امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تروی بیکر در مورد آسلات، هیدئو کوجیما و کیفر سادرلند صحبت می‌کند

در طی همایش Indy PopCon 2015 آقای تروی بیکر که به عنوان شخصیت آسلات در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ایفای نقش می‌کند، اندکی در مورد نقشش به عنوان آسلات، هیدئو کوجیما و کیفر سادرلند صحبت کرده است.

او صحبت هایش را ابتدا با تاثیری که کوجیما بر روی صنعت بازیسازی داشته آغاز می کند، او می گوید: “همین که کوجیما تصمیم گرفت متال گیر بسازه، بخاطر اون اشخاص دیگه‌ای هم تصمیم گرفتن بازی بسازن. […] نمیدونم تو کونامی چه خبره، ولی من به عنوان یه رفیق کوجیما رو دوست دارم. و به عنوان یه بازیساز واسش احترام قائلم، به عنوان یکی از اولین کسایی که بازی سینمایی ساخته، کسی که واقعا ساخت یه فیلم به شیوه‌ی فیلم های وسترن اسپاگتی از نوع ‘سرجیو لئونه’ رو تو بازی بلده. و به این خاطر که با چندین اسنیک، به ما یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ بازی ها رو تقدیم کرده.”
تروی بیکر در مورد آسلات، هیدئو کوجیما و کیفر سادرلند صحبت می‌کند 1
تروی بیکر همانند گذشته بار دیگر به ستایش کیفر سادرلند پرداخت، و اطمینان داد که عملکرد او در بازی فوق العاده خواهد بود. “برای من به عنوان یک هوادار فرنچایز متال گیر، حضور داشتن در متال گیر، مخصوصا اونم تو این نسخه خیلی افتخار بزرگیه. خوشحالم که من در نقش اسنیک نبودم، بخاطر اینکه… کیفر… با اون اعتبارش، کیفر سادرلند کار درخشانی رو انجام داده. اون اومد تو کار و به خوبی از پسش براومد. منم دیوید هایتر رو دوست دارم، دیوید رو دوست دارم، اون رفیق خوبیه و اسنیک هست. ولی به همون اندازه کیفر هم هست. این آدم اومد و آستین هاش رو بالا زد و با تمام وجودش واسه این بازی مایه گذاشت. پس قضاوت هاتون رو تا زمانی که بازی رو انجام ندادید پس بگیرید. فقط تا دو ماه دیگه دندون رو جیگر بزارید و بهم اعتماد کنید، ارزشش رو داره.”
تروی در ادامه در مورد نقش خودش صحبت کرد. “ولی واقعیتش اینه که من باید به آسلات عادت می‌کردم…”
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تروی احساسش رو نسبت به عادت کردن به شخصیت آسلات اینگونه ابراز کرد
او ادامه داد: “تو همه نسخه ها یه آسلات حضور داره. و میدونی بازم من باید با چندتا بازیگر خیلی خیلی بزرگ کار می‌کردم. با خانم کریس زیمرمن، جاش کیتون و نقش خودم. خیلی خوبه. و این نسخه از آسلات عالیه. نمیتونم منتظر بمونم تا همه بازیش کنن. صرفا با توجه به اینکه چه کارهایی میتونی داخل بازی انجام بدی، فکر کنم این جاه‌طلبانه ترین بازی هست که تابحال من در اون حضور داشتم،” او در پایان صحبت هایش اشاره کرد که تجربه بازی باورنکردنی خواهد بود.
تروی بیکر در مورد آسلات، هیدئو کوجیما و کیفر سادرلند صحبت می‌کند

نویسنده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا حاتمی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرشیو اخبار , دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار خارجی , دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه 8 ساعت قبل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8 نظر
در طی همایش Indy PopCon 2015 آقای تروی بیکر که به عنوان شخصیت آسلات در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ایفای نقش می‌کند، اندکی در مورد نقشش به عنوان آسلات، هیدئو کوجیما و کیفر سادرلند صحبت کرده است.
او صحبت هایش را ابتدا با تاثیری که کوجیما بر روی صنعت بازیسازی داشته آغاز می کند، او می گوید: “همین که کوجیما تصمیم گرفت متال گیر بسازه، بخاطر اون اشخاص دیگه‌ای هم تصمیم گرفتن بازی بسازن. […] نمیدونم تو کونامی چه خبره، ولی من به عنوان یه رفیق کوجیما رو دوست دارم. و به عنوان یه بازیساز واسش احترام قائلم، به عنوان یکی از اولین کسایی که بازی سینمایی ساخته، کسی که واقعا ساخت یه فیلم به شیوه‌ی فیلم های وسترن اسپاگتی از نوع ‘سرجیو لئونه’ رو تو بازی بلده. و به این خاطر که با چندین اسنیک، به ما یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ بازی ها رو تقدیم کرده.”
تروی بیکر همانند گذشته بار دیگر به ستایش کیفر سادرلند پرداخت، و اطمینان داد که عملکرد او در بازی فوق العاده خواهد بود. “برای من به عنوان یک هوادار فرنچایز متال گیر، حضور داشتن در متال گیر، مخصوصا اونم تو این نسخه خیلی افتخار بزرگیه. خوشحالم که من در نقش اسنیک نبودم، بخاطر اینکه… کیفر… با اون اعتبارش، کیفر سادرلند کار درخشانی رو انجام داده. اون اومد تو کار و به خوبی از پسش براومد. منم دیوید هایتر رو دوست دارم، دیوید رو دوست دارم، اون رفیق خوبیه و اسنیک هست. ولی به همون اندازه کیفر هم هست. این آدم اومد و آستین هاش رو بالا زد و با تمام وجودش واسه این بازی مایه گذاشت. پس قضاوت هاتون رو تا زمانی که بازی رو انجام ندادید پس بگیرید. فقط تا دو ماه دیگه دندون رو جیگر بزارید و بهم اعتماد کنید، ارزشش رو داره.”
تروی در ادامه در مورد نقش خودش صحبت کرد. “ولی واقعیتش اینه که من باید به آسلات عادت می‌کردم…”
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تروی احساسش رو نسبت به عادت کردن به شخصیت آسلات اینگونه ابراز کرد
او ادامه داد: “تو همه نسخه ها یه آسلات حضور داره. و میدونی بازم من باید با چندتا بازیگر خیلی خیلی بزرگ کار می‌کردم. با خانم کریس زیمرمن، جاش کیتون و نقش خودم. خیلی خوبه. و این نسخه از آسلات عالیه. نمیتونم منتظر بمونم تا همه بازیش کنن. صرفا با توجه به اینکه چه کارهایی میتونی داخل بازی انجام بدی، فکر کنم این جاه‌طلبانه ترین بازی هست که تابحال من در اون حضور داشتم،” او در پایان صحبت هایش اشاره کرد که تجربه بازی باورنکردنی خواهد بود.
عنوان MGSV: TPP در تاریخ 1 سپتامبر 2015 برای پلتفرم‌های Xbox 360, PS3, PS4, Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Valhalla اعلام شد
  سیستم مورد نیاز بازی Cyberpunk 2077 اعلام شد
  فروشگاه مایکروسافت جزئیاتی را در مورد نسخه‌ی بعدی سری eFootball PES را لو داد
  سیستم مورد نیاز بازی Death Stranding اعلام شد
  شایعات جدیدی در مورد بازی Far Cry 6 منتشر شد
  نولان نورث و تروی بیکر در بازی Dirt 5 حضور خواهند داشت
  گزارش: کوجیما و کونامی دوباره بر سر ساخت Silent Hills به توافق رسیده‌اند
  سازنده‌ی Call of Duty: Warzone درباره‌ی آینده‌ی این بازی صحبت می‌کند
  شایعه: اطلاعات جدیدی در مورد بازی Elden Ring فاش شد
  حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Microsoft Flight Simulator مشخص شد

پرش به انجمن: