امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دارم خیلیا بدونن.....

(29-05-2016، 10:45)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ..
احسان !
اخلاص !

بازم ربط اینا ب حجاب چیه دوست عزیز ؟!

من میام ب ی فقیر کمک میکنم و واقن برای رضای خدا انجام میدم ، و اینکارم همیشه انجام بدم مگه با همین شرایط نمیشه عمل صالح ؟
چون هم خلوص نیت داره هم تداوم ..
اون شماره 2 ای رو هم ک گفتید اصن مگه داریم همچین چیزی ؟ مگه میشه کسی هیچ گناه و نقصی نداشته باشه ؟؟!
خودتونم ک شرایطو گفتید .

این همه شرایط نبود دوست عزیز!

احسان .اخلاص . عمل صالح...در گرو؟؟؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط ~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ°
آگهی
هویییییییییییییییییی نینجای عزیز
Undecided
حرف منو نقد کن
من اونیم که سایه هم نداشت ...

پاسخ
(29-05-2016، 10:48)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2016، 10:45)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ..
احسان !
اخلاص !

من میام ب ی فقیر کمک میکنم و واقن برای رضای خدا انجام میدم ، و اینکارم همیشه انجام بدم مگه با همین شرایط نمیشه عمل صالح ؟
اون شماره 2 ای رو هم ک گفتید اصن مگه داریم همچین چیزی ؟ مگه میشه کسی هیچ گناه و نقصی نداشته باشه ؟؟!
خودتونم ک شرایطو گفتید .

خب ب من بگید عمل صالح با این شرایط و حالا شرایط دگ چ ربطی ب حجاب داره !
میخوام بدونم شما چجوری ربطشون میدید ؟
اگه اینجوری ک شما میگید باشه ، ما هیچ کاری نکنیم یهو دگ ! چون حالا حجاب نه ، ی گناه دگ خوبیای مارو از بین میبره !! :|
ب نظر من ک خدا خیلی مهربونتر ازین حرفاس ..
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
Thumbs Up 
ببینید بچه ها
خیلی ها هستن حجاب خودشون رو رعایت میکنند
ولی حرمت چادر رو ندارند
خودم دیدم دختر محجبه محجبه
بعد تو گوشیش هزارتا پی ام از دوس پسراش داره
باهاشون قرار میزاره ومیره تو........
خو به نظر من حجاب به پوشش نیست
به نیت وقصد ادم
حتی تو فیلم ها هم بیشتر بازیگرا چادر میزنن
بعد میری صحفه اینستا تا چه لباس های عجیب غریبی با ارایش
پس نتیجه حجاب به پوشش نیست
دمت جلیز بلیز که این مطلبو گذاشتی
پاسخ
(29-05-2016، 10:51)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2016، 10:48)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2016، 10:45)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ..
احسان !
اخلاص !

خودتونم ک شرایطو گفتید .

خب ب من بگید عمل صالح با این شرایط و حالا شرایط دگ چ ربطی ب حجاب داره !
میخوام بدونم شما چجوری ربطشون میدید ؟
اگه اینجوری ک شما میگید باشه ، ما هیچ کاری نکنیم یهو دگ ! چون حالا حجاب نه ، ی گناه دگ خوبیای مارو از بین میبره !! :|
ب نظر من ک خدا خیلی مهربونتر ازین حرفاس ..
کسی که می‌ گوید: «آدم باید دلش پاک باشه، هر کاری خواستی بکن» این شخص به بعض دین عمل کرده و به بعض دین عمل نکرده و مصداق این آیه شریفه خواهد بود که: ﴿ أَفَتُوْمِنُونَ بِبَعْضِ الْكِتَابِ وَتَكْفُرُونَ بِبَعْضٍ فَمَا جَزَاءُ مَنْ یَفْعَلُ ذَلِكَ مِنْكُمْ إِلَّا خِزْیٌ فِی الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَیَوْمَ الْقِیَامَةِ یُرَدُّونَ إِلَى أَشَدِّ الْعَذَابِ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ﴾ [بقره/۸۵] «آیا به بعضى از دستورات كتاب آسمانى ایمان مى ‏آورید، و به بعضى كافر مى‏ شوید؟! براى كسى از شما كه این عمل [تبعیض در میان احكام و قوانین الهى] را انجام دهد، جز رسوایى در این جهان، چیزى نخواهد بود، و روز رستاخیز به شدیدترین عذاب ها گرفتار مى ‏شوند. و خداوند از آنچه انجام مى ‏دهید غافل نیست».
هرچیزی برای خود علامتی دارد و علامت دل پاک، عمل و رفتار پاک و زیبا است. آیا می ‌شود که انسان دل پاکی داشته باشد ولی هر طوری که دلش خواست باشد و هر کاری دلش خواست بکند؟!!!

خیر هرگز؛ کسی که دلش پاک است می ‌نگرد که خدای پاکی دل از او چه می‌ خواهد و همان را انجام می ‌دهد نه هر چه که دلش خواست.
بنابر این سخن «دلت باید پاک باشد» اگر بدون رعایت اعمال نیک در ظاهر باشد حرفی مفت است که هرگز با منطق قران و دین همخوانی و سازگاری ندارد. بلکه این سخن، منطق شیطان است تا با این بهانه واهی گنهکاران را به ترک واجبات و نیز اشتغال به محرمات مشغول کند.
پاسخ
خدایی دمتون گرم بیشتر از من بایه نظرم واستادین :|

ولی عجیبه که من پسرم و شما ها دختر .

ما هیچ وقت نباید کسی که میخواد به عقایدش ثابت بمونه رو به جنجال بکشیم

قانع نمیشه خب..؟!

فکر میکنی طرز فکر خودت درست است ؟

همانگونه زندگی کن !

من نیازی به ارشاد ندارم

از همتون ممنونم 

به این بحث پایان بدیم Heart

پاسخ
آگهی
(29-05-2016، 10:50)عزراییل1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هویییییییییییییییییی نینجای عزیز
Undecided
حرف منو نقد کن

نمی‌ شود واجبی را ترک کرد یا حرامی را انجام داد و آن ‌را با دستاویزی مانند «دل پاک» توجیه نمود.

انسان وقتی انسان درستی است که به دنبال اعمال صالح باشد و وقتی عمل صالح انجام می ‌دهد که درونش پاک باشد و ایمان و اعتقاد و درستی داشته باشد.
حضرت علی (علیه ‌السلام) می فرمایند: «هر کس دستورات خدا را عظیم شمارد، پاسخ به فرمان او می ‌دهد»
بالاتر از این، قرآن کریم بر عمل بسی تأکید کرده و می ‌فرماید: ﴿وَأَن لَّیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى وَأَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُرَى﴾ [نجم/۴۰-۳۹]«و نمی‌داند این که برای آدمی جز آنچه به سعی و عمل خود انجام داد ثواب و جزائی نخواهد بود و البته انسان پاداش سعی و عمل خود را بزودی خواهد دید».

در روایات نیز ایمان و عمل صالح را توأمان با یکدیگر قرار دادند: رسول‌ خدا (صلی ‌الله ‌علیه ‌و آله‌) فرمودند: «ایمان به ادّعا و آرزو نیست بلکه ایمان آن است که در دل خالص باشد و عمل آن را تصدیق و تایید کند».
رسول ‌خدا (صلی ‌الله‌ علیه‌ و آله‌): «ایمان و عمل دو برادر بسته به یک ریسمانند، خداوند یکی را بدون دیگری نمی ‌پذیرد»
امام علی (علیه‌ السلام) فرمودند: «اگر ایمان تنها گفتار بود، روزه و نماز و حلال و حرام نازل نمی ‌شد.
و در یک کلام، انسان دل پاک و درست، انسانی است که در عمل و در ظاهر نیز پاکی را پیشه خود کند. آیا درست است که مخالف امر خدا عمل کنیم و اظهار به محبت او داشته باشیم؟ این از محالات است! امام صادق(علیه‌السلام) فرمودند: «ما احب الله من عصاه» کسی که خدا را نافرمانی می کند، او را دوست ندارد.
پاسخ
(29-05-2016، 10:54)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید بچه ها
ولی حرمت چادر رو ندارند
به نیت وقصد ادم
اره خب اینم هس .
حالا چی اقای نینجا ؟ ظاهر پاک از درون پاک خبر میکنه اینجا هم ؟! نگنید همچین ادمایی وجود ندارن ک من خودم بین دوستا و آشناها زیاد دیدم همچین ادمی ..
حالا صحبت با دوس پسر کنار کارایی ک من ازونا دیدم چیزی نیس اصن ! :|

ولی اصن با نظرتون راجب بازیگرا موافق نیسم .
اونا بازیگرن و با توجه ب شغلشون و موقعیت کشور و یا حتی نقششون تو فیلم باید حجاب مشخص داشته باشن !
ولی تو زندگی عادیشون اوناهم ادمن و عقاید خودشونُ دارن و هرجور ک بخوان لباس میپوشن .
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
بســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

پاسخ
(29-05-2016، 11:00)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2016، 10:54)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید بچه ها
ولی حرمت چادر رو ندارند
به نیت وقصد ادم
اره خب اینم هس .
حالا چی اقای نینجا ؟ ظاهر پاک از درون پاک خبر میکنه اینجا هم ؟! نگنید همچین ادمایی وجود ندارن ک من خودم بین دوستا و آشناها زیاد دیدم همچین ادمی ..
حالا صحبت با دوس پسر کنار کارایی ک من ازونا دیدم چیزی نیس اصن ! :|

ولی اصن با نظرتون راجب بازیگرا موافق نیسم .
اونا بازیگرن و با توجه ب شغلشون و موقعیت کشور و یا حتی نقششون تو فیلم باید حجاب مشخص داشته باشن !
ولی تو زندگی عادیشون اوناهم ادمن و عقاید خودشونُ دارن و هرجور ک بخوان لباس میپوشن .

اگر دل انسان واقعاً پاک باشد باید به دنبال خواست و فرمان پاک‌ترین دل‌دار یعنی خدای تعالی باشد و دل پاک تسلیم و مطیع دستور و حکم او است. دلی که رها و تابع هوا و هوس و میل خود باشد و بند بندگی خدا را رها کند و تکلیف و وظیفه‌ای حس نکند، نمی‌تواند پاک باشد.

اونایی که شما دیدین واقعا دلشون پاکه؟!

آن کسی که تو را خلق کرده است، اگر فقط دل پاک کافی بود، فقط می‌گفت:«آمنـــوا» اینکه کنار «آمنـــوا» گفته:«آمَنُـــوا وَ عَمِلُوالصَّالِحـــات»یعنی هم دلت پاک باشد،هم کارت. 

وَلَا تُخْزِنِی یَوْمَ یُبْعَثُونَ، یَوْمَ لَا یَنفَعُ مَالٌ وَلَا بَنُونَ، إِلَّا مَنْ أَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلِیمٍ (شعراء، 87الی 89)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست دختر دوست پسر چرا؟
  خیلی خوشکله ... خدایا دوست دارم:-[
  تا خدا را دارم چرا به امام متوسل شوم؟
  بیـــــــــــــــــــــــــــــــــــا کارت دارم !!!!!!!!!!!!!!!
Smile نه میلی به نماز دارم و نه اشتیاقی به قرآن چه کنم؟!
  الکی مثلا من بابا دارم…
  چرا مرگ را دوست نداریم؟!
  دوست داری امام زمان را ببینی
  خدایـــا دوسـتـَــت دارم .... بـه همیـن سادگـی
  دوست داشتنی ترین مرد خدا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان