امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اندکی تامـــــــــــــــــــــــل

اندکی تامـــــــــــــــــــــــل 1

پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، mr.destiny ، FARID.SHOMPET ، چمان ، IM JUST TIRED ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Mr.Unnamed ، علی تک نواز ، T@NNAZ ، nanali ، Son of anarchy ، # αпGεʟ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، #ɗѳkɦtɑʀʝɑɦɑɳɑɱi ، sama00 ، mT_pOoM_taaK ، mohsenniceboy ، み£∂ɨע£
آگهی
ولی یادمون باشه به اسم شهید ها هر چیزی رو ابراز نکنیم. رزمنده هایی که رفتند و دیگه برنگشتند به خاطر خانواده ، دوست ، مردم ، وطن و آزادی جنگیدن. نخواهیم گذاشت امتیاز های سیاسی و اقتصادی بگیرین یک عده ی خاصی. چیزی که خیلی باب شده. شهدا نرفتند که یک دسته ادم نادون از اسم اون ها سو استفاده کنن.

این مورد هم به نظر من بیشتر باید بررسی بشه. امکان مبالغه بسیار بالاست.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، DAZZLING BOY ، Mr.Unnamed ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، saeedrajabzade ، Hitchcock ، Son of anarchy ، # αпGεʟ
وای وای بخداتاثیرداشت ایناچه کردندماچه میکنیم ایااین پاسخ شهداست؟

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، # αпGεʟ
خب آخه عزیز من وقتی آقایونی ک اون بالا بالاهان،شهدا و امام راحلشون رو فراموش کردن از ما چ انتظاری داری!
اینا رو ببرید بزنید تو دفترای کاری آقااااااااااااااااایون!بلکه ی کم یاد قبلا بیفتن!
یاد جوونی هاشون ک ریششون کم بود ولی ریششون کل دنیارو خشکوند!

مرسی از موضوعت. Heart

قشنگ بود آبجی!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، # αпGεʟ
(19-07-2015، 22:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یادمون باشه به اسم شهید ها هر چیزی رو ابراز نکنیم. رزمنده هایی که رفتند و دیگه برنگشتند به خاطر خانواده ، دوست ، مردم ، وطن و آزادی جنگیدن. نخواهیم گذاشت امتیاز های سیاسی و اقتصادی بگیرین یک عده ی خاصی. چیزی که خیلی باب شده. شهدا نرفتند که یک دسته ادم نادون از اسم اون ها سو استفاده کنن.

الان اینجا سو استفاده شده؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(20-07-2015، 7:39)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 22:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون این نوشته تایید نشده ممکنه از شهدا سو استفاده بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(20-07-2015، 7:47)Mr.world8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 7:39)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون این نوشته تایید نشده ممکنه از شهدا سو استفاده بشه
این منظوری بر سو استفادگی نداره بلکه فقط میخواد بگه که یه غیرت ایرانی رو کسی نداره
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
دوست عزیز منظور اقا فرید اینه که ممکنه در داده های این اطلاعات مبالفه ای(بزرگ نمایی) رخ داده باشه و این آمار چندان دقیق نباشه...
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(19-07-2015، 22:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا فرید شما دارید از یه دیدگاه به تصویر نگاه میکنید که فک میکنید سواستفاده است . .
باید ادم ها همیشه موفقیت هاشون رو بگن و اینکه بگن این سواستفاده نیست بلکه یه نوع خودباوریه (:

(20-07-2015، 12:23)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز منظور اقا فرید اینه که ممکنه در داده های این اطلاعات مبالفه ای(بزرگ نمایی) رخ داده باشه و این آمار چندان دقیق نباشه...

داده ها غلط نیست و بزرگنمایی ای رخ نداده
حتی در این جنگ برای اینکه شهید زرین رو دشمنان به شهادت برسونن از کل جهان تک تیرانداز ماهر جمع کردن که یکی یکی توسط شهید زرین کشته شدن
شما هم مفهوم جمله های اقا فرید رو نگرفتید!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
چندین باره که تصویر آخر رو تو جاهای مختلف میبینم..‌‌‌‌‌........خیلی عکسه قشنگیه....ممنون
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اندکی درنگ....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان