امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم های فووق خنده دار ثبت احوال سال70 ب قبل(عالیی بود.کافر.جنجال.دم طلا..بیا بترک)

اقا من میگم کسایی که عارضه قلبی یا سابقه سکته دارن نخونن ک میترکن.

اینا اسمایین که از سال70بعضیا رو بچه هاشون گذاشتن.

اسم دختر:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم های فووق خنده دار ثبت احوال سال70 ب قبل(عالیی بود.کافر.جنجال.دم طلا..بیا بترک) 1
وااااای خدا...من عاشق بیل مغذ شدم..جوجه مار و سکته خانومم خوب بودن.ولی در کل عاااااالی بود.

اسم پسر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم های فووق خنده دار ثبت احوال سال70 ب قبل(عالیی بود.کافر.جنجال.دم طلا..بیا بترک) 1

یا خداااا ظهور کن....کافر عالی بوووود.تو عمرم انقد نخندیده بودم.
پاسخ
 سپاس شده توسط тαß@ṧ☺м ، آویـــسـا ، T@NNAZ ، zahra160 ، عاغامحمدپارسا:الکی ، باران20 ، -Arad- ، ***darya*** ، شیطون بلای سایت ، esteghlali girl ، Sadaf 2014 ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، mr.destiny ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، **elmira** ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، ✘Nina✘ ، KING ERFAN ╬ ، fafa23 ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، هدیه 20 ، _.miss_.em ، A lover
آگهی
خیلیم قشنگه
اصن من الان الگو گرفتم میخوام اسممو عوض کنم یکی ازینا بزارم
فقط انتخاب واسم سخته:/
پاسخ
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬
منم از فردا تو ثبت احوالم.تا اسمم بشه بیل مغذه خسته.خخخخخخ
پاسخ
ووووووای خدا ترکیدم از بس خندیدم بعضیاش خیلی توپ بود25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
دمت گرم
پاسخ
من از فردا سنگک هستم ! :|
چ اسمای با مصمایی..
پاسخ
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، DAZZLING BOY ، KING ERFAN ╬
از فردا منو توله شیر بگید☻
پاسخ
آگهی
عاغامیگم من برم اسم وفامیلمو درجا عوض کنم:
نام:صنعت
نام خانوادگی:کشاورزی
خوبی اخلاق سگی ایه ک بهر گربه صفتی پانمیده

هه ب هرطرف نگاه میکنم یه رنگیه اما توی دلم سیاسفیدشترنجیه

خداخسته م درکم کن
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، KING ERFAN ╬
خخخخخخخخخخخ Big Grin
اونایی که همچین اسمایی رو بچه هاشون گذاشتن از کجا اومده بودن عایا?
Be the best
پاسخ
انجمن!!!!
من انجمن فلشخور هستم (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadaf 2014 ، DAZZLING BOY ، ÆMÆշЇÑζ
(20-07-2015، 10:07)ғαĸe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمن!!!!
من انجمن فلشخور هستم (:

منم
اسمم:شیر
فامیلم:خرما
از خودم ساختم :vil: Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های خنده دار (انفجار خنده) سری 2
  استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک (طنز جدید اعترافات خنده دار طنز اول مهر طنز مورد د
  بمب خنده (اگه میخوای نمیری از خنده نیا تو)
  تنها محض خنده !!! ( شادی و خنده)
Sad چقدر خنده داره که.....(واقعا خنده داره بیاین تو)
  جملات خنده دار ، قصار و طنز آلود پشت کامیونی ! مجموعه : مطالب طنز جملات خنده دار ، قص
  جدیدترین اس ام اس خنده دار و باحال روز مجموعه : اس ام اس خنده دار و طنز جدیدترین اس ا
  جنجال بخاطر یک کلیپ هولناک از یک مادر ! + عکس
  مطالب طنز فقط محض خنده !! (40) مجموعه : مطالب طنز مطالب طنز فقط محض خنده !! (40)
  اعترافات جالب و خنده دار طنز (90) مجموعه : مطالب طنز اعترافات جالب و خنده دار طنز (90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان