امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SABER:چه بر سر فلش خور آمده بود؟

با سلام.
با عرض پوزش فراوان از شما دوستان عزیز فلش خور.

مسئله از دسترس خارج شدن فلش خور به علت تحریم شرکت آمریکایی ارائه دهنده سرویس دامنه بود.
البته شرکت آمریکایی به شرکت واسط ایرانی قبلا اخطار داده بود ولی آن ها توجهی نکردند...
که با تلاش های انجام شده دامنه دوباره پس گرفته شد.

امیدواریم با همیاری همیشگی شما کاربران گرامی فلش خور دوباره به اوج برگردیم.

با عرض پوزش مجدد و سپاس دوباره از همه کاربران عزیز فلش خور.
تیم مدیریت فلش خور.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، [ niki ] ، αѕтer ، Mason ، امیرحسین آی آر آی ، esiesi ، Nυмв ، яᎧмιиα ، ''HeisEnbErg'' ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، ღSηow Princessღ ، serpent ، ρѕуcнσραтн ، kian007 ، eNorto ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، امیررضا* ، bahare_021 ، tyjtfhdhr ، Apathetic ، saeedrajabzade ، raha15 ، ♥ فرشته 87♥ ، Wanton ، Faust ، **elmira** ، Roxanna ، ♥Nahal♥ ، Mr.Unnamed ، Spell † ، First Star ، Interstellar ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، reza-n ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، .. ReZa .. ، ( lιεβ ) ، •ДmịrHoSsiŋ• ، amirff ، *onlygirl* ، zahra160 ، dark heart ، ♪neGar♪ ، Navisa. ، L²evi ، # αпGεʟ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، PISHY ، Wєιяɗ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Meteorite ، Mr.Robot ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ᖇᗩᖺᗩ ، Black_Man ، | NEON DEMON | ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Sadaf 2014 ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، .KimiA. ، Shervin_ST ، ARBADE ، mehdi cr7 ، تینا45 ، Aiden Pearce ، !...rana ، AعطریناA ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Silver Sun ، سارا.s ، myster ، ×ThundeRBolT× ، FARID.SHOMPET ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، *Nafas* ، دریای بی موج ، neda? ، ✘Nina✘ ، ɱɪɾʌʛє ، мoвιɴα т ، Berserk ، ḲℑℳℐÅ ، نفس♥♥♥ ، ηἔ∂Δ ، km83 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Edgar ، ЯΣΨΗΛΝЕH ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، _Lσѕт_ ، mr.destiny ، نیلوفر 2000 ، ρυяρℓє_ѕку ، ○°łåmýå°○ ، ყ_ʍ ، [ SouL ] ، ѕтяong ، αԃηєѕ ، royayebarfi ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، امیر‌حسین ، Medusa ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
تَحریمآ بِه فِلَشَم سِرآیَط کَردِه !؟ D:
وَلی جَدیداً زیآد هَنگ میکُنِه فِلَش ! \:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط SABER ، ρѕуcнσραтн ، Apathetic ، Interstellar ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Faust ، Thyme ، | NEON DEMON | ، عشق سلنا ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ḲℑℳℐÅ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، _Lσѕт_ ، Medusa
اتفاقا روز قبلش من ب رفیقم گفتم فلش خراب شده ! ( شوخی ) بعد واقعا خراب شد ! :|

من فک کردم شاید ب خاطر مذاکرات باشه ک نخواین بحثی بشه ..
 سپاس شده توسط SABER ، ρѕуcнσραтн ، Faust ، Interstellar ، saba 3 ، | NEON DEMON | ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، # αпGεʟ ، _Lσѕт_ ، ყ_ʍ ، Medusa
ادمین مچکریم :]
SABER:چه بر سر فلش خور آمده بود؟ 1
 سپاس شده توسط SABER ، ρѕуcнσραтн ، Thyme ، | NEON DEMON | ، || Mιѕѕ α.η.т || ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، _Lσѕт_ ، Medusa
اوه اوه اوه قضیه سیاسی شده
 سپاس شده توسط SABER ، ρѕуcнσραтн ، km83 ، _Lσѕт_ ، Medusa
ان شاءالله دیگه مشکل پیش نمیاد
 سپاس شده توسط SABER ، ρѕуcнσραтн ، _Lσѕт_ ، ყ_ʍ ، Medusa
آگهی
آره من فکر کردم فلش نابود شد :|

همش میگفتم وای دیدی چی شد ؟

ولی به قول فآطی کلاً زیآد هَنگ میکنه .-.
SABER:چه بر سر فلش خور آمده بود؟ 1
 سپاس شده توسط SABER ، Faust ، ყ_ʍ ، Medusa
من که اصلا فکر نابودی کلش به سرم نزد

والا این چیزا برای فلشخور عادیه خخ

سری قبل که یک ماه خراب بود
 سپاس شده توسط SABER
کلش نه فلش!
یه ماه نه چند روز اونم دو سال پیش..
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط امیررضا* ، bahare_021 ، Apathetic ، Faust ، Interstellar ، Thyme ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ×ThundeRBolT× ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ✘Nina✘ ، FARID.SHOMPET ، _Lσѕт_ ، ყ_ʍ ، αԃηєѕ ، Medusa
(09-07-2015، 14:54)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلش نه فلش!
یه ماه نه چند روز اونم دو سال پیش..
ویرایش شد. اقا صابر جمله ی شما نیاز به ویرگول داره اونم شدید منم تو اشتباه انداخت

خیلی شبیه همن

چند روز؟نزدیک یک ماه بود
 سپاس شده توسط ყ_ʍ ، p_796

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان