امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی

زن هق هق میكرد و اشك میریخت . وقتی دلیل آن همه بیتابی و درد را پرسیدم. با نگاهی كه شادی فرسنگها از آن فاصله داشت گفت: «باورتان میشود كودك هفت ساله به جرم مزاحمت برای نوامیس محاكمه شود؟ پسرم ساسان زندگی ما را سیاه كرد. او بچه آدم نیست، بچه شیطان است. دیگر حاضر نیستم حتی یك روز او را نگه دارم. هیچ شباهتی با بچه های عادی ندارد. »و بعد كه آرامتر شد، تعریف كرد:

«من و همسرم هر دو كار میكردیم ولی الان من به خاطر او كارم را از دست دادهام. ساسان از سن 2 سالگی پیش مادرم بود. وقتی سه ساله شد آنقدر مادرم را اذیت كرد كه او هم از دست بچه من خسته شد. باورتان نمیشود، بچه سه ساله با پرت كردن قاب عكس به طرف مادرم باعث شد كه او بینایی یك چشم خود را از دست بدهد. دیگر رو ندارم به دیدن پدر و مادرم بروم. بعد از آن جریان ساسان را به مهدكودك بردم. هر روزیكی از اولیای بچه های مهدكودك شكایت میكرد. ساسان چند بار بچه های دیگر را كتك زده بود. چند بار سوسك به جان بچه ها انداخته بود. باورتان نمیشود كه این بچه حتی به حیوانات رحم نمیكند. بیش از صدبار ماهیهای قرمز عید را كشت. او دنبال گربهها میكند و آنها را میزند و...
یك روز با مربی مهدكودك دعوا كرد. من سركار بودم كه خبردادند بروم و ساسان را به خانه ببرم. آن روز صدبار از مربی و مدیران عذرخواهی كردم تا آنها راضی شدند یك فرصت دیگر به ساسان بدهند . هرچه از این بچه پررو و شیطان خواستم كه از مربی خود معذرت بخواهد زیربار نرفت. فردای آن روز فهمیدم كه ساسان در كلانتری بازداشت است. سراسیمه از محل كارم به كلانتری رفتم. این پسر كه نمیدانم باید چه چیزی دربارهاش بگویم به خاطر تلافی و اذیت مربی خود مهدكودك را آتش زد. نمیدانم اصلاً كبریت را از كجا آورده بود. به هر حال خدا رحم كرد آن آتشسوزی فقط خسارت مالی داشت. ما خسارت را پرداختیم و من مجبور شدم كار خود را رها كنم و مواظب ساسان باشم.
من كه هیچ، اگر تمام دنیا هم جمع شوند از پس این شیطان برنمیآیند. از سن 4 تا 6 سالگی خودم از او نگهداری كردم. این دو سال برایم یك عمر گذشت.
30 سال بیشتر ندارم اما موهای سرم مانند زنان كهنسال سفید شده و زود پیرشدهام. در این دو سال جرأت نداشتم پلك برهم بگذارم. اگر یك لحظه غافل میشدم، او از خانه خارج میشد. تا حالا چند بار از پدرش، عموش و من دزدی كرد. برای آن كه او این كارش را تكرار نكند پول بیشتری به او دادم اما این كار نه تنها كمكی نكرد بلكه باعث شد او بیشتر منحرف شود. او در یك چشم برهم زدن از خانه خارج میشد و با پولهایش چیزهایی میخرید كه رو ندارم بگویم. آخر چه كسی باور میكند كه یك بچه 6 ساله در عرض پنج دقیقه cd مبتذل بخرد و به خانه برگردد؟
یكبار وقتی به دستشویی رفته بودم، او از خانه فراركرد. سه روز تمام گم شد. بعد از سه روز خودش به خانه بازگشت. وقتی از او پرسیدیم كه كجا بودی؟ گفت: برای تعطیلات رفته بودم شمال! بعدها فهمیدم كه در آن چند روز در خیابانها میگشته و شبها را با كودكان خیابانی درپاركها سرمیكرده. هرچه روانشناس و مشاور در تهران بوده او را معاینه كردند. فكر میكردم رفتار او وقتی به مدرسه برود خوب خواهد شد. اما او روز اول مدرسه سر همكلاسیاش را شكست.
درعرض همین چند ماه بیست دفعه از مدرسه فراركرده است. چند روز پیش هم دوباره فهمیدم كه ساسان دركلانتری بازداشت است. وقتی به كلانتری رفتم فهمیدم كه او بعد از فرار از مدرسه برای یك دختر 18 ساله مزاحمت,تجاوز ایجادكرده، در ضمن یك بسته حشیش در جیبش بوده است. دختر بیچاره تمام بدنش میلرزید و میگفت كه این بچه مثل یك پسر 20 ساله او را مورد آزار قرارداده. من اصلاً نمیدانم آن بسته حشیش را از كجا آورده است.
پدرساسان یك پزشك است و من هم لیسانس حسابداری دارم. در تمام خانواده ما یك نفر وجود ندارد كه سابقه كیفری داشته باشد. این بچه برای ما آبرو نگذاشته است. هنوز هفت سال بیشتر ندارد كه پروندهای حجیم در دادگاه برایش تشكیل شده است.
من از قاضی پرونده خواستهام كه او را چند سال در كانون اصلاح و تربیت كودكان نگاه دارد. البته مطمئن هستم مسوولین آنجا هم از پس این جانور برنمیآیند و او را از آنجا هم بیرون خواهند كرد....»
و اما ساسان با چشمانی كه از آن آتش زبانه میكشید و لبخندی زهرآگین مادر را نگاه میكرد انگار از اشك ریختن زن بیچاره لذت میبرد.
روانشناسان پزشكی قانونی هوش ساسان را بیش از كودكان عادی اعلام كردهاند اما این كودك با چنین هوش و ذكاوتی باید در كانون اصلاح و تربیت دوران كودكی را بگذراند.

منبع : ایران تراک
خدامرسی که دادی باورمونعشقینی فقط یه مادر خوب

بیخیال جای نرم آره یا پر قو بغل تورو می خوام فقط آخر روز
«لیتو،اون بالا سری»
پاسخ
 سپاس شده توسط عاطی جوجو ، Mr.Unnamed ، KING ERFAN ╬ ، Cigarettes.at.daybreak ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ✘Nina✘ ، adminSurd Girl # ، **zeinab** ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ ، درسا گلی ، آویـــسـا ، pppparinaz ، mr.destiny ، mahhsa ، ρυяρℓє_ѕку ، Jєιяαη ، Mania. ، هدیه 20 ، funny girl... ، nanali ، فرگلf ، **elmira** ، M.AMIN13 ، Lee Min Hoo ، هلی ، み£∂ɨע£ ، فرانه ، @پوریا@ ، n.leito ، ali.... ، *yoksel* ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ستایش*** ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، maryam goly ، *نیلوفرجون* ، sama00 ، Đęąđ.ğïřł ، Fake Girl ، Aria1122
آگهی
عالی بود بزن دست قشنگه رو :229:
پاسخ
وااااا شاید مشکل روانی داشته بدبخت
پاسخ
چه حالی بده با ده نفر از بچه های فلشخور بگیریم سیر کتکش کنیم تا از غلطا نکنه تا حد مرگ بزنیمش چه حالی بده
Idea کاراگاه خصوصی Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK
بابا مخش از بقیه بیشتره هیچ انحرافشم بیشتره  :229:

به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی 1[img]file:///C:/Users/morteza/Desktop/new/212.jpg[/img]
پاسخ
Undecided بچه های این دوره زمونه نصفشون اینجورین
پاسخ
آگهی
من جای ننه این سگ توله بودم تا حالا ده بار کشته بودمش.شرمنده دیگه،مجبور شدم فش بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط ali.... ، جاسمین‏ ‏اس‏ ‏جی
این که دروغ بود هیچی دوست من بدتر ازینه شانس اورده اعدامش نکردن

تازه هنوز کلاس نهمە
از دست رفقای عقرب صفت
                                       همنشینی با مار را آرزو دارم
پاسخ
نــآبغه اس ...
اینجـور افـراد یـآ در آینـده دانشـمند و ... بزرگـی میشـن و بـه پیشـرفت علـم بشـر کمـک میکنن!
یـــا اینکـه از هوشـشون بـرای کـآر هـآی خلـآف استفـآده میکنن ...!
.La mort est le remède
پاسخ
یا ابلفض خدا رحم کنه یه وقت ولش نکنن به دختره تجاورز کردههههه یا خدا مگ میشهههه چجوری؟؟؟ از کجا میدونسته؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی 1
به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  باب اسفنجی(شیطان پرستی)
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
Thumbs Up ? تست هوش واقعا جالب!(این دیگه خداییش واقعیه!) ?
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  واقعا همچین زنایی پیدا میشن؟فاجعه است
Thumbs Up آزمون سنجش سن عقلی (کلیک کنید واقعا جالبــــــــه)
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  حاضر جوابی××(واقعا هر کس نیاد نصف عمرش رفته)××

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان