امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه خبر از درون رینگ ؟ نقد و بررسی بازی wwe2k15

درودی دوباره به تمام کاربران فلشخور

این بار سعی میکنم تا بازی wwe2k 15 برای شما نقد کنم که بازی بسیار جالبی هست

چه خبر از درون رینگ ؟ نقد و بررسی بازی wwe2k15 1

کاور رسمی بازی  wwe2k15

یه بازی از نظر شما باید چگونه باشد ؟ اکشن ؟ سبک ماشینی ؟ همه اینها بکنار اینبار شرکت 2K به همکاری شرکت های دیگر بازی ساختند که برای تمامی پلتفرم ها عرضه شده اند از جمله PC  ! جالب اینجاست که این سری از بازی کشتی کج اولین بازی است که برای پلتفرم PC عرضه شده است .

این بازی نسبت به سری قبلی خود تفاوت بسیار زیادی پیدا کرده است از جمله منو (menu  ) و ...

از همین منو بازی شروع میکنیم بعد از loading  بازی در ابتدای کار با منوی بسیار زیبایی روبهرو میشویم که نمیتوان ایرادی از این منو گرفت تصاویر بسیار زیبایی در منوی این بازی قرار دارد و موزیک متن جذاب برای کاربرانی که به سروصدای زیادی عادت دارند

منوی بازی wwe2k15

انتخاب موزیک های بازی بر عهده جان سینا کشتی گیر معروف بوده است و او بیشتر سعی کرده است تا موزیک هایی در سبک راک و رپ انتخاب کند در کل این بازی 12 موزیک متن دارد و پیشنهاد میشود کاربرانی که علاقه ای به موزیک های شلوغ ندارند تمام موزیک هارا لغو کنند چون مطمینا سردرد میشوند ( نظر شخصی خودم )
ابتدا میرویم سراغ نقاط قوت این بازی و سپس نقاط ضعف را بیان میکنیم .

در همون ابتدای کار ، باید به این موضوع اشاره کنم که امسال بازی به طبع نسل بعدی شدن ،حذفیات بسیار زیادی در match type ها و creation suit داشته که میتوان به جیزهایی مثل: برداشتن قابلیت ساخت دیوا، برداشتن ساخت کمربند، برداشتن ساخت ارنا، برداشتن قسمت story disginer در بخش CREATION SUIT و حذف بازی هایی مثل :INFERNO, I QUIT,BACKSTAGE BRAWEL ,SPECIAL REFFRE , MIXED MATCH, ALL HANDICAP MATCH .... به علت کمبود زمان یا هماهنگ نبودنشون ، و این موضوع ضربه مهلکی به بدنه بازی زده و یجورایی بازی ناقص کرده ، و این موضوع روی نسل جدید قابل قبول نیست ، ولی به هر حال نمیشه منکر کمبود زمان برای  2k و فشار WWE برای انتشار بازی در 2014 شد . میتوان امیدوار بود این مد ها تا سال بعد دوباره به بازی برگردن . البته بازی بعد از مدت ها بازی هایی مثل CASKET MATCH, 3 STAGE OF HELL هم در خودش داره که محدود به قسمت داستانی میشه

به سراغ گرافیک بازی میرویم گرافیک این بازی نسبت به سری قبلی بسیار متحول شده است از جمله نورپردازی بازی .

نورپردازی بر روی رینگ بر روی کشتی گیران و ... بسیار عالی کار شده است حال میرویم سراغ شخصیت ها هنگامی که شما دو شخصیت جان سینا و رندی اورتون را برای مبارزه انتخاب میکنید لبنخدی به نشانه رضایت از بازی بر روی لبانتان رخ میدهد گرافیک خارق العاده و طراحی بی نظیر شخصیت ها باعث می شود تا شما این بازی را بخرید .

همه چی عالی طراحی شده است مانند تکسچر ها ، خالکوبی ها عضلات و...

مربی شدن یا my career

یکی از قسمت هایی از بازی که من را متحول کرد مربی شدن و ساخت یک آدم جدید است راستش من سری 2011 این بازی را امتحان کرده بودم و سری 2013 هم گیمپلی اش را دیده بودم اما این سری بسیار در بخش my career کار کرده است و واقعا شما یه فرد می توانید با سلیقه خود بسازید تکسچر های مختلف برای بازی مدل موها و خالکوبی های فراوان باعث میشود که شما هرچه بیشتر سعی کنید تا این عنوان را امتحان کنید .

مراحل و چالش های متفاوتی هم در این بخش وجود دارد و در ابتدا شما کمربنند nxt  را دریافت خواهید کرد البته بعد از شکست دادن 5 الی 7 مرد .

یک نقطه قوت دیگر در این بازی وجود دارد به نام گیمپلی عالی در این بازی ، تشخیص وزن کشتیگیران و... به عنوان مثال هنگامی که شما فن dbt  را برروی بیگ شو انجام میدهید به خوبی میتوانید سنگین وزن بودن این کشتیگیر را با صدا و حرکت دوربین و رینگ درک کنید فینیشر ها ( finisher ) بسیار عالی کار شده اند

فینیشر رندی اورتون (  rko )

میرویم به سراغ صداگذری برروی بازی :

صداگذاری درود رینگ بسیار عالی کار شده است و صدای پرت شدن کشتیگیران برروی رینگ یا فریاد افراد بسیار عالی به گوش میرسد صدای گزاشگر تغییر خاصی با نسخه های پیشین خود نداشته است و همان حرف های تکراری و گذشته خود را میگوید اما هیجانات را به راحتی به گیمر میتواند منتقل کند صدای تماشاچیان هم قابل تقدیر است و و باید یک خسته نباشید به شرکت سازنده بگوییم .

اینها تنها نقاط قوت بازی بود ولی این بازی نقاط ضعف هایی هم دارد که در ادامه آنهارا را بیان میکنیم:

بخش انلاین بازی نیز از نقاط ضعف هست، بخش لابی حذف شده و عوضش MATCHMAKING اضافه شده که با توجه به تنظیماتی که میکنین براتون بازی پیدا میکنه که گاهی 5 دقیقه و گاهی دقایق بسیاری شما رو معطل میکنه، مشکل عمده تر بازی دیلی های بسیار عذاب اور که گاهی بازی رو غیر ممکن میکنه ، و این بیشتر بخاطر ضعف سرور های2k  هست که نیاز به پچ بیشتر داره ، 

قسمت CREATION SUIT واقعا ناقص شده ولی نکته مثبتش اضافه شدن ساخت لگو هست ، که میتوان لگو های مختلف اعم: صورت و خالکوبی و طراحی کرد بر چهره راستر ساختگی یا راستر های بازی قرار داد، واقعا لگو های صورت از نقاط عطف امسال هست و چهره راستر های ساختگی میتوان با کیفیت بالا در اورد، اما این بخش ضعف های زیادی از جمله: کم بودن تعداد مو ها و ریش و .. برای انتخاب ، محدود بودن تنظیمات اعضای بدن نسبت به نسخه های گذشته، که به مرور و در اینده این بخش مجهز تز خواهد دشد و نمیشود انچنان خرده ای به 2K با توجه به زمان اندک توسعه گرفت، امسال همه ی راستر ها قابلیت تغییر لباس رو دارن و جالبه تغییرات صورت و بدنم اضافه شده اما اکنون غیر فعاله و احتمالا در اینده میتوانیم صورت و بدن راستر های اصلی رو نیز ویرایش کنیم. از دیگر مشکلات این بخش میتوان به نبود قابلیت PREVIEW برای انتخاب اشاره کرد که موجب میشه برای هر تغییری در مو و ریش ان را انتخاب کنید و دوباره به عقب برگردید و همچنین LOADING های طولانی هم از مشکلات دیگر در این بخش هست
اینم هم از نقد بازی wwe2k15 ممنون که با ما بودین و این نقد و بررسی را مطالعه کردین و به طور خلاصه انقاط ضعف و قوت این بازی را بیان میکنیم :

قوت : گرافیک خیره کننده ، قوی بودن در بخش my career  ، صداگذاری عالی ، گیمپلی بسیار زیبا

ضعف : استفاده از کلمات تکراری گزارشگر ، ضعیف بودن در بخش آنلاین ، افت فریم در برخی قسمت های بازی برای سیستمن های ضعیف که بسیار آزاردهنده است

تصاویری از گیمپلی این بازی :

کپی با ذکر منبع یعنی flashkhor.com
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط ๒lคςк ๔єค๔ ، Mason ، # αпGεʟ ، Spell † ، FARID.SHOMPET
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بررسی بازی HOTLINE MIAMI||اسلحه رو پیدا کردم!
  معرفی چند بازی برای کنسول های بازی برای گیمر هایی مثل خودم+عکس
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition
  نقد و بررسی بازی Saints Row The Third: Remastered
  معرفی بازی های اندرویدی که قابلیت پشتیبانی از دسته بازی را دارند
  نقد و بررسی بازی Call of Duty: Warzone
  مسابقه برترین نقد و بررسی بازی ها
  نقد و بررسی بازی Final Fantasy VII Remake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان