امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دو بمب بزرگ پرسپولیسی در سبد خرید قلعه نویی برای ملوان

مالک باشگاه ملوان گفت: «در صحبتی که با قلعه‌نویی داشتیم او هم نظر مثبتی بر جذب سید جلال حسینی داشت و به ما گفت اگر انصاری‌فرد به ملوان بیایید خیلی خوب است.»

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از تسنیم، داریوش بهشتی در خصوص اینکه امیر قلعه‌نویی از چه زمانی در تمرین تیم فوتبال ملوان حضور پیدا می‌کند، گفت: «طبق صحبت‌هایی که انجام دادیم او از روز دوشنبه به انزلی می‌آید و بر سر تمرین تیم حضور پیدا می‌کند.»

وی در مورد دستیاران قلعه نویی اظهار داشت: «تاکنون حضور اکبر محمدی، غدیر بحری و محمد حبیبی (به عنوان مربی دروازه‌بانان) و یک مربی بدنساز ارمنستانی در کادر قلعه‌نویی قطعی شده و البته قرار است یک یا دو نفر دیگر را نیز برای اضافه شدن به این کادر معرفی کند.»

مالک باشگاه ملوان در مورد اینکه گفته می‌شود نام حامد لک، محمد عباس‌زاده و رضا حقیقی در لیست امیر قلعه‌نویی وجود دارد، گفت: «نمی‌دانم این نام‌ها بر اساس چه منبعی مطرح شده چون هنوز قلعه نویی لیستی به من نداده و قرار است در این خصوص  امشب با دستیارانش جلسه داشته باشد و فردا (جمعه) لیستش را به من بدهد بنابراین تا زمانی که لیستی را نگرفته‌ام نمی‌توانم در مورد این نام‌ها اظهار نظر کنم.»

بهشتی در مورد اینکه آیا همچنان پیگیر جذب سید جلال حسینی هستید، گفت: «من این موضوع را به پیشگاه هادیان، معاون ورزشی باشگاه محول کرده‌ام تا پیگیری کند و اگر سید جلال با نفت قراردادی امضا نکرده باشد حتما برای جذب او اقدام خواهیم کرد. در صحبتی که با قلعه‌نویی داشتم او هم نظر مثبتی بر جذب سید جلال حسینی داشت.»

وی در مورد اینکه آیا خواهان جذب کریم انصاری‌فرد هستید تاکید کرد: «انصاری‌فرد را می‌خواهیم و در صحبتی که با قلعه‌نویی داشتیم او هم نظر مثبتی در این خصوص دارد و به ما گفت اگر انصاری‌فرد به ملوان بیایید خیلی خوب است.»

انتهای پیام/ع
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket کشتی کج ایرانی (IPW) | رویداد هرج و مرج بزرگ
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  پرسپولیسی‌ها پاداش گرفتند
  جنجال بزرگ بر سر فروش نیوکاسل به عربستانی‌ها
  لورن بلان: پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است
  صید بزرگ سپاهان؛ غفور راهی اصفهان شد
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  سرخیو راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!
  کلکسیون فرصت سوزی پرسپولیسی‌ها در مشهد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان