امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عده ای به خاطر به خطر افتادن گرین کارت آمریکایشان حاضر به همکاری در "فیلسوف های احمق"

عده ای به خاطر به خطر افتادن گرین کارت آمریکایشان حاضر به همکاری در "فیلسوف های احمق" 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سینماخبر
، ثنا صادقی نویسنده ی فیلمنامه "فیلسوف های احمق"  گفت: طرح فیلسوف های احمق" از سعید چاری بود و با توجه به اینکه من همیشه با تماشای فیلم های توهین آمیز ناراحت می شدم از چنین طرحی استقبال کردم و باید بگویم که بارها فیلمنامه این اثر را بازنویسی کردیم.

وی افزود: با توجه به اینکه فیلمهای توهین آمیز دیگری ساخته و دیگر اینکه اتفاقات سیاسی مختلفی روی داد بارها و بارها فیلمنامه را بازنویسی کردیم. حدود دو سالی است که مشغول نگارش و بازنویسی فیلمنامه فیلسوف های احمق هستیم و اتفاقات ا خیر که مبنی بر توافق و مذاکرات هسته ای است نیز باعث شده توجه دیگری به فیلمنامه داشته باشیم که به مذاکرات شعب ابیطالب نیز گره می خورد.

ما این قسمت مذاکرات هسته ای را یا به طور کامل حذف می کنیم یا چند سکانسی را به فیلمنامه اضافه میکنیم.

صادقی عنوان کرد: این فیلمنامه اولی همکاری من با سعید چاری نیست و باید بگویم که همکاری های مختلف با او باعث شده ذهنیت من با او نزدیک باشد و به طور کامل با هم تعامل داشته باشیم.

این نویسنده ادامه داد: بازیگرهای انتخاب شده برای "فیلسوف های  احمق" بازیگران خوب و جدی هستند که کمک می کنند کار یک فیلم کمدی صرف نباشد و بتوانیم حرفهای جدی خود را در قالب شوخی بیان کنیم.

این را هم باید بگویم که چنین پروژه هایی باید دلی باشند و این نکته در این فیلم رعایت شده است.

صادقی تصریح کرد: من همیشه با تماشای فیلم های توهین آمیزی مثل "آرگو" و "سیصد" ناراحت می شدم و به همین دلیل فیلمنامه این اثر را از ته دلم نوشتم.

به واقع باید بگویم چنین پروژه هایی را کسانی انجام می دهند که اعتقاد داشته باشند. در جریان انجام این کار عده ای به دلایل مختلف مثل تفاوت دیدگاه ها یا ترس از به خطر افتادن گرین کارت آمریکا با ما حاضر به همکاری نشدند اما همه عوامل این فیلم از عمق وجودشان به این مسائل اعتقاد داشتند.

صادقی خاطر نشان کرد: در نگارش این کار یک سری از شخصیت ها وجود داشتند که فارغ از مسائل سیاسی، من به انگیزه های آنها توجه کردم برای مثال انگیزه های شارون و نتانیاهو و یا افرادی که در داخل به نوعی گرایش به غربی ها داشتند. برای من مهم بود و سعی کردم زیاد به بعد سیاسی آنها توجهی نداشته باشم.

منبع:ميزان
پاسخ
آگهی
مررررررسی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیلم Mortal Kombat به‌خاطر شیوع کرونا تا مدت نامعلومی با تاخیر مواجه شد
  جیک جلنهال و دنی ویلنوو دوباره با یکدیگر در سریال The Son همکاری می‌کنند
  واکین فینیکس در همکاری دوباره با ریدلی اسکات نقش ناپلئون را بازی می‌کند
  گل گدوت و پتی جنکینز در فیلم جدید Cleopatra دوباره با یکدیگر همکاری می‌‌کنند
Sad Cineworld به خاطر تاخیر فیلم No Time to Die تمام سینماهای خود را تعطیل می‌کند
  تاخیر در پخش سریال «ایلدا» به خاطر کم گذاشتن از طرف هیچ کس نبود!
  کارت عروسی بازیگران
  جیک جیلنهال از همکاری دوباره با دنی ویلنوو خبر داد
  افزایش احتمال عقب افتادن تاریخ اکران همه فیلم های دنیای سینمایی مارول توسط دیزنی
  گای ریچی و جیسون استاتهام در فیلم Five Eyes دوباره با یکدیگر همکاری می‌کنند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان