امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا تو بخندیم(قول میدم اشکت دربیاد)

منم خندم نگرفت قضیه چی بود؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا تو بخندیم(قول میدم اشکت دربیاد) 2
پاسخ
 سپاس شده توسط امیرحسین آی آر آی
آگهی
ممنون قشنگ بودن
  _____ _____ 
پاسخ
جالب بودن ممنون
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا تو بخندیم(قول میدم اشکت دربیاد) 2 [/img]

پاسخ
(25-07-2015، 11:10)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خندم نگرفت قضیه چی بود؟

به هر حال از بازدیدتون ممنونم
کلمات روی بیتم چیدم اینو به تو میگم میرم
همه وجودمو واسه بالا بردن پرچم میهن می دم
طالب آتش بسم مشکلی باشه تا تهش هستم
میخونم از ما می دونم حرفام
میمونن فردا تا هشت نسلم
به همین شاهرگ قسم که قدم به قدم پای حرفم هستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس /کریستیانو رونالدو با سیمایی جدید، ریش+ سبیل + موی بلند
پاسخ
(12-07-2015، 12:24)امیرحسین آی آر آی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2015، 18:52)sina.mo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نه خندیدم نه اشکم در اومد.....داستان چیه؟؟؟؟

تو افسرده ای برو روانشناس بعدشم دیوونه خونه

لطفاوقتی یه موضوعیرو میزاریدبی احترامی نکنید

ولی خنده دارهم بود
ممنون
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
کتری مثل مادر شوهره مدام در حال جوشیدن !عروس مثل قوریه که با جوشیدن کتری اونم کم کم داغ میشه !پسر مثل استکانه نصفشو کتری و نصفشو قوری پر میکنه !خواهر شوهرم مثل قاشق چای خوریه میاد به هم میزنه و میره ! Smile)

توی رستوران بین راهی رفتم دستشویی دستمو بشورم

مسئول دستشویی موقع خروج میگه: آقا! 200 تومن می شه!
من: من فقط دستمو شستم!
اون: پس برگرد برو توالت بعد بیا 200 بده!
دستمو کردم جیبم 200 تومن بهش دادم!
میگه: نه! باید بری دستشویی حتما!
میگم: چرا؟
میگه: من مال حروم از گلوم پایین نمیره!

الکی میگن از هر دستی بدی با همون دست پس میگیری
من که از هر دستی دادم با لگد پس گرفتم!

آنتی ویروس لپ تاپمو یک سال و نیمه آپدیت نکردم
یه ماهه پیغام میده: هر غلطی دوست داری بکن من دیگه کاری به کارت ندارم !

به یکی از آشنا ها میگم بچه هات به سن تکلیف رسیدن؟!

میگه : آره الحمدالله… هم سیگار میکشن
هم فحش مادر میدن !

الهی شلوار بشی من کش بشم دورت بگردم
بعدش من شل بشم بیای پایین هرهر بخندم

دمت گم سز این چندتا کلی خندیدم Big Grin
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930 ، امیرحسین آی آر آی
آگهی
(09-08-2015، 19:05)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2015، 12:24)امیرحسین آی آر آی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2015، 18:52)sina.mo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خنده دارهم بود
ممنون

ممنون ویرایشش کردم
کلمات روی بیتم چیدم اینو به تو میگم میرم
همه وجودمو واسه بالا بردن پرچم میهن می دم
طالب آتش بسم مشکلی باشه تا تهش هستم
میخونم از ما می دونم حرفام
میمونن فردا تا هشت نسلم
به همین شاهرگ قسم که قدم به قدم پای حرفم هستم
عکس /کریستیانو رونالدو با سیمایی جدید، ریش+ سبیل + موی بلند
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930
(10-08-2015، 15:32)امیرحسین آی آر آی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:05)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خنده دارهم بود
ممنون

ممنون ویرایشش کردم

ممنو بابت ارزش قائل شدن واحترامت
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان