیگر 24 ساله که شما همه آنرا در فیلم ققنوس –تائه گوگ-برادر جنگ و نامه ی اسکارلت دیده اید در 22 فوریه 2005 خود را در راه روی خانه اش دار زد .همه ی اطرافیانش میگفتند که او از افسردگی شدید رنج میبرده .ولی عده ای نیز میگفتند که چون او یک بازی کاملا لخت در فیلم نامه ی اسکارلت داشته و صحنه های ناجور در این فیلم بوده همه ی طرفداراش و همچنین خانواده اش از او دست کشیدند و به او انتقاد کردن انقدر این برایش سخت بود که دست به همچین کاری زد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جونگ دا بن بازیگر 26 ساله فیلمهایی چون گربه ای زیر شیروانی و و طنزهای تلویزیونی 3 بدون توقف در 10 فوریه 2007 در حمام خانه ی دوست پسرش در حالیکه حوله به دور گردنش پیچیده شده بود مرده پیدا شد .در وبلاگ آنلاین او نشان داده شده که او از افسردگی رنج میبرده.
چویی جین سیل بازیگر 39 ساله توسط مادرش مرده پیدا شد در حالیکه یک نوار پلاستیکی به دور گردن وی پیچیده شده بود در سال 2008 چندی پس از مرگ آن جائه هوان این اتفاق رخ داد.همه معتقد اند که وی به دلیل جدایی از همسر سابقش که یکی بازیکن بیسبال بوده و از آن زمان به این سمت از افسردگی رنج میبرده و همچنین تحت تاثیر مرگ آن جائه هوان یوده اقدام به خودکشی کرده .

جانگ جا یئون مدل و بازیگر 29 ساله که با فیلم پسران برتر از گل تازه در شرف مشهوریت بود در حالی که خود را دار زده بود مرده در خانه ی خود در 7 مارس 2009 پیدا شد.مثل اینکه او مجبور بوده در این راه رابطه ی جنسی با افراد بالا رتبه و روزنامه نگاران داشته باشه(یه جور سوء استفاده ی جنسی که مثلا به جاهای بالاتر برسه).و یک نامه ی 12صفحه ای از وی ارئه داده شد که این رو تایید میکرد.دادستان حکم به تحقیق 4 ماهه اعلام کرد ولی در آخر متهم پیدا نشد و فقط عوامل سابق اش متهم شده اند.

جانگ جا یون یکی از بازیگران سریال پسران مثل گل روز هفتم مارس در اتاقش خود کشی کرده است.پلیس روی بدن وی اثری از کشمکش پیدا نکرده و به دلیل خواست خانواده اش کالبد شکافی بر روی او انجام نمی شود.گفته شده که وی خودش را در اپارتمانش دار زده است.خواهر بزرگترش روز هفتم مارس جسد او را پیدا کرده و گفته که جانگ از افسردگی رنج می برد و قبل از خودکشی اش مدت زیادی را در اتاقش مح***** مانده بوده است.ده سال پیش جانگ والدینش را در یک حادثه رانندگی از دست داده و ان موقع در دبیرستان تحصیل میکرده است و این اتفاق منجر به افسردگی وی شده است .از ان موقع با خواهر بزرگترش زندگی میکرده است.

طبق گفته دست اندرکاران سریال پسران مثل گل ،جانگ که نقش "سانی" را بازی میکرد همیشه خندان و شاد بوئده و برای بازی انگیزه زیادی داشته است.نمیتوان باور کرد که خودکشی کرده باشد.

در یک اقدام خیلی عجیب مدیر قبللی جانگ جا یون سندی مخفی را مبنی بر خودکشی وی رو کرده است و گفته که این سند را خود جانگ جا یون به

وی داده .هم چنین وی فاش کرد که دلیل خودکشی وی افسردگی نبوده بلکه یک توطئه مخفی بوده است.

ظاهرا جانگ یک سند 12صفحه ای به مدیرقبلیش داده که هفت روز قبل از خودکشی اش بوده است.طبق گفته های مدیر وی ،جانگ از او خواسته که در اینده به هرقیمتی که شده در صورت بروز اتفاقی برای وی،این سند را به خانواده اش بدهد.این منبع جدید اعلام کرد که به دایره بازپرسی پلیسی که مرگ جانگ جا را به دلیل افسردگی وی اعلام کرده مشکوک است.

وی گفت برای نشان دادن این مدارک از خانواده وی کسب اجازه کرد و فقط اولین صفحه را به رسانه ها نشان د اده است.جانگ نوشته:"من فقط یه بازیگر ضعیفم که تازه شروع به کار کردم چقدر دلم میخواد از این همه درد و غصه فرار کنم.

او امضا و اثر انگشتش را در اخر این سند گذاشته ست.البته هنوز معلوم نیست منظور وی از "درد و غصه" چه بوده است.

بعد از انتشار این سند بسیاری از شهروندان کره ای ،تصور میکنن دلیل مرگ وی شرکت سازنده سریال پسران مثل گل است.بعلاوه مدیر وی در وب سایتش نوشته که خود کشی جانگ به یک نفر انسان مربوط است ،اگرچه هویت وی را فاش نکرده است.

مدیر وی در وب سایتش نوشته :"جانگ جا یون به من اعتماد کرد تا حقیقت را برملا کنم.اگرچه هنوز نمیتوانم دلیل اصلی را فاش کنم اما جانگ تنها کسی نیست که در معرض خطر بود.امیدوارم این سند حقیقت را فاش کند."

شوک مرگ جانگ جا یونگ همچنان برای دست اندرکاران این سریال ادامه دارد.عده ای دلیل خودکشی او را بحثی که با مدیر تولید سریال بر سر به زمان پخش رسیدن سریال داشته ربط داده اند .

اما دوستان نزدیک او میگویند جانگ از مدتها قبل افسردگی داشته است
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، baran.tarane ، Nazanin501 ، 2ne2 ، سوچلا ، savosh_number8 ، امیر2 ، ღdorsaღ ، ps3000 ، آرمان*** ، Apathetic ، šhεïdα ، banoye qam ، SHERMION ، naghmeh.dorani ، bi kas ، hamed_Jon ، parmida.a ، PROOSHAT ، leilajoon♥♥ ، Mason ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، -Edgar ، *pariya ، ♥maral♥ ، لی مین هو 2 ، نازنین* ، جونگ کیونگ هو ، نفس هستم ، Mahish ، ahed ، spent † ، pink apple ، sara mehrani ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، rezaak ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، گل سا2 ، ♥Roksana♥ ، هیون جونگ ، ALI REZA J ، Sara2014 ، First Star ، اونی ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، MS.angel ، ✓SHINE AGAIN✓ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، ѕтяong
آگهی
این موضوع ها برای این گذاشته نشده که شما با آخی یا اینکه این مشکوک میزنه یا منم یه روزی خودکشی میکنم نظر خودتونو بدین لطفا از دادن پست های بی ربط خودداری کنید
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78 ، parmida.a ، *pariya ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، ‌ss 501 ، S H A Y A N
چون واقعا فکر کردن سریال واقعیه به عشقشون نرسیدن خود کوشی کردن
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، ‌ss 501 ، ♥ فرشته 87♥
عشق چه کاراکه باآدم نمییکنهExclamationIdeaHuh
بماندکه ایناهم ی ذره بی جنبه بودنSleepyUndecided
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلایل خودکشی برخی از بازیگران کره ی جنوبی+عکس 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط ‌ss 501
از همه جالب تر اینه که همشون با بستن یه چیز به گردنشون خود کشی کردن :\
پاسخ
 سپاس شده توسط ‌ss 501
چقدر افسردگی.....دلم واس اخری سوخت اخه توفیلم پسران برتر از گل همش شاد بود
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
آگهی
شاید به عشقش نرسیده خودکوشی کردد؟؟؟؟ Huh
زندگی زیباست Heart

بیاید خرابش نکنیم و فقط زندگی کنیم Blush
پاسخ
چقد بازیگرای کره ای خسته ان!! منم برم خودکشی
پاسخ
چقدربد تاحالا این تاپیکو نخونده بودم سپاس Heart

پاسخ
اِاِاِ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  | بهترین فیلم‌های سینمای کُره‌جنوبی: متفاوت و جذاب |
  بیوگرافی تمام بازیگران سریال افسانه جومونگ
  عکس های بازیگران سریال دختر امپراطور
  پولدارترین بازیگران زن کره
Shocked عکس بازیگران زیبای زن کره ای
  اینستاگرام بازیگران کره ای «آپ میشه‍»
  عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی)
Heart بیوگرافی بازیگران سریال پسران برتر از گل♥♥♥
  عکس های بازیگران سریال پسران فراتر از گل
  چند تا عکس از بازیگران خمیری سریال دونگی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان