امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟

مواد لازم : 17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1
  • گوشی یا تبلت اندرویدی
  • نرم افزار GameCIH یا مشابه اون Game Killer (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    می تونید از اینجا هر دو رو دانلود کنید )
  • یک بازی اندرویدی که امتیازی باشه !
خوب برم سر وقت آموزش
اول یکی از نرم افزار هایی که در بالا گذاشتم رو به گوشی خودتون منتقل کنید و نصبش کنید. (توی این آموزش من از GameCIH استفاده کرده ، عملکرد هر دو تقریبا شبیه به هم هست.)
بعد از نصب GameCIH اون رو اجرا کنید و بعد دکمه هوم رو بزنید (نبندیدش!)
مرحله ۱ :
بعد برنامه به صورت یک نوار گوشه صفحه ظاهر میشه . روی علامت فلشی که روش قرار داره کلیک کنید تا مینیمایز بشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1

مرحله ۲ :
حالا اون بازی که می خواهید هکش کنید رو باز کنید. من توی این آموزش بازی Little Commander رو Hک می کنم.
بعد از اجرا یک مرحله رو شروع کنید. حالا یه چند دقیقه بازی کنید تا یک پولی به دست بیارید ( برای مثال من ۵۸$ کسب کردم تو بازی .)
حالا آیکن مینی مینیمایز شده برنامه که گوشه صفحه قرار داره رو بکشید تا باز بشه بعد روی آیکن ذره بین کلیک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله ۳ :
در پنجره باز شده رو گزینه Input Number کلیک کنید.

مرحله ۴:
یک صفحه جدید باز میشه چند ثانیه صبرکنید و روی تکست باکس سفید رنگ کلیک کنید و پولی که تا اینجای بازی کسب کردید رو وارد کنید و روی OK کلیک کنید.
17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1 همینطور که می بینید یک عدد نجومی رو در نتیجه می بینیم !
17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1 مرحله ۵ :
برای اینکه جستجو دقیق تر بشه روی back کلیک کنید کمی بیشتر بازی کنید تا عدد پول دوباره تغییر کنه (می تونید پول کسب کنید توی بازی یا حتی خرج کنید فقط نیاز هست که عدد تغییر کنه)
17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1 حالا دوباره روی آیکن برنامه کلیک کنید تا باز بشه و دوباره روی آیکن ذره بین کلیک کنید ، بعد روی Input Number کلیک کنید. عدید پول جدید رو وارد کنید و روی OK کلیک کنید. (برای من شده ۷۲)
17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1 مرحله ۶ :
همونطور که می بینید ما یک مورد مشابه پیدا کردیم ! که از اسمش معلومه که پول هست !
حالا کافیه روش کلیک کنید (بعد از کلیک باید ۱۰ ثانیه صبر کنید) بعد مقدار پول رو به هر عددی که دوست دارید تغییر بدید.(البته نباید از اون رنجی که مشخص شده بیشتر بشه !)
بعد روی دکمه Modify کلیک کنید و بعدش روی Back کلیک کنید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تبریک می گم شما یک بازی اندرویدی رو Hک کردید ! 17 چگونه پول و امتیاز خود را در بازی های اندرویدی Hک کنیم ؟ 1

من همیچنین Score رو هم دستکاری کردم ! تا ببینید که میشه اکثر اعداد رو توی بازی دستکاری کرد !

اگر توی مرحله ۶ هنوز تعداد موارد پیدا شده زیاد بود می تونید مرحله ۵ رو چندین بار تکرار کنید تا به حداقل موارد پیدا شده برسه !
در بعضی بازی ممکن هست هرکاری کنید بازم ۴ یا ۵ تا یا شاید بیشتر مورد مشابه پیدا بشه و اسمشون هم مثل این بازی دقیق نباشه و یا یه سری عدد و حروف عجیب باشه ! اینجور مواقع بعد از اینکه موارد پیدا شده به حداقل رسید مثلا ۵ مورد ! همه رو ویرایش کنید !
تا پیدا کنید کدوم یکی عدد مورد نیاز شما هست !
زنده و پیروز باشید .
پاسخ
آگهی
نیاز به روت نداره؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان