امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماجرای بغ بغو گفتن امیر تتلو چیست ؟ :|||

شاید این روزها ( مرداد 94 ) کاریکاتور هایی ببینید با عنوان امیر تتلو و بغ بغو که در سایت های خبری منتشر می شود . ولی ماجرا چیست ؟

ماجرا از آنجا شروع شد که امیر تتلو یک موزیک ویدیو برای انرژی هسته ای ساخت و این موضوع ابعاد و حاشیه جهانی پیدا کرد .

ماجرای بغ بغو گفتن امیر تتلو چیست ؟ :||| 1

بعد از آن سایت های موسیقی امیر تتلو را با شجریان مقایسه کردند و بعد هم جریان بغ بغو پیش آمد . اینستاگرام امیر تتو خود ماجرا را شرح می دهد .

پست اول در واکنش به مقایسه با شجریان :

ايشون اسمشون روشونه "استاد شجريان" و واقعا تو سبك خودشون استادن و جاهايى كه ميخونن رو حتى من فكرشم نميتونم بكنم ولى اولا اين مقايسه اصلا درست نيست و سبكامون باهم خيلى فرق داره و من فكر ميكنم تنها دليله اين نوع مقايسه اين باشه كه به لطف و ياريه "پروردگار" من هم تو سبك خودم استادم چون خودم ساختمش اصلا و بود و نبود ايشون هيچ دخل و خرجى با موسيقيه من نداره و از خدا ميخوام كه هميشه باشن و سالم و موفق !!! دوما بازم منو آقاى شجريان هيچ ربطى به هم نداريم مثل اين ميمونه كه بگين مثلا خسرو حيدرى اومد جاى حميد سوريان رو گرفت !! چه ربطى داره ؟!؟ خسرو اصلا فوتباليسته و حميد كشتى گير !! اينه كه ميگم جاى اين حرفا پست قبليمو تو روزنامه هاتون بنويسين لطفا مرسى !

و پست دوم درباره ماجرای بغ بغو :

اين "بغ بغو" خاطرات بچگيمونه دهه شصتيا يادشونه تو مدرسه يهو يكى يه فحشى ميداد و ميگفت هركى نگه بغ بغو ، بعد همه مجبور ميشدن بگن و يه همصداييه جالبى ميشد بين بچه ها و كلى ميخنديديم ، به همين يه بغبغو ساده ميخنديديم ، مگه بده ؟!؟!! در ضمن يه ترفند واسه بلاك كردن بدخواهاست !! وقتى همه مينويسن بغبغو راحت كامنت غريبه و بى احترامى رو پيدا ميكنم و بلاكش ميكنم !! در ضمن يه ترفنده واسه آتيش زدن حسودا خيلى باحاله والا كلى دوره هم ميخنديم و تازه خودمم هى اون وسط ميگم ، بغبغوووو كه يه وقت حتى يك درصد هم بى احترامى نشه بذا بگن خله اما اونايى كه فكر ميكنن زرنگن ، فكر ميكنن زرنگن !! بابا به قرآن انقدى كه به اين شوخياى ساده ى ما با هوادارامون گير دادين و حرص خوردين ، اگه به كاراى خودتون گير ميدادين و حرصه قيافه و هيكل خودتون رو ميخوردين الان وضعتون اين نبود حالا فردا تيتر روزنامه ها نشه بغبغو صلوات

به دور از هرگونه مقایسه ای ، آیا این حجم از حمله به یک خواننده که برای انرژی هسته ای خوانده روا است ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، tyjtfhdhr ، Tɪɢʜᴛ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، eNorto ، Titiw ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، ♥ فرشته 87♥ ، **zeinab** ، n.leito ، MAMACI ، mr.destiny
آگهی
خدایی این ببشر زیادی خاکیه..
وای ما هنوز بغ بغورو داریم تو مدرسه هامون.حالا برم سراغ مقایسه.

من موندم..شجریان کجاش ب تتل میخوره.جم کنید لطفا.امیر هیچ چیش ب شجریان شبیه نی هیچی.

اخ اخ اخه ار اند بی رو با سنتی مقایسه میکنید؟؟؟؟
=|مگه داریم؟؟؟
=||مگه میشه؟؟؟

خدا ظهور کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
آهنگ انرژی هسته ایش یه بیماره مرگ مغزی رو نجات داده. بیمار پا شده ضبط رو خاموش کرده. 

موزیک ویدیوشم مرده رو زنده کرده. مرده پاشده سنگ قبر رو کوبیده تو تلویزیون. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Aiden Pearce ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، **zeinab** ، ღSηow Princessღ ، _.miss_.em ، esiesi
(01-08-2015، 7:59)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهنگ انرژی هسته ایش یه بیماره مرگ مغزی رو نجات داده. بیمار پا شده ضبط رو خاموش کرده. 

موزیک ویدیوشم مرده رو زنده کرده. مرده پاشده سنگ قبر رو کوبیده تو تلویزیون. 
لایک Big Grin
پاسخ
شیکارش دارین خو
بزارین زندگیشو بکنه گنا دارع
قدیمیم:/

پاسخ
حقه نون به نرخ روز خوری مثل این فلان فلان شدس.آخه بدبخت اگه رعیسی رو کار اومده بود که اولین نفر سر تو بالای دار بودo_OUndecidedUndecidedUndecided
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Exclamation تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان