امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مختصری از مصاحبه جدید سلنا با ZACH SANG

جدیدا سلنا یک مصاحبه 33 دقیقه ای با برنامه رادیویی Zach Sang & the Gang داشت که درمورد البوم و
زندگی اش در سال جاری صحبت هایی انجام داد.
مختصری از مصاحبه شامل:

ZS:حال شما چطور است؟
سلنا:من خوبم هیچ شکایتی ندارم.چون فقط چیزهای خوب اتفاق می افتد.من دو سال از استودیو دور موندم و الان رفتم تا تغییراتی بوجود بیارم
من بهترین خواننده در دنیا نیستم اما میتونم احساساتم را به بقیه منتقل کنم.با اعتماد بنفس البوم بعدیم را منتشر خواهم کرد.مردم منتظر هستند تا ببینند در اهنگ های
بعدی البوم چه خبر است.قدرت را در زندگی ام احساس میکنم و هنوزم درحال رشد هستم.مردم تاثیر زیادی در زندگی شخصی شما دارند.هرچیزی رو نگاه کنید مردم باعث ایجادش شده اند.سخت است که بتوان زندگی مشاهیر دیگر را تغییر داد.هرکسی مشکلات خودش رو داره .مخصوصا سر و کله زدن با شبکه های اجتماعی و رسانه ها.بنظر من اهنگ gfy
یک اهنگ سکسی بود.چون واقعا در ان لحظات زیبای زنان را به تصویر کشیده بود.یک زن هنگام حمام کردن یا وقتی صبح از خواب بیدار میشود با لباس خواب بهترین لحظه تفکر انان است.من همیشه از تیلور یاد گرفتم و بنظرم حضورم در ویدیو بخاطر احاطه شدن توسط زنان یک امید و انرژی خاصی بم داد یک امید برای زندگی.من همیشه زنان را حمایت خواهم کرد.من شب ها مدت طولانی فکر میکنم که فرداش چه کارهایی انجام دهم تا مشکلاتم رو از سرراهم بردارم.اهنگ های البوم تعدادش به 18 خواهد رسید که 9 اکتبر منتشر میشه.من زمانی که 10 سالم بود هیلاری داف و بریتنی همه زندگی من بودند
مختصری از مصاحبه جدید سلنا با ZACH SANG 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator
آگهی
با عرض پوزش (((:

آهنگ  gfy کودوم آهنگه ؟ ._.*

و کی خونده ؟ .-.

18
Unknown
پاسخ
(24-07-2015، 19:20)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض پوزش (((:

و کی خونده ؟ .-.

18
اهنگ جدید سلی 
Good for you

(24-07-2015، 19:20)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض پوزش (((:

و کی خونده ؟ .-.

18
اهنگ جدید سلی 
Good for you
PISHY

*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، Thyme
ثپاص حوصلم نکشید بخونم :/
ρяіηᴄεss ᗩʟɪs Dɪ¢ᴛαᴛᴏя

پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه جدید با علی سورنا
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان